Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Sondy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=128)
-   -   Reakcja rodziców (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=75568)

Dr. Omader 02-05-2006 23:06

Reakcja rodziców
 
Czy wasi rodzice wiedzą, że gracie w Tibię? Czy maja coś przeciwko temu? Czy próbują was od tego odciągnąć? Głosujemy! :P

Raul 03-05-2006 00:04

Nie wiedzą, że gram i tyle na ten temat.

Zalgadis 03-05-2006 00:07

wiedza ale nawet niewiedza co to ;p

Einstein15 03-05-2006 00:08

Moi wiedza ze gram i nie maja nic preciwko temu bo ja potrafie dzielic tibie i nauke :)

kalan 03-05-2006 00:10

Moi wiedzą, że gram i tylko czasem się czepiają , że za durzo na nią czasu poświęcam.;)

Cossma 03-05-2006 00:13

"Moi rodzice wiedzą, że gram, ale nie mają nic przeciwko temu"

Raczej wiedzą że robie coś przy kompie, pewnie gdyby zapytać ich co to "tibia" nie wiedzieliby. Jestem na tyle dorosły że nie muszą się za mną uganiać i wyłączać kompa, sam wiem kiedy kończyć :)

Knight Zbych 03-05-2006 00:15

Eeee... Czemu tu nie ma odpowiedzi "Wiedzą i sami w to grają" . U mnie w domu grają wszyscy , prócz psa , nawet mama :D

Quider 03-05-2006 00:22

moi nie mieli nic pzreciwko dopoki mnei stara nie zlapala 2 razy na nocce XD

Rinnaroc 03-05-2006 00:29

Moi wiedzą, że grałem <aktualnie nie gram od 0,5 roku> i nic sobie z tego nie robili. Nawet jak ukradłem dziadkowi kase na pacca i mama się dowiedziała to mi nic nie zrobiła :p W szkole mam dobre oceny więc się nie czepiają, gorzej jakbym miał same laczki. Znając ich to by mi kabel odcieli ^^

Cossma 03-05-2006 00:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Quider
moi nie mieli nic pzreciwko dopoki mnei stara nie zlapala 2 razy na nocce XD

tylko dwa razy, ja w 3 klasie liceum co drugi dzień miałem noc zarwaną ponieważ ten tego uczyłem się, ale to że na kompie moja postać trenowała skille naparzając w monka to już inna bajka :]

No i jakiś szacunek Matce by się przydał czy nie lepiej byłoby gdybyś napisał:

moi nie mieli nic przeciwko dopóki mnie Mama nie złapała 2 razy na nocce XD

songossj4 03-05-2006 00:49

Moi rodzice wiedzą że gram ale to im w niczym nie przeszkadza.Siedzę sobie spokojnie nie gram w Tibie za długo a nawet jak gram dłużej to nic nie mówią.Gorzej jak matka chce zagrać na kompie w karty.To wtedy musze schodzić :D

Toxic 'S' 03-05-2006 01:04

nie wiedza ze gram :D oni chbya nawet nie wiedza ze mam kompa i neta :P8o :cup: :cup: :cup:

jeri_ghost 03-05-2006 01:15

wiedzą, nawet mój stary se konto założył :P ale zabił kilka ratów (przy tym był pełen emocji ! :P) ale jakoś im to nie przeszkadza, nawet po tej aferze :P

black jack 03-05-2006 01:17

wiedzom i nic im do tego

Walekifa 03-05-2006 01:19

Moi rodzice kochani są zacofani jeśli chodzi o komputery. Nie wiedzą co ja tam robie,w co gram.Nawet nie wiedzą jak sprawdzić co mam na dysku etc. Poprostu nic.Więc reakcji nie ma. A całą aferę wyśmiali.

Pro Shinok 03-05-2006 01:19

Po głosnej wrocławskiej aferze rodzice zaczęli się bardziej tym interesować, lecz nie mają nic przeciwko ( wcześniej nie wiedzieli pewnie nawet w CO ja gram ). Od czasu do czasu wspominają o tym, by nie siedzieć zbyt długo przy kompie i ot, cała gadanina.

Dracet 03-05-2006 01:32

Rodzice oczywiście wiedzą, że gram, ale nie mają nic przeciwko temu, byle bym nie siedziała ciągle i w to grała dniami, i nocami;)

Clifford_Guardia 03-05-2006 01:34

Boze Robie to co chce niech Spier.dalaja.
Gra "tibia" jak kazda inna boze. Gram w bierki.Stara ruszy dywanem to ja jebne z krzesla (logiczne co nie?)


A to ze gram w tibie i jestem Pro to kazdy wie. Nawed Sasiedzi (Jak dre morde na kumpli to slychac az przed blokiem)

Walekifa 03-05-2006 01:37

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Clifford_Guardia
Boze Robie to co chce niech Spier.dalaja.
Gra "tibia" jak kazda inna boze. Gram w bierki.Stara ruszy dywanem to ja uwielbiam jeść bananyne z krzesla (logiczne co nie?)


A to ze gram w tibie i jestem Pro to kazdy wie. Nawed Sasiedzi (Jak dre morde na kumpli to slychac az przed blokiem)


A w Świeciu byłeś?

Cytuj:

Boze Robie to co chce niech Spier.dalaja.
Brawo.Nie rozumiesz że rodzice dbają o twoje bezpieczeństwo/rozwój i nie powinieneś robić tego chcesz/baa słuchać ich?!
Ja nie widze żebyś był pro,szczególnie intelektualnie...

Vanhelsen 03-05-2006 01:49

buu, a gdzie opcja "Moi rodzice wiedzą że GRAŁEM w tibię i [coś z tym w końcu zrobili/nic nie robili]" ? :P


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:14.

Powered by vBulletin 3