Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Jak żyje dawna elyta tego forum!? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=240553)

Grycan 15-03-2013 18:46

Coraz więcej ciekawych ludzi się tu pojawia. xD Co tam? xD

Grue 15-03-2013 20:29

A ja też żyje. Nawet się zalogowałem.
Nadal żołnirz, obecnie przebywający w Afganistanie.
A poza tym nic nowego. Wróciłbym do 2005 przed matura i znów się zagłębił w tę otchłań Tibijską, z tym zacięciem co kiedyś było ; )

Edit:
Ło matko. Jeszcze Eclipse w avku i podpisie, który dawno na drzewie skończył : D
Tompior i Drom! Specjalne POZDRO dla Was : )

Rayza 16-03-2013 00:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura (Post 2837114)
Ja studiuję psychologię i lepiej się 3 razy zastanów nad tym kierunkiem, bo możesz się srogo rozczarować (-;

Jakież to są argumenty przeciw i rozczarowania na tym kierunku?

Gangrel 16-03-2013 02:27

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rayza (Post 2837117)
Jakież to są argumenty przeciw i rozczarowania na tym kierunku?

Studia z Yohem. Mało? :)

Yoh Asakura 16-03-2013 14:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rayza (Post 2837117)
Jakież to są argumenty przeciw i rozczarowania na tym kierunku?

To zależy, jakie jest twoje wyobrażenie o tym kierunku. Jeżeli chcesz iść na psychologię, bo lubisz jak ci się zwierzają koleżanki, to sobie daruj. Jest masa osób, które po pierwszym roku jest kompletnie zdezorientowana i mówi sobie "ja nie tak to sobie wyobrażałem/am". Jest masa nudów na psychologii, jak biologia, budowa mózgu, filozofia, logika, jebana statystyka, której nikt nie lubi, sporo prac pisemnych (nie wiem, czy wszędzie, przynajmniej u mnie tak jest). To naprawdę nie są studia dla każdego, a zła opinia o psychologii i o tym, że ciężko znaleźć po tym pracę, bierze się stąd, że idzie na nią właśnie masa osób, która nie ma o psychologii zielonego pojęcia, a studia kończy, bo rodzice kazali i potem są w dupie, bo oni nawet nie lubią tego, co skończyli i po 5 latach nadal gówno wiedzą. Do psychologii trzeba mieć naprawdę zapał, żeby coś wynieść z tych studiów.

Kshaq 16-03-2013 19:26

Miałem się nie logować, ale jak to bywa z postanowieniami... Sami wiecie. Jestem zdziwiony, że w ogóle ktoś tu jeszcze zagląda. Mnie nie było od:

Cytuj:

Ostatnia wizyta: 25-04-2009 o 23:04
Aż dziw człowieka bierze kogo może tutaj spotkać :)

Baron Kaldrick 20-03-2013 17:38

O Bogowie, minęło trochę czasu odkąd widziałem przynajmniej połowę z tu zebranych mord ;D Jacy nagle wszyscy ułożeni i w ogóle... Poza Oxym, trolla z trolla nie wyciągniesz ;P
Różne tam takie $cory, Ponczusie (!!!!! to Ty kurwa żyjesz i nic nie mówisz?!), Szanchałwafle i She (i tak masz 12 lat) mogłyby się odezwać na gg - 1537962, mówić z góry kto pisze. Kogokolwiek pominąłem, a chciałby powspominać jak to człowiek był młody i .... No, głównie młody, niech wali jak w dym.

A co u mnie? Siódmy rok z jedną kobietą leci, robota w game devie i irokez na bani. To chyba by było tyle, tak w dużym skrócie przynajmniej.

kołbaś 21-03-2013 20:59

o, ludzie wracaja, fun xD

Argen 22-03-2013 02:14

Nie chce mi się tutaj kłócić Yoh, ale na każdym chyba kierunku (a na pewno na tych "mainstreamowych") jest masa mniej lub bardziej użytecznych przedmiotów, rycia na pamięć jak i prac pisemnych. Ale fakt, że na psychologię idzie masa kretonów, którzy myślą, że po dwóch miesiącach staną się alfą i omegą, mastermindem i Nickiem Marshallem z "Czego pragną kobiety". Co gorsza, po tych dwóch miesiącach, wydaje im się, że już pozjadali wszystkie rozumy i są w stanie przeanalizować każdego. Kupa śmiechu z takimi, mój najlepszy kumpel właśnie studiuje. Wystarczy go zabrać na imprezę i swoją gadką spędza wszystkie kobiety do Ciebie :cup:

Yoh Asakura 22-03-2013 14:37

No, te przemądrzałe łby z psychologii są naprawdę irytujące, ale najlepiej ich po prostu olać.

Generalnie psychologia to na pewno nie jest przedmiot, na który powinno się iść, bo lubisz słuchać, jak ci się koleżanki żalą ;)

Ale muszę przyznać, że było też sporo ciekawych rzeczy - mieliśmy np. sprawę dzieciaka, który kradł, bił i zabijał, bo szatan mu groził, że jak tego nie zrobi, to on zabije jego rodziców. Albo kanibala, który erotyczne spełnienie miał dopiero wtedy, jak kobieta go jadła.

rylek 27-03-2013 01:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Aval'yah (Post 2837086)
no siema, co słychać?

wbijam 15lew na pandora

Olorion. 28-03-2013 15:06

hehe ;] :wasabi::wasabi:

Quezacoatl 28-03-2013 16:27

Moje miasto w SimCity ma wiecej ludzi niz ty masz expa.

Dan the Automator 29-03-2013 19:16

@Baron
Mnie pominąłeś, ziomek >:(

Estrie 30-03-2013 15:19

Powiem Wam, że stare posty na forum to pikuś, pospadałam z krzesła czytając PW ;> dawajcie jakiegoś IRCa zakładamy i będziemy grupą smutnych i starych ludzi wspominających huntowanie cyców nad Thais

Gewof 30-03-2013 16:41

irc stoi, tylko puchy na nim :wasabi:

Kajulec 30-03-2013 19:01

Cześć wszystkim :D

@Kald, mam Twoje Gadu do dzisiaj chyba

btw. jedyny 'kontakt' jaki utrzymuje to powiedzmy, że ze Slayem :P

A tak w ogóle to jak poczytałem te wasze wszystkie posty to mi się łezka kręci :D

Czarna_Mamba 31-03-2013 21:39

Jejku, ja tam nigdy elitą nie byłam, ale szmat czasu na tym forum spędziłam. Fajnie zobaczyć tu kilka znajomych nick'ów, mam nadzieję, że wszystkim układa się dobrze i że jesteście szczęśliwi. :)

Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego, świątecznego wieczoru,
Paulina.

Dan the Automator 01-04-2013 16:53

@Estrie
Huhu, jakaś nie dzisiejsza jesteś, teraz to by się przydała grupa na fejsiku, albo jakiś hashtag na twitterze ;)

n0_name 01-04-2013 21:59

Sory, ale jedyną słuszną legendą i elytą wypowiadająca się w tym temacie jestem ja.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:02.

Powered by vBulletin 3