Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Jak żyje dawna elyta tego forum!? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=240553)

Quezacoatl 15-02-2013 16:44

To juz 2 osoby co sie przyznaly ze sie przeniosly ze swoich wiosek do poznania. Jeszcze troche i mi moje miasto zalejecie ex tibiamanami.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rybzor
@edit
No dobra, tera jestem oldfagiem.

Cytuj:

Data dołączenia: 06 09 1970
Jak chcesz taka date to oczekuje ze w pakiecie dostaniesz problemy z prostata.

Kenixia 15-02-2013 17:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rybzor (Post 2836762)
@Kenixia

Ty cały czas jesteś gimbusem : (

Forever gimbus.

Muszę napisać do Droma o zmiane daty rejestracji, bo wychodzę tutaj na nowicjusza : /

@edit
No dobra, tera jestem oldfagiem.


Rybcia, odezwij się do mnie na steamie, to sobie porozmawiamy inaczej :D



@Drom: tak, grałam z wami, chyba mam Cie nawet jeszcze, a bynajmniej miałam na steamie i ostatnio wspominałam ten serwer, dobre czasy :)

Lasooch 15-02-2013 18:33

Oszfak, Ryba ponad 8000 postów, a myślałem, że to ja tu przegrałem życie!

Rybzor 15-02-2013 19:02

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lasooch (Post 2836782)
Oszfak, Ryba ponad 8000 postów, a myślałem, że to ja tu przegrałem życie!

Połowe tych postów to Kenixia pisała jak grałem sobie w CSa. Zawsze podniecało ją pisanie z mojego konta. W sumie dużo rzeczy ją we mnie podniecało.

Kenixia 15-02-2013 19:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rybzor (Post 2836783)
Połowe tych postów to Kenixia pisała jak grałem sobie w CSa. Zawsze podniecało ją pisanie z mojego konta. W sumie dużo rzeczy ją we mnie podniecało.

Szczególnie to, że ryby głosu nie mają. Jak tam żyjesz, Rybko?


@edit: Ale tak, w sumie to racja. Ta inteligentniejsza część jego postów to moja zasługa. W zamian za to Ryba pisał z mojego konta, te wszystkie gimbusiarskie posty z mojego konta to jego sprawka.

Rybzor 15-02-2013 20:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kenixia (Post 2836786)
Szczególnie to, że ryby głosu nie mają. Jak tam żyjesz, Rybko?


Kenixia 15-02-2013 20:47

Rybzor, mogłeś prościej, już nie jestem na tyle internetowa, żeby wiedzieć co to znaczy. Musiałam zapytać google.

Ashlon 16-02-2013 00:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dr. Omader (Post 2836766)
Tibia.org.pl żyje dobrze, bo z forum tylko o Tibii przeszli na forum ogólne co nie jest takie proste w zrobione, tym większe uznania dla Archa i ekipy, że im się udało i ciągle śmigają :)

O, to nawet nie wiedzialem.

Gangrel 16-02-2013 00:38

DDoS mendo, mnie nie pamiętać?!

A tosty nieśmiertelne są i już.

eerion 19-02-2013 09:00

Tostów nie idzie zapomnieć.

A w ramach informowania co tam u was.
Obecnie siedzę w Australii, przymierzam się powoli do CPE, może za rok się podejdzie (na razie IELTS).
Ogólnie jest git

A to, że pamiętam większość nicków z tego tematu faktycznie jest przerażająca xD

Za to w swoje posty z przeszłości to ja nawet nie wchodzę. Aż strach! ;)

Shinjix 19-02-2013 18:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez eerion (Post 2836835)
A to, że pamiętam większość nicków z tego tematu faktycznie jest przerażająca xD

