Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Broń i przedmioty (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=15)
-   -   17lvl knight + 30cc (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=223249)

Jemo 26-10-2009 20:17

17lvl knight + 30cc
 
Siema, mam 300k na świecie refugia i teraz mam takie pytanko, jakie eq kupić żeby mieć na przyszłość? myślałem nad Dragon scale mail, Royal helmet, Boots of haste, Mastermind shield i Blue legs co wy na to? eq i tak będzie leżeć w dp do póki nie wbije takich skilli jakie chce i do póki troche nie podexpie na FACCu. Za pomoc dziękuje, pozdrawiam.

sawczu 26-10-2009 20:46

1. skoro jesteś przy kasie to radziłbym zrobić sorka ale wybór należy do ciebie.
2. EQ możesz kupic ale na pewnym lvl (40 co najmniej) AOL obowiązkowo.

Sidis 26-10-2009 21:29

"17lvl knight + 30cc" = allegro ;)
Kup sobie softy, a na reszte eq zarobisz "po drodze". No i aol obowiązkowo, jeśli masz zamiar nosić te softy na tym lvlu (lol).

Muszkiet 26-10-2009 21:36

Pieniądze to nie wszystko, liczą się przyjaciele i rodzina, zrób free items w Carlin, znajdź żonę(oczywiście w Tibii), otwórz jakiś interes(polecam piekarnie ciast) ułóż sobie życie, tak będzie lepiej niż trwonić te pieniądze na przelotne uciechy:)No proszę ale dowcipny i fajny jestem :/

Jemo 26-10-2009 22:03

Wy nie rozumiecie, ze eq chce kupić i trzymać je teraz w dp? przeciez nie bede kurwa latał na 17 lvl z takim eq NIE? mowie ze chce je teraz kupic na przyszlosc kretyni, boże.. po ile lat macie? ;))

@uppp ch.. Ci do tego skąd mam tą kase, żal dupe ściska? :(

Siulaf 26-10-2009 22:41

nie koniecznie allegro :p

ja sam mam grubo ponad 1,5kk na 40lvlu a nie wydalem na tibie grosza (oprocz pacc ofc :P)

poprostu dawalem itemki na ots za itemki w rl tibii i sie uzbieralo :D

Quake3arena 26-10-2009 23:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Jemo (Post 2674410)
Wy nie rozumiecie, ze eq chce kupić i trzymać je teraz w dp? przeciez nie bede kurwa latał na 17 lvl z takim eq NIE? mowie ze chce je teraz kupic na przyszlosc kretyni, boże.. po ile lat macie? ;))

@uppp ch.. Ci do tego skąd mam tą kase, żal dupe ściska? :(

Dokup jeszcze 1 kk na allegro i kup 2000 bp mace a potem jebnij sie w glowe kutasie zboczony.

kropik 27-10-2009 21:20

Narazie lataj w jakimś p secie / k secie dobij 30 lvl i możesz dobre nosić, jak już zaczniesz nosić te lepsze eq to kup blessy bo padniesz przez przypadek i spadnie ci coś z eq np. bohy

Kamilq96 28-10-2009 19:49

Wescie sie uspokujcie, gosciu chce rad a nie krytyki.
Dobij 55 skille, masz juz 17 lvl po co masz sie meczysc w noob eq..(chyba ze jestes totalnym noobkiem i przy 40 skillach, 17 lvlu pojdziesz na draga..) Propozycja na teraz: Crown armor/kina legi/crus helmet/bohy/towerka(meduska, ew. vampirka) bron oczyswiscie heAL potiony ;)

nie boj sie wiem co mowie jak bedziesz uwazal i ogarniesz takim lvlem orki(haha) to nic ci nie grozi =]

n0_name 28-10-2009 19:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Muszkiet (Post 2674386)
Pieniądze to nie wszystko, liczą się przyjaciele i rodzina, zrób free items w Carlin, znajdź żonę(oczywiście w Tibii), otwórz jakiś interes(polecam piekarnie ciast) ułóż sobie życie, tak będzie lepiej niż trwonić te pieniądze na przelotne uciechy:)No proszę ale dowcipny i fajny jestem :/

