Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Mały update tibia.com (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=25645)

Raynold 10-02-2005 19:23

Mały update tibia.com
 
Otóż dzisiaj zostały wprowadzone zmiany w obsłudze panelu gildii. Zamiast "Appoint character" znajdziemy przycisk "Edit Members". Wewnątrz natomiast członkowie są ułożeni rangami, a nie - jak do tej pory - alfabetycznie.

A przyzwyczaiłem się do alfabetycznej listy, bo łatwiej zarządzać gildią. Cóż... trzeba się przestawić :/

Od tej pory nie zobaczycie tez na liscie Game Masterow kto jest na jakim swiecie online. Jest to i plus i minus gdyz ta funkcja byla wykorzystywana przez niektorych do szukania GMow na innych swiatach w celu powiadomienia o lamaniu Tibia Rules, jednak innym sluzyla do sprawdzania czy jakis GM jest na ich swiecie aby mogli sobie bezkarnie lamac zasady.
A moze CipSoft stara sie tylko ukryc fakt ze jest bardzo malo GMow online? ;)

Pozatym jesli jest sie w gildii nie mozna skasowac swojej postaci.

Zapewne zmian jest wiecej, jednak nie wszystkie zostaly podane. Zapraszam do szukania zmian i wypisywania ich tutaj ;)

I pamietajcie... To tibia.pl poinformowala was o tym na dlugo przed napisaniem newsa przez CipSoft :)

K-ostry 10-02-2005 19:30

Spox, teraz bedzie chyba nawet lepiej, bo to bylo bezsensu np. Adam 8lvl pierwszy a Wujek 120lvl ostatni (patrz: A i patrz: W)

Lamdar II 10-02-2005 19:31

Mi to wprawdzie nie przeszkadza ;) ostatnio pozbyle sie gildii :D

Godado 10-02-2005 19:51

No no a jednak CipSoft bierze się za tibie. Wcześniej Dużo banów za Acc sharing a teraz ta zmiana

..::QRAS::.. 10-02-2005 20:02

i dobrze ze tak zrobili :)

Scream 10-02-2005 20:04

jesli takie cos zasluguje na osobny news..... to to, ze nie mozna sprawdzic jacy gm sa online tez powinniscie tu umiescic, albo najlepiej polaczyc te dwa newsy.

Tede Maedhros 10-02-2005 20:50

Jaki beznadziejny news. Wydaje mi sie ze trafil na strone dlatego bo (Tibijscy webmasterzy) nie mieli innych pomysłow.

Kwaki 10-02-2005 20:55

Zmieniono takze format daty :D

Maly =] 10-02-2005 21:23

mi to nie robi roznicy. nie jestem liderem (juz niedlugo bede miec pacca 8o ) i nie mam zamiaru zrobic gildi wiec mi jest bez roznicy. niech sie martwia liderzy :D

Młody 10-02-2005 21:34

Obojętnie mi
 
:) Mi to jest obojętnie poniewasz moj nik w Tibi jest tak i tak alfabetycznie prawie na koncu ale nie wiem co to ma do rzeczy chcecie wywyzszyc tych lepszych czy jak ;) A na razie nie mam gildi bo sie rozpadla wiec mi to obojetnie
__________SEE YOU IN TIBIA__________ 8o

Młody 10-02-2005 21:37

Mi to jest obojetnie
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Młody
:) Mi to jest obojętnie poniewasz moj nik w Tibi jest tak i tak alfabetycznie prawie na koncu ale nie wiem co to ma do rzeczy chcecie wywyzszyc tych lepszych czy jak ;) A na razie nie mam gildi bo sie rozpadla wiec mi to obojetnie
__________SEE YOU IN TIBIA__________ 8o

