Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   RedSkull (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=69207)

Junior Joter 14-03-2006 14:40

RedSkull
 
Chciałbym spytać czy jak kogos z redskullem z rookuja. I bedzie miał na rooku redskulla. A na rooku jak padnie czy wyleca mu wszystkie itemy i eq??

Matux 14-03-2006 14:41

Mam rookslayera z red skullem i raz padłem i mi polecialy itemy (wszystkie):(

Junior Joter 14-03-2006 14:51

Dzieki za odp bo byle naprawde ciekaw

Poisoner Reaktywacja 19-03-2006 08:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Junior Joter
Chciałbym spytać czy jak kogos z redskullem z rookuja. I bedzie miał na rooku redskulla. A na rooku jak padnie czy wyleca mu wszystkie itemy i eq??

Tak, polecą wszystkie. Z tym, że na rooku może cię zabić tylko potwór, bo rook jest non-pvp. :p

Kshaq 19-03-2006 10:19

Dobra koniec tematu dowiedział się wiec prosze moderatorów o zmaknięcie tematu zapobiegając zbędnym komentarzom.(Co ja pisze LoL :D)

Moongroow 20-03-2006 14:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Junior Joter
Chciałbym spytać czy jak kogos z redskullem z rookuja. I bedzie miał na rooku redskulla. A na rooku jak padnie czy wyleca mu wszystkie itemy i eq??

Na sam początek będzie krytyka samego autora. Mało masz materiałów na tibia.pl ?? Wystarczy tylko poszukać, nie całe 20 minutek i już po kłopocie. No ale widocznie nie byłeś aż tak inteligętny. Taak, no ale dobrze że podziękowałeś, gdyż mało osób to robi:
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Junior Joter
Dzieki za odp bo byle naprawde ciekaw

No i oczywiście dzięki za wyjaśnienie, czemuż to byłeś taki ciekawy... hmm... może i noobem nie jesteś, lecz z ciężkim żalem stwierdzam ,że jesteś newbie. Nie bój się to nic obraźliwego, poprostu musisz się jeszcze duuużo nauczyć (nie naÓczyć ! ;) )

No ale przejdźmy dalej:
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Matux
Mam rookslayera z red skullem i raz padłem i mi polecialy itemy (wszystkie):(

Taak... widzisz rookslayer nie ma szans mieć redskulla, bo niby w jaki sposób zdobyć tą legendarną "truskawkę" na rookgardzie który jest niczym Harmonia "non-pvp" . Więc zastanów się na drógi raz zanim coś napiszesz głupiego.

Za wszystkie urażone dusze przepraszam.
Serdecznie pozdrawiam:
Moongroow ;) :dance:

Limpy 20-03-2006 14:25

Rook nie jest z definicji miejscem non-pvp. Na normalnym pvp swiecie rookgaard jest tak samo pvp jak main, nie ma ograniczen skryptowych na mapie, co do ataku jednej postaci na druga. Jedyne co nie pozwala na atak jest brak vocation, ale majac "zawod" mozesz spokojnie bic innych, dlatego m.in. Gudio mogl zabijac na rooku, czy chocby Subaru-Sama na test serwerze.

Ot taka ciekawostka.

Moongroow 20-03-2006 14:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Limpy
Rook nie jest z definicji miejscem non-pvp. Na normalnym pvp swiecie rookgaard jest tak samo pvp jak main, nie ma ograniczen skryptowych na mapie, co do ataku jednej postaci na druga. Jedyne co nie pozwala na atak jest brak vocation, ale majac "zawod" mozesz spokojnie bic innych, dlatego m.in. Gudio mogl zabijac na rooku, czy chocby Subaru-Sama na test serwerze.

Ot taka ciekawostka.

Aczkolwiek jest to strefa: non-pvp. Fakt tak jak napisałeś jest tu blokadą brak profesjii, Zgadzam się z Tobą, lecz widzisz wyjątków jest bardzo mało, wręcz są znikome.

