Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Wydarzenia sportowe (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=121450)

BafiAndDracon 18-03-2007 22:29

Wydarzenia sportowe
 
Witam , chciałbym abyśmy dyskutowali tutaj o wydarzeniach sportowych,meczach,turniejach itp.Każdy ma prawo wyrażać zdanie na temat postawy zawodników/drużyn nie obrażając ich fanówX( .

Jak każdy wie Adam Małysz cudem uniknął dzisiaj upadku.Myślę że znów zdobędzie on kryształową kulę;)


Prosze o wasze wypowiedzi na temat fantastycznej postawy GKSu Bełchatów , który zmierza po tytuł Polski, pokonując dziś Legię.

Krygon 18-03-2007 22:51

no mi sie tez tak zdaje

Vekegi 18-03-2007 23:12

A co mam o Gieksie powiedziec? Fajnie było na meczu, fajnie się śpiewało i ogółem sympatycznie ;-) I ciesze się, że Legła z nami przegrała ;>

paior 18-03-2007 23:12

i tak najciekawsze mecz tej kolejki to derby łodzi

Calen Futh 18-03-2007 23:15

A Manchester zdobędzie mistrzostwo Anglii.

skunks 18-03-2007 23:18

ja tam sie o belchatow nie martwie.. chcialbym raczej wiedziec czy moja ukochana wiselka ma jakis dalekosiezny plan... bo to co sie teraz dzieje w klubie to jest po prostu dramat..

Lockhead 18-03-2007 23:31

HaLa MaDrId !! Real Madryt wygra lige hiszpanska jesli tylko zmienia trenera ... Capello wszystko na defensywe stawia sprowadzil sobie Emersona , Diarre dwoch defensywnych pomocnikow i za przeproszeniem paralityka Cassano ,ktory nie ma po co na treningi przychodzic ,bo wszyscy sa szybsi i lepsi od niego ... moim zdaniem w tej chwili na lige mistrzow najwieksze szanse ma Manchester jak i na Lige Angielska ,pilkarze sa w swietnej formie co widzielismy w meczu z Europa ,a co do Polskiej Ligi moim zdaniem wygra GKS BOT BELCHATOW presentuja swietna forme i w tej rundzie bija wszystkich ... ale i tak Lubelski MOTOR jest najlepszy juz niedlugo II liga i derby Lubelszczyzny z Leczna ,ktora spadnie a jesli nie to ja zdegraduja ;(

PzDr jesli kogos urazilem wypowiedzia przepraszam nie chcialem :)

Maximus89 18-03-2007 23:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez BafiAndDracon (Post 1322888)
Prosze o wasze wypowiedzi na temat fantastycznej postawy GKSu Bełchatów , który zmierza po tytuł Polski, pokonując dziś Legię.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vekegi (Post 1322964)
A co mam o Gieksie powiedziec? Fajnie było na meczu, fajnie się śpiewało i ogółem sympatycznie ;-) I ciesze się, że Legła z nami przegrała ;>

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Calen Futh (Post 1322974)
A Manchester zdobędzie mistrzostwo Anglii.

A od czego jest grupa "Football experts"??

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez BafiAndDracon (Post 1322888)
Jak każdy wie Adam Małysz cudem uniknął dzisiaj upadku.Myślę że znów zdobędzie on kryształową kulę;)


Temat o Małyszu też jest...


@A co do tematu
Kilka dni temu:
Cytuj:

Slavomir Milnović, zawodnik amatorskiego FC Marmor po usłyszeniu informacji, że nie został powołany na najbliższy mecz, pożyczył od rodziny traktor i zaorał całe boisko swojego klubu. "Jeśli ja nie mogę grać, to nikt nie będzie grał - mówił 25-letni pomocnik.

BafiAndDracon 18-03-2007 23:41

o.o Celtic przegrał:( , niewykorzystali karnego ,a bohaterem został bramkarz,syn legendy Petera Schmeichela, Kasper , no to młody się rozkręca, kto wie może niedługo będzie tak dobry jak niegdyś jego ojciec

P0nury 19-03-2007 00:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lockhead (Post 1323019)
HaLa MaDrId !! Real Madryt wygra lige hiszpanska jesli tylko zmienia trenera ... Capello wszystko na defensywe stawia sprowadzil sobie Emersona , Diarre dwoch defensywnych pomocnikow i za przeproszeniem paralityka Cassano ,ktory nie ma po co na treningi przychodzic ,bo wszyscy sa szybsi i lepsi od niego ...

A van Nistelrooy to kto? Patyk? Poza tym najgorsza rzecz, którą teraz może zrobić zarząd Realu, to zwolnienie Capello. Sorry Batory, ale zmienianie trenera co parę miesięcy jeszcze w żadnym zespole nie zaowocowało sukcesami. Jak już chcesz się wypowiadać na jakiś temat, to pierw pomyśl.

Cytuj:

ale i tak Lubelski MOTOR jest najlepszy juz niedlugo II liga i derby Lubelszczyzny z Leczna
A IMHO najlepsze jest Sprzęgło Będzin. Jeszcze trochę, a będą Derby Zagranicy z Sosnowcem. Tylko jaki jest sens takich wypowiedzi?

Maggic 19-03-2007 01:27

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Calen Futh (Post 1322974)
A Manchester zdobędzie mistrzostwo Anglii.

Tak uważasz???. O ile się nie mylę Man Utd mają jeszcze mecze z Chelsea,Arsenalem,Charltonem i Newcastle...Wystarczy jedno potknięcie bo zakładam ze na SB Chelsea będzie lepsza...