I no like noob and lol

Scream 10-02-2005 21:43

chyba niektozy o tym nie wiedza....... ale nie jest wymagane ani bycie liderem, ani posiadanie pacc aby moc zmieniac rangi. poprostu trzeba byc w gildi.
@to ze ty wiesz to akurat sie domyslilem, ale ludzie piszacy tu chyba nie wiedza, przynajmniej tak wynika z ich postow ;]

Raynold 10-02-2005 21:48

Cóż... może nie jest to news o takim znaczeniu jak update lub nowe serwery, jednak pomyślałem, że dobrze jest być na bieżąco, żeby ludzie wiedzieli, że coś tam w ogóle się dzieje ;)

@Scream: tak, wiem, że nie trzeba być liderem. Nazwa trochę zwodzi...

Mały N00bek 10-02-2005 22:12

Zmiana o nijakim wpływie na samą grę. News nie warty świeczki :). Widze że robicie dobry użytek ze swoich koneksji kosztem OTServa :D

PS. Nie zaglądałem tu długi czas, a zarejestrowałem sie przed chwila tylko po to zeby zadac jedno pytanie - CO SIĘ STAŁO Z CENAMI W SKLEPACH???

Thero 10-02-2005 22:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mały N00bek
Zmiana o nijakim wpływie na samą grę. News nie warty świeczki :). Widze że robicie dobry użytek ze swoich koneksji kosztem OTServa :D

PS. Nie zaglądałem tu długi czas, a zarejestrowałem sie przed chwila tylko po to zeby zadac jedno pytanie - CO SIĘ STAŁO Z CENAMI W SKLEPACH???

Mogłeś zadać ot pytanie w faq, ale cóż :d. Zostały usunięte ze strony, poniważ niektóre ceny sie pozmieniały(nie wiem co napiasać), a pozatym niektóre rzeczy po wykonaniu qestu są tańsze i wogóle nie wiem czemu go nie ma ;DD.

@Topic
Fajnie, to na pewno bardzo znacząco poprawi jkaość gry w Tibię. A tak serio to Raynold ten news był pisany ze względu, że w końcu coś musicie pisać na tej stronce? ;)Takie dziwaczne poczucie obowiązku ;P.

Raynold 10-02-2005 22:28

Hehe... cóż... powiedzmy, że założenie tego tematu może nie do końca było przemyślane ;)

Modki plx, zamknijcie ;P

Albo... niech umrze śmiercią naturalną... gorzka pigułka :/

Darky 10-02-2005 22:54

Spx :)
 
[quote=Raynold]Cóż... może nie jest to news o takim znaczeniu jak update lub nowe serwery, jednak pomyślałem, że dobrze jest być na bieżąco, żeby ludzie wiedzieli, że coś tam w ogóle się dzieje ;)

I ma Raynold racje nawet najmniejsze zmiany powinno sie oglaszac, sądze że bedze mniej wygodny ten system lecz nie narzekam mimo ze jestem vice-liderem :)

Dr. Omader 10-02-2005 23:41

Newsy nie sa tylko od wstawiania przetlumaczonych tekstow z tibia.com
Maja tez informowac o rzeczach ktorych CipSoft nie podaje oficjalnie na tibia.com

Raynold nawet nie mysl o zamykaniu newsa :P
Jest dobry, tibijczycy powinni wiedziec nawet o tak malych zmianach :)

<edit>No prosze CS jak zwykle spozniony napisal newsa na tibia.com
Dorzuce do newsa potrzebne info ;)
(Ray nie obraz sie ze ci sie w newsa wcialem z moim editem ;) )

Jak zwykle tibia.pl poinformowala was pierwsza o tym! :)

Raynold 10-02-2005 23:59

No to podniosłeś mnie na duchu :)

Uwielbiam ten kawałek: "tibia.pl poinformowała was o tym pierwsza" <- rox ^^

Trener 11-02-2005 01:58

Witam.

News potrzebny, jak komuś niepotzrebny nie musi sie nim interesować.

"tibia.pl Pierwsza" :D


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:24.

Powered by vBulletin 3