Dobra rada nigdy nie jest zła.

jerrry 28-10-2009 20:00

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sidis (Post 2674379)
"17lvl knight + 30cc" = allegro ;)
Kup sobie softy, a na reszte eq zarobisz "po drodze". No i aol obowiązkowo, jeśli masz zamiar nosić te softy na tym lvlu (lol).

zanim zaczniesz pomagać, naucz się czytać ze zrozumieniem a potem zacznij używać mózgu. Ja mam na hibernie ponad 700k i jakoś nigdy nie kupowałem na allegro.

@topic. knight z 300k nie jest dobrą inwestycją. już lepiej zrobić palka i kupić kamolki, lub tak jak powiedział ktoś up, zrobić sorca

Narcyz 28-10-2009 20:32

Miałem kiedyś 280k bo dostałem od kumpla i miałem 30 knighta i najpierw co zrobiłem to kupiłem pacca i wyskillowałem do 70 sworda. Potem kupiłem dsm, k legi, demon shield, bohy i swordy. Na 35lvl sam zrobiłem crus helmet quest i później odkładałem kase na outfity.

Ufocznik 28-10-2009 22:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Jemo (Post 2674410)
Wy nie rozumiecie, ze eq chce kupić i trzymać je teraz w dp? przeciez nie bede kurwa latał na 17 lvl z takim eq NIE? mowie ze chce je teraz kupic na przyszlosc kretyni, boże.. po ile lat macie? ;))

@uppp ch.. Ci do tego skąd mam tą kase, żal dupe ściska? :(

To po cholerę ci to eq, skoro i tak będzie się kurzyć w depo?
Lepiej pogadaj z typem od którego kupiłeś te kasę, może się zgodzi odmienić i będziesz mógł oddać mamie te 30 zł, które jej zabrałeś.
Jak ja nie cierpię takich tematów typu "co kupić?", "trenować czy expić?". No ludzie. To jest TWOJA postać i graj tak jak ci się podoba. Rób to na co masz ochotę, bo to jest gra i powinna ona sprawiać przyjemność. A co to za przyjemność jak wykonuje się polecenia jakichś tam ludzi z forum?

Vamp3k 01-11-2009 17:35

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sidis (Post 2674379)
"17lvl knight + 30cc" = allegro ;)
Kup sobie softy, a na reszte eq zarobisz "po drodze". No i aol obowiązkowo, jeśli masz zamiar nosić te softy na tym lvlu (lol).

Zal mi Cie, dzieciaku. Nie pomyslales o tym ze moze zrobil WT, lub ma kase z innego chara?

Lukaseso 05-11-2009 18:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Muszkiet (Post 2674386)
Pieniądze to nie wszystko, liczą się przyjaciele i rodzina, zrób free items w Carlin, znajdź żonę(oczywiście w Tibii), otwórz jakiś interes(polecam piekarnie ciast) ułóż sobie życie, tak będzie lepiej niż trwonić te pieniądze na przelotne uciechy:)No proszę ale dowcipny i fajny jestem :/

I tu mnie kolega rozwalił do końca xD
A co do planów nie kupuj odrazu dsm mms itp bo ded i lipa a jak cos to aol i blesski obowiazkowo

Sidis 05-11-2009 18:31

Kurwa, a powiedzcie mi skąd on może mieć 300k na 17 lvlu? Pewnie żeby poczuć się fajnymi wymyślicie mi scenariusz bardziej pojebany niż brazylijskie telenowele, typu "zrobił wt/ma z innego chara" itp.
Żeby mieć chociaż te 300k grając normalnie (tzn. expiąc itp. a nie tylko puszczać bota na roty) to trzeba wbić dajmy na to 60-70 lvl. A wtedy ogarnia się grę na tyle, żeby wiedzieć, co kupić 17 knightowi "na później". I nie wyskakujcie z tekstami "Ventrillo busters'ów", ze zmienionym "kolego" na "dzieciaku", żeby se powiększyć penisa o 0,01 mm i poczuć się fajnym czy zdobyć uznanie na osiedlu (whatever). A moja propozycja jest całkiem serio - o ile tak jak to powiedział ktoś wyżej, na 17 lvlu ze skillami 40/40 nie będzie chodził na dragi, to softy naprawdę uprzyjemnią grę :) Pozdro

damtob 05-11-2009 18:43

mam 10kk i nic niekupilem na allegro i co z tego?