Pozdrawiam:
Moongroow ;) :dance:

Limpy 20-03-2006 14:46

no, zwykly smietelnik nie dostapi przyjemnosci, jaka jest zabicie innego gracza na rooku, ot tak. Chodzilo mi raczej o to, ze nie ma skryptowej blokady na mapie, jak to jest na serwerach non-pvp. Jest to jedynie blokada na postaci, a nie na mapie.
A przekupienie CIPu nie takie ciezkie:) Manina np. lubi dobre winka, a po winku mozna ja latwo przekonac, co zreszta uczynil Subaru-sama wykorzystujac jej stan lekkiego upojenia.

Nirvy 12-04-2006 13:29

xd
 
Muszę przyznać ,że temat jest interesujący.:)

Kshaq 12-04-2006 16:18

Temat nie jest interesujący tylko śmierdzący....
On napisał ROOKSLAYER, a to znaczy osoba, która nie jest na Rooku TYLKO OPUSZCZA ROOKA PO ZDOBYCIU 8 LEVELA... Nie wierzysz wejdz w temat w podpisie...

Miko 12-04-2006 16:34

ciekawa sprawa, lecz trochę ciężko uwierzyć że można takie sprawy tak łatwo załatwić, poza tym ja już kiedyś spotkałem truskawe na rooq nie wiem czy to wykorzystanie buga, czy coś koło tego, na party też się chyba na rooq nie da bić, także nie wiem jak to zrobił :)

Lasooch 12-04-2006 17:22

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kshaq
Temat nie jest interesujący tylko śmierdzący....
On napisał ROOKSLAYER, a to znaczy osoba, która nie jest na Rooku TYLKO OPUSZCZA ROOKA PO ZDOBYCIU 8 LEVELA... Nie wierzysz wejdz w temat w podpisie...

Eh, naprawdę myślisz, że on to miał na myśli? Nie sądzę. Poza tym, rookslayer imho można rozumieć dosłownie - tak jak ty - i bardziej metaforycznie, sam pomyśl jak.

Kshaq 12-04-2006 17:52

@up....
Może i masz racje jednak właśnie przez cos takiego chce uświadomi niektórym osobom tą sprawę... To tak samo jak nauczyciel chce ci coś wytłumaczy np: jak się pisze żaba...
DO JAKIEGOS DOBREGO MODERATORA, KTÓREGO OBCHODZI JAKIKOLWIEK UŻYTKOWNIK FORUM...
Skasujcie juz ten temat....

RooFooZ 12-04-2006 18:37

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Moongroow
No ale widocznie nie byłeś aż tak inteligętny.

ty tez nie jestes na tyle inteligENtny zeby wiedziec jak sie to pisze -.-

Cytuj:

No i oczywiście dzięki za wyjaśnienie, czemuż to byłeś taki ciekawy... hmm... może i noobem nie jesteś, lecz z ciężkim żalem stwierdzam ,że jesteś newbie.
na jakiej podstawie to stwierdasz ??

Cytuj:

drógi
>.<

MegaMan 12-04-2006 19:09

Wzystko wyjaśnione więc można temat zamknąć.Closed Topic plz

Belleos 15-04-2006 14:48

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Moongroow

Taak... widzisz rookslayer nie ma szans mieć redskulla, bo niby w jaki sposób zdobyć tą legendarną "truskawkę" na rookgardzie który jest niczym Harmonia "non-pvp" . Więc zastanów się na drógi raz zanim coś napiszesz głupiego.

owszem ma szanse: robi postac, wychodzi na maina, robi red skula, rookuje sie <red zostaje> i wbija lvl 8 + ;] przez pewien czas jest rookstayerem z redem ;] pozdrawiam

Junior Joter 29-04-2006 09:25

Dobra wszystko sie wyjasnilo wiec mozna zamknac ten temat cya


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:18.

Powered by vBulletin 3