Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Przeprowadzka Tenebry. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=31457)

Dr. Omader 06-04-2005 22:28

Przeprowadzka Tenebry.
 
CipSoft poinformował dzisiaj o przenosinach jedynego serwera, który był zlokalizowany w innym miejscu niż USA lub Niemcy, mowa oczywiście o Brazylijskim serwerze Tenebra. Brazylijski dostawca serwera nie był w stanie utrzymać jakości łącza na zadowalającym poziomie. Niestety CipSoft nie jest w stanie na tą chwile znaleść innego dostawcy, który sprostałby wymaganiom. Z tego powodu Tenebra została przeniesiona na serwer zlokalizowany w USA.

Ciekawe czy jacyś Polacy graja na Tenbra ;)
Jesli jest ktoś kto gra w miare regularnie tam, to chętnie wysłuchamy czy da się wogóle tam grać nie będąc Brazylijczykiem ;)

Bambuko 06-04-2005 22:55

Zjadłeś 'W' na samym początku [na stronie chyba pierwsza litera jest zawsze obrazkiem, więc to pewnie dlatego]. A skoro już jesteśmy przy przeprowadzaniu... ;]

khazad 06-04-2005 23:00

re upup:
ja mam genialny pomysl:P moze serwer byc u mnie w domq:] ja si enie bede gniewal ;)

a tak na serio:
z tego co sie orientuje ( aczkolwiek moge sie mylic ) glownym powodem tego moze byc slabe polaczenie europa <-> ameryka poludniowa. jednak serwery w niemczech i usa to bylo dobre posuniecie: dobre, swiatlowodowe lacze europa - usa ( kilka terabajtow/sekunde po swiatlowodach ) i niemiecka precyzja. mogli by postawic tymczasowo serwer w polsce, ale albo by kik-soft poszedl z torbami ( TP S.A. ), albo by musieli podniesc cene pacca ( TP S.A. )...

Dr. Omader 06-04-2005 23:00

@Superman:
"Jak sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy..." ;)

To przez przypadek, bo wkleilem sobie newsa z tibia.com do posta zebym nie musial skakac pomiedzy panelami w przegladarce przy tlumaczeniu i zapomnialem wywalic :P

p.l 06-04-2005 23:12

myślę, iż ważny jest inny powód, mianowicie CIPsoft kiedyś przyznał, iż utrzymanie jednego serwera w Brazylii, kosztuje go więcej niż wszystkich w Niemczech.

patrikoz 07-04-2005 00:43

Heh... Ale skoro slabszy serv w br, to teraz br beda miec mniejsze lagi :P A polski serwer sux. Wszyscy pol by sie na niego wje... weszli i by tlok byl za duzy...

Wrocławski Ziom 07-04-2005 01:46

Buhhahaha
 
Br. sobie zaslużyli :D

Nie lubie ich tak jak szwe :)

Tylko z innego powodu :D

mienio 07-04-2005 02:07

no to maja lipe ;/ co do grania tam grac sie da ale male lagi mialem bylem raz tam kumpla br terroryzowac =] bo sie przeniósl z serva gdzie ja gram ;/ to bylo z miecha temu =F

adam knight 07-04-2005 15:53

ja gram na tenebrze i jest tam cienzrko sie dogdac karzy po swoejmu ale jest git ma juz 2 k na roku i 8 lv czekam na kolego ktury ma 7 lv razem wychodzmiy na meina ale i tak wole ojczysta valorie tamta jest tak dla picu postac nudzilo mi sie:):):)

Macio 47 07-04-2005 21:02

Gram na serwerze Tenebra
 
Totalny odlat wszyscy krzycza jakies nieznane słowa :) .Nie które ludziki maja ponad 20lv ;) .Jak ide kupc cos w sklepie np. u Obiego to wszyscy mi sie przyglądają. Potem próbuja rozmawiać z sprzedającym ale jakos dziwnie im to nie wychodzi ;) . Zachęcam innych do gry na tym serwerze bo można sie tam niezle obśmiać widząc nie kumającego brazylijczyka :D .A jeśli chodzi o przeniesienie na serwer USA to nie robi mi to rużnicy. B)

Wojownik Calmery 08-04-2005 19:56

BARDZO DOBRZE! Lagowcom mówimy PRECZ!!!!!!!!!

Rybzor 20-04-2005 21:45

Ktos chyba kiedys pytal czy da sie tam grac? a wiec ja tam zlozylem konto i zrezygnowalem na roku po zdobyciu 10 expa:P nic sie nie dalo robic, nie pamietam zebym widzial tam Polaka, kieyds bylem 403 w kolejce :P:P


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:00.

Powered by vBulletin 3