Dupca 05-11-2009 18:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sidis (Post 2680954)
Kurwa, a powiedzcie mi skąd on może mieć 300k na 17 lvlu? Pewnie żeby poczuć się fajnymi wymyślicie mi scenariusz bardziej pojebany niż brazylijskie telenowele, typu "zrobił wt/ma z innego chara" itp.
Żeby mieć chociaż te 300k grając normalnie (tzn. expiąc itp. a nie tylko puszczać bota na roty) to trzeba wbić dajmy na to 60-70 lvl. A wtedy ogarnia się grę na tyle, żeby wiedzieć, co kupić 17 knightowi "na później". I nie wyskakujcie z tekstami "Ventrillo busters'ów", ze zmienionym "kolego" na "dzieciaku", żeby se powiększyć penisa o 0,01 mm i poczuć się fajnym czy zdobyć uznanie na osiedlu (whatever). A moja propozycja jest całkiem serio - o ile tak jak to powiedział ktoś wyżej, na 17 lvlu ze skillami 40/40 nie będzie chodził na dragi, to softy naprawdę uprzyjemnią grę :) Pozdro

Przypuśćmy że gram jedną profką od początku mojej hmm "kariery" w Tibii np. druidem, wbijam ten 60-70lvl mam 200k (czy ile on miał) robie WT i ofkoz ogarniam co kupić dla knighta.

To jest FORUM. Każdy ma prawo zadać pytanie (ale najpierw niech użyje opcji szukaj w celu sprawdzenia czy nie było już takiego tematu.). Nawet jeśli ogarnia co może kupić to chyba może się nas doradzić.

@topic
Ja bym ci radził kupić knight set/wh/vampirke i dobić skile 60/60 i będziesz ładnie śmigał na ef (bez dragów, ew. pojedyncze arcany).

Lukas93de 05-11-2009 19:16

Nawet mi nie mowcie ze zdobyl te kase samemu...
Gdyby to bylo z WT, to oznaczalo by ze ma juz jakis wiekszy lvl, i sie zna na tej grze..Tym czasem on nie wie jakie ma kupic eq na 17 kine :D

@TOPIC

P Set ci starczy. Kup tylko BOHy, bo takie powolne bieganie dobija....

Ufocznik 05-11-2009 19:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez damtob (Post 2680973)
mam 10kk i nic niekupilem na allegro i co z tego?

A co nas to obchodzi i po cholerę to napisałeś? Jak nie kupiłeś, to teraz możesz sprzedać i zainwestować w jakiś słownik.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sidis (Post 2680954)
Kurwa, a powiedzcie mi skąd on może mieć 300k na 17 lvlu? Pewnie żeby poczuć się fajnymi wymyślicie mi scenariusz bardziej pojebany niż brazylijskie telenowele, typu "zrobił wt/ma z innego chara" itp.
Żeby mieć chociaż te 300k grając normalnie (tzn. expiąc itp. a nie tylko puszczać bota na roty) to trzeba wbić dajmy na to 60-70 lvl. A wtedy ogarnia się grę na tyle, żeby wiedzieć, co kupić 17 knightowi "na później". I nie wyskakujcie z tekstami "Ventrillo busters'ów", ze zmienionym "kolego" na "dzieciaku", żeby se powiększyć penisa o 0,01 mm i poczuć się fajnym czy zdobyć uznanie na osiedlu (whatever). A moja propozycja jest całkiem serio - o ile tak jak to powiedział ktoś wyżej, na 17 lvlu ze skillami 40/40 nie będzie chodził na dragi, to softy naprawdę uprzyjemnią grę :) Pozdro

Dobrze gada. Polać mu!


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:19.

Powered by vBulletin 3