Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Mainland (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=22)
-   -   <martwica MÓZGU> <(@.o)> (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=81755)

Vysal sath 20-06-2006 23:54

<martwica MÓZGU> <(@.o)>
 
Czy lubicie potwory z rodzaju unded.(napiście dlaczego lubicie)

Łuk4sz 21-06-2006 00:04

Nie lubie, ponieważ większość z nich jest silna :P i więkoszość moich ulubionych potworków (dwarfy, rotwormy) są żywe.

ripper 21-06-2006 00:04

Uwielbiam. Są takie sztywne i leżą pode mną jak kłoda.

Jestem nekrofilem :>

Ranveld 21-06-2006 00:16

Nie lubię, bo nie umią mówić, są brudne. Mieszkają w ciasnych grobach. W ogóle to sztywniaki. Taki skeleton to same kości, a ghoul to kości i mięso. Ble.
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ripper
Jestem nekrofilem :>

Gratz! ;P

Vil 21-06-2006 00:24

Tytul tematu to jakas autoaluzja ?

Zawsze i wszedzie niszcze nieumarle scierwo. M.in dlatego zawsze uzywam clubow.

styku 21-06-2006 03:27

Hehe, tytul dosc prowokujacy do wygloszenia zlosliwej uwagi. Lubie (nie)umarlaki, bo sa na tym samym poziomie umyslowym co ja (zart oczywiscie, nie bede sie wywyzszal).

Evil Maul 21-06-2006 09:58

hehehehe fajny temat :) osobiscie lubie miejsca przepelnione smiercia ze az sie czuje ta smierc w powietrzu :P (taki klimat xDDDD) i czasami jak wpadnie na ciebie 4 bonebeasty albo lich to jest extra xD . Lipa tylko ze loot znich cienki :P dragi ROX ! xDDDDD

Legendary Soul 21-06-2006 16:40

Lubie umarłych , bo jest z nich kupa expa i stanowią dobre expowiska na PACC-drefia i FACC-Ghostland, Isle of the Kings :P

Noro 21-06-2006 16:56

Pewnie, że lubie:p Dodają klimatu.

Mlecziii 21-06-2006 18:12

Lubie umarlakuw a szczegulnie patrzec banshee prosto w twaz.B)

Lasooch 21-06-2006 18:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mlecziii
Lubie umarlakuw a szczegulnie patrzec banshee prosto w twaz.B)

Za to prosto w 'twaz' to 'nieszczegulnie' slownikowi patrzyłeś.

@topic: nienajgorszy loot z nich leci, exp też, sporo ich, nie są trudne (mówie o tych masowo występujących, te mniej masowo występujące mogą już być dla kogoś wyzwaniem) - lubię.

Always hunted 21-06-2006 18:43

Ja najbardziej lubię Ghoule, mają tylko 100hp (padają po pierwszym GFB ) a jak są w grupie, walnie się z GFB, to całkiem sporo expa leci, i loot naprawdę dobry (ilość gp...)

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ripper
Uwielbiam. Są takie sztywne i leżą pode mną jak kłoda.

Jestem nekrofilem :>

o fuj!

Mlecziii 21-06-2006 18:57

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lasooch
Za to prosto w 'twaz' to 'nieszczegulnie' slownikowi patrzyłeś.

@topic: nienajgorszy loot z nich leci, exp też, sporo ich, nie są trudne (mówie o tych masowo występujących, te mniej masowo występujące mogą już być dla kogoś wyzwaniem) - lubię.



Loot nieargorszy exp sredni a to ze w grupie sol mocne to prawda ale z dobrol ekipol wszedzie milo.:D

Satyr 21-06-2006 20:54

Ja bardzo lubie nieumarłych,bo mam szczęście do loota z nichB)
szczególnie do v shieldów:evul: :evul: :evul:

Yoh Asakura 21-06-2006 23:22

Smród zdechlaków przyprawia mnie o dreszcze a ich widok napawa obrzydzeniem. Nie lubię tych ożywionych stworów, wole przebywać w towarzystwie elfów w EF, o !
@ripper:
A ja jestem zoofilem, zrobimy klub ?

Lasooch 22-06-2006 00:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mlecziii
Loot nieargorszy exp sredni a to ze w grupie sol mocne to prawda ale z dobrol ekipol wszedzie milo.:D

Nie, żebym się czepiał, ale słowniki są lepsze.

@ripper'n'Yoh - a ja pedofilem! I chętnie dołączę!

...Zeck 22-06-2006 09:06

Lubie nieumarlych,fajna rasa...
A ja jestem bibliofilem i co?;p

Voit 22-06-2006 18:13

Średnio lubię truposzy, bo są trochę zbyt trudne. Np. kościana bestia - to kupa kości, tak jak szkielet, ale mocniejsza. :confused:

Diego'Odin 22-06-2006 18:28

a ja jestem zoofilem pedofilem nekrofilem bibliofilem więc moge być waszym prezesem

@topic
ja lubie nieumarlaki bo fajnie pachną
(pozdro dla mojej ekspapugi)

Stożek 22-06-2006 19:06

@up fajny podpis ;)

Ja wole meczyc mutanty (dworc= orc+dwarf, minotaur=byk+czlowiek, dragon=jaszczurka+no wlasnie... po prostu b.duza jaszczorka), trupki sa troche zjechane w grach komputerowych z uwagi na brak zapachu... ale co by bylo jakbym wpadl do tombu i poczulbym te cudna won? Gdyby zapach byl taki jak trupa w rl to pewnie tylko hardocorowcy expili by nadal w tombach.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:11.

Powered by vBulletin 3