Forca The Blues

P0nury 19-03-2007 01:40

Zakładać to możesz kapelusz na głowę :P Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Obie drużyny są silne, o ManYoo ciągle słyszę, że jest w formie, więc nie ma co z góry zakładać czegokolwiek. Zwłaszcza, że to nie jest ani mecz ManYoo kontra FC Pcim Dolny, ani tym bardziej KS Wąchock kontra Chelsea, a spotkanie dwóch bardzo silnych, raczej wyrównanych zespołów.

Batiar 19-03-2007 10:35

Derby Lodzi widzialem w TV. Nic ciekawego dla kogos kto nie jest z Lodzi.
Belchatow piekny meczyk, jakby jeszcze byl Matusiak i by utrzymali forme to mogliby wejsc do Ligi Mistrzow.
Wdowczyk moze sie pakowac.

Moja Stal zremisowala 2 mecz na wiosne:confused: Osobiscie czekam na mecz z faszystami z Chorzowa:p
Z kolei w kosza specjalnie przegrali z Czestochowa. I dobrze, Sportino latwiejsze do przejscia niz Basket.

Bastash 19-03-2007 20:13

Za to Jaga jako jedyny zespół drugiej ligi w dwóch kolejkach nie zdobyła żadnego punktu...

Zamor1 19-03-2007 20:36

A ten temat nie ma sensu. Kazdy o czym innym, rozumiem ze jest o wydarzeniach sportowych, ale ogarnijcie sie.

Co do ligi mistrzow, moim zdaniem najwieksze szanse ma Manchester, sa w szczytowej formie co pokazali w poprzednich meczach. Nie lubie za bardzo tej druzyny, ale nie zdziwilbym sie gdyby to wlasnie czerwone diably wygraly ta edycje ligi mistrzow.

skunks 19-03-2007 20:42

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bastash (Post 1323971)
Za to Jaga jako jedyny zespół drugiej ligi w dwóch kolejkach nie zdobyła żadnego punktu...

Jakos mi tej waszej jagi nie zal.. zwlaszcza po waszym zachowaniu na lechii, gdzie my, wislacy bylismy na meczu.. wygwizdac stara zgode.. no coz.. to chyba tylko wy potraficie. n/c

Thoder 19-03-2007 20:48

Jeśli już ManU miało by wygrać ligę mistrzów, to fuksem :p Nieno, a tak na serio to myślę, że ma duże szanse na wygraną. Mam tylko nadzieje, że milan odpadnie, nie cierpię ich ;)

Calen Futh 19-03-2007 21:02

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maggic (Post 1323252)
Tak uważasz???. O ile się nie mylę Man Utd mają jeszcze mecze z Chelsea,Arsenalem,Charltonem i Newcastle...Wystarczy jedno potknięcie bo zakładam ze na SB Chelsea będzie lepsza...

Forca The Blues


Czy ty człowieku aby nie naogladales sie zbyt duzo kabaretów ?

Nie kpij. Zauważ, że Chelsea też będzie miała kilka meczyków przed sobą - i nie każdy musi wygrać. Jednak nie będe sie z Tobą kłucił - bo i po co ? Przekonamy się wkrótce. I jeszcze jedno- irytują mnie wielcy "Forca the Blues" "Chelsea forever" - A gdzie cholera jasna byliście zanim Abramowicz kupił ten klub ? Zapewne kibicowaliscie innym team'om które były na fali. Mam dość taki pseudo-fanów.

Bastash 19-03-2007 21:04

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez skunks (Post 1324014)
Jakos mi tej waszej jagi nie zal.. zwlaszcza po waszym zachowaniu na lechii, gdzie my, wislacy bylismy na meczu.. wygwizdac stara zgode.. no coz.. to chyba tylko wy potraficie. n/c

Mówisz o meczu z poprzedniego sezonu tak? Byłeś w ogóle na tym meczu? Ja byłem. Byłem incognito na sektorze Lechii, bo akurat były wakacje, które spędzałem nad morzem. Najwyraźniej nie masz pojęcia co tam zaszło. Kolejną wersję podałeś. Najpierw było, że Jagiellonczycy wygwizdali i zbluzgali starszych kibiców Lechii, teraz, że Wisłę? Były znane 2 zgody Wisły: Śląsk&Wisła&Lecha, a także Wisła&Jaga, myślisz, że Jagiellonczykom zależało na tym, żeby zerwać kilkunastoletnią zgodę z Wisłą? Który kretyn zerwałby w taki żałosny sposób jedną z najdłuższych zgód w Polsce? Nie pomyślałeś o tym, że wina leży po stronie Lechii? Najpierw były przyśpiewki ze strony Lechistów: "Zgnieciemy robala", potem kibice Jagi odpłacili się czymś podobnym, nie pamiętam dokładnie. Następny krok to telefon "przewodniczącego" Lechii do Wiślaków i lament. Wiślacy mieli przyjechać do Białegostoku, żeby wyjaśnić sytuację. Najpierw zapowiadali, że przyjadą, okazało się, że bez słowa to olali.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Calen Futh (Post 1324057)
I jeszcze jedno- irytują mnie wielcy "Forca the Blues" "Chelsea forever" - A gdzie cholera jasna byliście zanim Abramowicz kupił ten klub ? Zapewne kibicowaliscie innym team'om które były na fali. Mam dość taki pseudo-fanów.

A najciekawsze jest to, że wszsycy oni gadają: "Ronaldinho to ciota bo(...)". Mourinho manipuluje nimi jak stadem małp.

skunks 19-03-2007 22:03

Bastash

Ja mówie o ostatnim meczu, gdy na "Wisłe pozdrawiamy" z sektora gosci slychac bylo gwizdy.. widac nie bardzo wam na tej "zgodzie" zalezalo..


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:35.

Powered by vBulletin 3