Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Profesje (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=21)
-   -   Którą profą fajnie by mi sie grało ? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=184406)

loonyxd 12-07-2008 21:52

Którą profą fajnie by mi sie grało ?
 
Hiho ! ;>

Chciałbym sie zapytać kim grać, którą profesją najlepiej expic. Zaczne od tego że zawsze nie lubiałem expic, bardzo ale to bardzo mnie nudziło expienie, masowe zabijanie rotów/cyclopsów/ghouli/dwarfów itp.
Grałem już wszystkimi profesjami, moje lvle nigdy nie były wysokie, maxymalny to 24 pallek. Ostatnio sobie np. policzyłem ile musze zabić Ghouli do next lvla, wyszło mi 298 ( !!! ) Musiałbym bić ~300Ghouli, może bym zaczął dalej grać ale brakuje mi tej wytrwałości, przydała by sie jakaś motywacja...
Może wymienie all profki.

No więc mam 16 Druida / 21 Knighta / 24 Paladyna / 23 Sorcerera / 9 rookstayer (hehe, on sie nie liczy )

Chciałbym nabić jakiś lvl, narazie chce nabić gdzieś 40lvl :) To taki mój cel (Ja max lvl to 24 :P )


Teraz wezme informacji z kilku poradników, chodzi o expienie. Każda postać ma ~30lvl.

Paladyn:
Guardy,Smoki, OF

Knight :
Guardy, Cyclopsy, Ghostland, Elvenbane, Shadowthorn.

Druid :
Guardy, Slimy, Cyclopy, Dragony.

O Sorcu nie pisze bo nie lubie zbyt sorca xd

Noi sie zastanawiam kim grać.
Knightem jest nawet fajnie, bo może rozwalać all co jest koło niego ponieważ nie musi myśleć "szkoda many" (w przypadku sorca/druta), albo "szkoda amunicji" ( W przypadku Palla ).

Paladynem trzeba stale amunicje dokupowywać ale to nic, tylko że czy dam rade samemu potem expić na smokach itp ? Bo pasowały by mieć blokera, a nie zabardzo mam kolegów w tibi. Czy samemu dam rade dobrze rozwalać smoki itp ?

Druid - Ide na dragi, stawiam summona i spoko. Mam kolege ~37 Druid facc i dobrze mu sie gra. Druid ma lodowe rody + jakieś runki i exp leci.

Coś co chciałbym żebyście wiedzieli : Knightem mam 65/64 (zawsze moge poskillować), palkiem 60/niepamiętam_ile_shielda, Druid narazie słaby.
Chodzi mi o przyjemność z gry, nie ważne że będe miał druidem większe waste od tego, przy odrobinie szczęścia sie zwróci, np wypadnie dragon shielda z draga (to tylko przykład) Kasy mam dość sporo, chyba z ~60k będzie ( Ja nie allegro, nie wydaje rl kasy na gry :) ) Więc mam jak zacząć :)

Kim by mi sie fajnie grało ? Co polecacie ? [ FACC ]

A teraz do forumowiczów co będa mnie wyzywać :
Założyłem nowy temat bo tekst jest bardzo długi w sam raz na nowy temat, nie było innych takich tematów.
Forum jest od pomocy, rozmów itp.
Nie jestem dziecko. :)

PS : Troche się rozpisałem xD

Max_33 12-07-2008 21:58

taaak... rozpisałeś się :) nie uważam cię za dziecko ponieważ po tym jak to napisałeś nie wygląda na to że jesteś bachorem :D ja polecam ci knighta lub druta jak wolisz :) ja wolę knighta B)

loonyxd 12-07-2008 22:10

To może jeszcze takie oddzielnie i trafne Pytanie :

Co lepsze na Dragi (lvl35) :
a) Paladyn - Czy będzie sobie dobrze bez blokera radził ?
b) Knight - No Knight to bloker więc sobie dobrze radzi no ale pall moze uciekac.

Proszę o uzasadnienie odpowiedzi.

Jak sobie coś jeszcze przypomne to zapytam :)

Mafiek 12-07-2008 22:38

http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=89073 .... Zajrzyj :D ... Tak wogóle ja polecam 2 profesje.
1.Druid.. np ze względu na rune convice creature juz od 16 lvl... dobre czary obronne... dużą zaleta tu Uhy..
2.Palladyn .. walka na dystans... i jego "utrzymanie" nie jest drogie.. w sensie speary itd..

Snick 12-07-2008 23:04

@2xUP

Zależy jakie skille co ma? ;)

@Topic

Palka weź, podskillaj tak do 70 i będziesz wymiatał. ;)

knight-kuba 13-07-2008 16:22

wez wybierz pala
jako ze nie lubisz monotonnego expienie to pal bedzie najlepszy juz na tym 24lvl mozesz sie bawic z dragami wywernami itp..

Badon 14-07-2008 00:21

Ja tobie chyba najbardziej pomoge.

Skoncz grać w ten "SHIT" i zacznij grać w real life. :)
A jak musisz już w coś grać to napewno odradzam Ci tibie.
Jak Cie to nie przekonuje odrazu Ci mowie, że zrozumiesz to troche póżniej.
Pozdro.

loonyxd 28-12-2016 04:54

----------


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:37.

Powered by vBulletin 3