Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Potwory (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=17)
-   -   Hero (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=4207)

raberan man 28-03-2004 19:30

Hero
 
Takich tematow bylo duzo sle prosil bym o dokladne wytlumaczenie gdzie jest jaki lvl sprzet wziasc(runki itp) kto ma uderzac itd ale prosil bym bardzo dokladnie :D
:baby: mam lvl 35 skille po 66/65 planowalem wziasc 5 bp uhow sorc wezme duzo sd czy to wystarczy/????? ?(

edit:
a i sorc to lvl 28 41 mlvl lol

Gremlin 28-03-2004 22:31

1. Nad postem masz 6 takich przyciskow... radze poznac dzialanie przycisku "Edytuj Post".

2. Odnosnie pytania:

Sam Hero nie bedzie dla was problemem, dojscie do Hero tak. Po drodze duzo DS, Monkow, Hunterow, WW, chyba jakies priesstess, 3 smoki na raz.

5 BP UH to wam starczy na dojscie, 1-2 hero i powrot zakladajac ze chcesz miec jakis zapas bezpieczenstwa na powrot.

SD na Hero sie nie oplaca, z tego co widze magowie zwykle na Hero robia 2 DS ktore dosyc szybko pozbywaja sie Herosa.

Za pierwszym razem wezcie jakiegos przewodnika, kogos kto tam juz byl - zle wleziecie i przywita was Warlock.

raberan man 29-03-2004 14:26

acha planowalismy tam posiedziec ze 2 godzinki zeby byl jakis loot :] mozna tam stealth ringiem dojsc ???bezpiecznie??? ile zeczy treea by bylo wziasc zeby dluzej posidziec???













THX ZA ODPOWIEDZ nick mial byc ruberan man ....lol

Ozzie 29-03-2004 15:37

Moim zdaniem nie zejdzie duzo uh na dojscie, moze na resp 2-3x dragon, a na reszte tzn dsy, huntery sorc moze z niewidkom z hmmof nawalac i czyscic droge a priestes to jush tez z blockerem ale nie przypominam sobie zeby byla po drodze...

Gothar 29-03-2004 16:19

Pirincess sa po drodze ale najlepiej jak byscie wzieli jakigos blockera tzn.knighta na lvl 50+ np.A co do sprzetu ja bylem z qumplami ekipa :JA knight 41 lvl ,Palladin 40 lvl ,i druid 38lvl i szko latwo jedynym sprzetem jaki mielismy to palek 2 bp bolt sorc nie wiem dokladnie ile bylo bp hmm ale duzo 2 mino archery ( nie zle walo ) a ja mialem 20 bp uh siedzielismy chtba z 5h potem jacysz hlvl nas wywalili :/ ale bylo spoko

Lama chodzi sama 29-03-2004 16:43

Cytuj:

Oryginalnie dodany przez Gothar
Pirincess sa po drodze ale najlepiej jak byscie wzieli jakigos blockera tzn.knighta na lvl 50+ np.A co do sprzetu ja bylem z qumplami ekipa :JA knight 41 lvl ,Palladin 40 lvl ,i druid 38lvl i szko latwo jedynym sprzetem jaki mielismy to palek 2 bp bolt sorc nie wiem dokladnie ile bylo bp hmm ale duzo 2 mino archery ( nie zle walo ) a ja mialem 20 bp uh siedzielismy chtba z 5h potem jacysz hlvl nas wywalili :/ ale bylo spoko
Co do tego co piszesz wienc tak najlepiej ustawić 3 blokerow bo chyba tam jest takie przjescie a za nimi palkow sorcow druidow co sie podoba zamiast blokerow mozna jednego i dwa dsy bo archery sa do dupy jesli hero moze do nich dojsc sa na strzal tak samo jesli hero sie przezuci wtedy rowniez jest nie za dobrze mozna latwo zginac taki sorc jak dosatnie strzal za 200 potem za 100 to raczej marnie z nim

A CO DO HMM TO PIERWSZE SLYSZE ZE MOZNA W NIEGO STRZELAC Z HMM

raberan man 31-03-2004 15:49

THX za odpowiedz nie wszystkie zbyt madre:P ale dzieki hunt w piatek bedzie spox:D:P


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:55.

Powered by vBulletin 3