Prawda? :o

Swego czasu bylismy wisienka na torcie.
Pamietam jak jakis dzieciak pobil matke krzeslem, bo umarl w tibii... Przez 2-3 miesiace tvn do nas dzwonil, pisal, stukal, pukal, zeby zrobic jakis marny wywiad z nami, ktory by nas pokazal jako maniakow-psychopatow bez ogarniecia rzeczywistosci... :D Mam jeszcze te maile z ich dziennikarzami i rozmowy telefoniczne nagrane (moje i bodajze MayGyvera). To byla jazda. :D

Yoh Asakura 19-02-2013 18:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Shinjix (Post 2836843)
Prawda? :o

Swego czasu bylismy wisienka na torcie.
Pamietam jak jakis dzieciak pobil matke krzeslem, bo umarl w tibii... Przez 2-3 miesiace tvn do nas dzwonil, pisal, stukal, pukal, zeby zrobic jakis marny wywiad z nami, ktory by nas pokazal jako maniakow-psychopatow bez ogarniecia rzeczywistosci... :D Mam jeszcze te maile z ich dziennikarzami i rozmowy telefoniczne nagrane (moje i bodajze MayGyvera). To byla jazda. :D

no to poka

Drah-Master 19-02-2013 20:11

Do elity to ja się raczej nie zaliczam, ale skoro już tu jestem to też zostawię coś po sobie. Wiedzie mi się całkiem dobrze, skończyłem grać w Tibię przeszło 2 lata temu i nie czuję przez to dyskomfortu, ciesze się, że przezwyciężyłem moje uzależnienie. Pracuję sobie w Berlinie na Meilenwerk'u w salonie Porsche, grzebiąc sobie przy samych ekskluzywnych samochodach, fajna sprawa choć nie zarabiam niestety kokosów, bo jestem zatrudniony przez Polaka, ale myślę, że to i tak lepiej niż gdybym miał siedzieć w Polsce zarabiając 1000 zł / msc, bo z moim średnim wykształceniem nie mam za bardzo na co liczyć, choć i z wykształceniem teraz ciężko o jakąkolwiek pracę, pozdrawiam wszystkich.

Moje zdjęcie z roboty :

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...51245501_n.jpg

Rybzor 19-02-2013 20:37

@up
Kto tY?


Shinjix 19-02-2013 21:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura (Post 2836844)
no to poka

Odgrzebie to na weekend z maila i wrzuce. :)

Yoh Asakura 20-02-2013 03:30

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Shinjix (Post 2836848)
Odgrzebie to na weekend z maila i wrzuce. :)

dużo tego jest? B)

Shinjix 20-02-2013 08:21

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura (Post 2836858)
dużo tego jest? B)

Rozmowy maja jakeis 30-40 minut, maila sa krotkie :D

ciemne dropsy 20-02-2013 12:01

bahaha nie dosc ze znajome nicki to jeszcze moje miasto sie tu udziela ;d (gdyby uwzglednic moje stare konto jestem tu zarejestrowany prawie 10 lat o.O)

DDoS 20-02-2013 12:42

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gangrel (Post 2836795)
DDoS mendo, mnie nie pamiętać?!

A tosty nieśmiertelne są i już.

Ej no zapomniało mi się :( Ile to lat minęło kiedy ostatni raz tu logowałem - maj 2008 rezygnacja z moderatora i zaczynał się projekt tibiaspy (szkoda że padł). Teraz główne forum o Tibii (polskie) to tibiopedia.

@Shinjix, a to nie było tak że ona mu prąd odłączyła? Uploaduj te rozmowy :D

MKM 20-02-2013 18:28

No kawał dobrego czasu tu spędziłem, jednak więcej czytałem niż się udzielałem, do tego w dziale grafika :) Myslalem że to forum dalej smiga pełną parą. Szkoda trochę.

Artworma wspominam bardzo dobrze i na myśl że wszystkie prace które miałem zapisane na dysku gdzies wyparowały robi mi się przykro, bo fajna pamiątka by z tego była, a podobno w internetach nic nie ginie.. ;p

A ty Keni, już się nic nie odzywasz! Kuraj, dalej psujesz wzrok na pixelartach? ;p


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:59.

Powered by vBulletin 3