Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Eternia (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=216)
-   -   Eternia. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=164681)

Fagaro 07-02-2008 19:55

Eternia.
 
Zakładam ten temat bo próba dyskusji w dziale "Zdjęcia" nie ma sensu, moderatorzy kasują (i słusznie) wszystkie posty nie mające związku ze zdjęciami.

zacznę od Gourangaa, jak zarazie to opluwasz innych a nie masz odwagi powiedzieć kto jest twoim main charem, informacje którymi obrażasz innych graczy sa lekko nieaktualne, np Przemek owszem, wyszedl z wojny, ale wbił kilka leveli, zarobił kasę i wstąpił do wojny znowu, wiec o co Ci chodzi? lepiej żeby walczył bez kasy na sd?

Kuto 07-02-2008 20:14

Prędzej czy później dowiemy się kim on jest ;)

Snagoth 07-02-2008 20:26

napewno sie dowiemy a wtedy nie bedzie mial latwego zycia ;)

Golab911 07-02-2008 20:32

No nareszcie

Lord Wlodek 07-02-2008 20:52

Brawo :P

Serro ded poraz trzeci:

Feb 07 2008, 19:29:09 CET Killed at Level 47 by Fjozo
and by Dark of Guanche Canario

Sibutu 07-02-2008 21:17

To tylko nic nie znaczacy second char, z czego tu sie cieszyc? Podobnie jak radosc po smierci Bysena pokazala im tylko, jak bardzo Rebels jest zdesperowane i co dla nich znaczy jeden frag, ktory bysen odrobil w jeden dzien.

Fagaro 07-02-2008 21:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sibutu (Post 1886550)
To tylko nic nie znaczacy second char, z czego tu sie cieszyc? Podobnie jak radosc po smierci Bysena pokazala im tylko, jak bardzo Rebels jest zdesperowane i co dla nich znaczy jeden frag, ktory bysen odrobil w jeden dzien.

Właśnie o to chodzi ze NIC nie zrozumiales :P
Pooglądaj filmy z wojen dokładniej. Dla rebels to nie jest wojna rebles vs dessus tylko rebels vs Bysen. Na paru filmach widać jak madzy (glownie kunt, tere, mave) stoją bez mana shielda (widać bo sie palą) maja 3/4 hp a cale rebels wali bysena. Pogratulować pomysłu bicia 200 rp ktory ma okolo 2000 hp zamiast poslac pare sd magowi co ma 600 hp.

Sibutu 07-02-2008 21:38

Moj blad, nie spodziewalem sie, ze mozna byc az tak nierozsadnym (cisnely sie na jezyk inne slowa, ale postaralem sie je pominac)

Snagoth 07-02-2008 22:04

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fagaro (Post 1886587)
Właśnie o to chodzi ze NIC nie zrozumiales :P
Pooglądaj filmy z wojen dokładniej. Dla rebels to nie jest wojna rebles vs dessus tylko rebels vs Bysen. Na paru filmach widać jak madzy (glownie kunt, tere, mave) stoją bez mana shielda (widać bo sie palą) maja 3/4 hp a cale rebels wali bysena. Pogratulować pomysłu bicia 200 rp ktory ma okolo 2000 hp zamiast poslac pare sd magowi co ma 600 hp.

masz racje.. ale to jest tylko jeden z bardzo wielu bledow Rebels ktore popelniaja, prostych bledow... i najgorsze jest to ze nie dadza sobie pomoc bo 'nikt nie zna ich tak jak oni sami siebie wiec nikt kto od poczatku nie bierze udzialu w wojnie tu nie pomoze' ...

Lord Wlodek 07-02-2008 23:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sibutu (Post 1886606)
Moj blad, nie spodziewalem sie, ze mozna byc az tak nierozsadnym (cisnely sie na jezyk inne slowa, ale postaralem sie je pominac)



Lick Lick Lick Bysen Swedish ass!

Szczykus 07-02-2008 23:46

Jak była masakra na kładce w ab to Rebels bili Scogroca bo był w trapie :D zamiast jakiegos msa. Kilku tylko pomyślalo i zaczeło bić Adventa ale im zwiał.

damidajlek 08-02-2008 01:38

Mam ss jak than mas padal .

20k do dp w venore parcela albo dam go than masowi i kilka osob padnie :):):)

Snagoth 08-02-2008 01:48

@up
jesli Than mas jest choc troche myslaca osoba to napewno sam zrobil ssa :)

damidajlek 08-02-2008 01:52

nie zrobil :)

bo mnie o niego prosil B)

Snagoth 08-02-2008 02:06

po 1 to nie musimy Ci wierzyc :) a po 2 to kogo tak wogole obchodzi to ze than mas bedzie wiedzial kto go bil? o.O

Sadze ze te osoby nie martwia sie tym poniewaz i tak maja wojne ;]

wiec nie cwaniakuj :baby:

Lord Wlodek 08-02-2008 10:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez damidajlek (Post 1887018)
Mam ss jak than mas padal .

20k do dp w venore parcela albo dam go than masowi i kilka osob padnie :):):)

Muahahhah daj całemu światu, Daj Byszenowi itp. I co to da ?

zal.n.c


@Snagi
Wiesz jakim szacunkiem cie obdarzam ale jeśli Rebelsi "nie chca dac sobie pomoc" to maja jakis powód do tego, bo już kilka razy czytam ze niechcieli twojej pomocy, bynajmniej ja to tak rozumiem...

Gourangaa 08-02-2008 10:26

Tak sie sklada ze nie mam juz chara. Mam prawo do mowienia tego na co mam ochotę. Wojna jest przez takich gutomarahów (dzieci update'a letniego), ktorzy caly czas noobili i dlatego szwedzi teraz ich nawalaja bo widza latwa kase ;) dodatkowo wiekszosc Polakow na eternii jest teraz postrzegana jak polowa tego RO.

Owszem jest kilku ludzi zaslugujacych na szacunek ale to nieliczna garstka(napewno nie gutomarah). Prypomnij sobie, Gutomarahu jakim kozakiem byles w "Infinity Heros" (gz dla Dartha~ tej nazwy) wtedy udowodniles jak falszywy jestes dla kaski...:)

A Ty, Fagaro to sie czasem osmieszasz, ale cóż trwaj w błogiej nieświadomości i ufaj,że masz racje.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Snagoth (Post 1886429)
napewno sie dowiemy a wtedy nie bedzie mial latwego zycia ;)

ojej...

Pozdro dla falszywych!

ps Nie jestem flahulitta.

Fagaro 08-02-2008 10:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gourangaa (Post 1887163)
A Ty, Fagaro to sie czasem osmieszasz, ale cóż trwaj w błogiej nieświadomości i ufaj,że masz racje.

Rozwiń to zdanie, bo nie wiem co autor mial na myśli (o ile można go posądzać o jakakolwiek myśl)

Lord Wlodek 08-02-2008 14:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fagaro (Post 1887189)
(o ile można go posądzać o jakakolwiek myśl)

Owned! xdd

damidajlek 08-02-2008 14:15

Tak naprawde szukalem jakiegos frajera tu :)

i ciesze sie ze ktos zajebal than masa (hakera)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:40.

Powered by vBulletin 3