Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Gildie (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=23)
-   -   Spis Gildii [Nie zamieszczać tutaj próśb o przyjęcie do gildii!] (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=1500)

Dan the Automator 06-11-2003 15:57

Spis Gildii [Nie zamieszczać tutaj próśb o przyjęcie do gildii!]
 
Jak ja lubie takie tematy :P
A więc wpierw instrukcja:
Ponieważ w dziale klany nie widziałem jeszcze ANI JEDNEGO tematu "szuka klanu" z jakąs konkretna propozycją. Dlateteż tutaj maja wpisywać suę TYLKO liderzy (lub TY jeśli masz pozwolenie od lidera) oficjalnych bądź nie - klanów.

Forma: (ma byc zachowana!!)

1) Świat
2) Oficjalny/nieoficjalny
3) Nazwa
4) Wymagania
5) Płatność
6)Info o klanie - strona, do czego jesteś zobowiązany po wejściu itd.
7 ) Nick w grze

UWAGA
Jeśli jest to klan nieoficjalny - zaznacz całość na niebiesko. Jeżeli oficjalny - na czerwono

Tak więc od dzisiaj nie robisz tematu kto mnie przyjmie!!
Jeśli widzisz tu interesującą propozycje - skontakuj się z autorem!!

AHA I WPISUJĄ SIĘ TYLKO LIDERZY (BĄD OSOBY UPOWAŻNIONE) , BEZ KOMENTARZY PROSZĘ!!

Gimlos 12-04-2005 20:34

Wyczyscilem z postow caly temat, bo zrobil sie w nim spory balagan, i zostalo sporo starych postow, w ktorych przedstawiane gildie juz nie istnieja. Liderow gildii zachecam do wpisywania gildii wedlug wzoru podanego przez Dobo

Bobbyfelix 30-04-2005 01:19

1) Harmonia
2) Oficjalny
3) WARRIORS OF GLORY
4) n/a
5) Wpisowe = 2k, Składka miesięczna = 0 - nic :p
6) Gildia głównie dla Polaków i Szwedów
7 ) Elorion Darolio, Nabarian Darolio

MistrzYoda 05-05-2005 16:58

1) Saphira
2) Oficjalny
3) Myth
4) Podanie Lvl oraz Screeny swojej wczesniejszej postaci. Załorzenie nicka np. Korez Devon
5) nic
6) Expowanie!!
7 ) Zeph Devon
GG:9116177
E-mail->[email protected]

Zadesada 05-05-2005 17:42

1) Harmonia
2) Nieoficjalny
3) Foxon Team
4) Koledzy 10+ a reszta 16+
5) Na początku nikt nie płaci bo pewnym czasie sie płaci po max. 20 gp(Opłaty są co miesiąc rzeczywisty)
6) Zawsze chciałem założyć swoją Gildie ale nie miałem Pacca więc założyłem nieoficjalną Gildię. Gildia jest taka jak wszystkie na serwerach Non-PVP. Bedziemy oczywiscie chodzic na hunty. Nie toleruje noobostwa ani zlodziejstwa w Gildii. Strony w tej chwili niemam ale jak będe miał to odrazu podam. Zgłaszać sie można na numer gg: 2050530 a email: [email protected] . Zapraszamy!(Opis od Leadera)
7 ) Jestem Vice Leaderem tej Gildii i zostałem upowarzniony przez Leadera. Leader ma nick Foxon-knight .

Miedziaq 14-05-2005 13:03

Mój team
 
1) Arcania
2) Nieoficjalny
3) Team Legendarnych Wojowników
4) [Wymagania]
5) 1-2k
6)[Info o klanie - strona, do czego jesteś zobowiązany po wejściu itd.]
7 ) Legendarny Rycerzyk
caly regulamin zamiast punktu 4 i 6

Zasady Grupy LegendarnychJak dołączyć i co wykonywać dalejAby do nas dołączyć należy:
Złożyć opłatę w wysokości 2 K (2000 GP) na rzecz grupy
Druidowie oraz Srocererowie mogą dołączyć od 12 LVL, Knightci od 16 LVL ze skillami 50/50, Palladyni od 16 LVL ze skillami 52/45
Spełnić 1 zadanie wyznaczone przez Liderów grupy
Złożyć uroczystą przysięgę przed członkami grupy
Po dołączeniu do grupy :
Dostanie się ekwipunek, który zawiera kompletny pancerz (helmet, armor,leg,boat), broń i ewentualnie tarcze (ekwipunek najpóźniej dostanie się po upływie 2 godz. po dołączeniu do grupy)
Należy dołączyć do zwiadowców, posłańców, myśliwych lub strażników
Należy spełniać wszystkie zlecenia zlecone przez Liderów grupy lub osób przypadkowych
Należy spełniać zadania wyznaczone przez Komendantów popczczególnych grup
Ogólne zasady
Nie wolno zabijać i wszczynać bójek z członkami grupy
Wszystkie profesje (oprucz knightów) mają wykonywać magiczne przedmioty, które następnie będą przez posłańców sprzedawane
Grupa posiada dom z pokojami po 5 kratek. Można mieć w nim pokój za zapłaceniem 500 GP i 1 K miesięcznie
Za zgodą Liderów grupy można zostawiać dla siebie magiczne przedmioty
Każdy członek ma prawo wzięcia kredytu o dowolnej sumie na lepszy ekwipunekZa złamanie zasad grozi
Zapłada grzywny w wysokości 1 K
Ciągłe zabijanie, aż do momentu, w którym postać będzie na Roku
Wykluczenie z grupy
Zawieszenie w prawach członka
Utrata pracy w poszczególnych grupachLiderzy grupy wybierają jedną z powyższych kar

Kontakt na [email protected]

Evul Tibian 15-05-2005 09:13

1) Lunara
2) Oficjalny
3) Al-Kaida
4) 20lvl+
5) Jesli chcesz zeby zakupione zostalo GH musisz wplacic 5k a jesli nie chcesz GH to nie placisz
6) KAZDY CZLONEK MUSI MIEC OTWARTY GUILD CHAT I SPRAWDZAC GUILD BOARD [FORUM GILDII NA TIBIA.COM]
7) Wujek Kartofelek

czuczi89 15-05-2005 11:18

1) ELYSIA
2) NIEOFICJALNY
3) WYMYŚLIMY RAZEM
4) BEZ WYMAGAŃ
5) PŁATNOŚCI SIĘ USTALI :)
6) WSZYSCY MUSZĄ SOBIE POMAGAĆ, WSPÓLNE EXPOWANIE I TRENOWANIE
7) CZUCZI


GG : 6999928

NIE ZABIJAMY SIĘ W GILDII

PISAĆ DO MNIE W TIBII NA PRYWATNYCH MSG

Shinodin Infernus 17-05-2005 22:08

1) Elera
2)OFICJALNY
3)Ewenement
4)25+lvl Brak Hunta
5)narazie brak
6)Zawsze Otwarty Guild Chat
7)Shinodin Infernus

Neon dessq 21-05-2005 14:21

1) Lucera
2) Nieoficjalny
3) Xila Fighters
4) Hmmm... lvl 8+
5) Na razie brak
6) www.neond.republika.pl
7 ) Wuzobe Xila lub Gryn Dunit

Azazel'Death-Warrior 27-05-2005 00:06

Death-Warriors
 

1)Berylia
2)Nieoficjalny
3)Death-Warriors
4)Stworzenie nick'a klanowego Death-Warrior, np. Azazel'Death-Warrior, przestrzeganie regulaminu Tibii, reszta informacji na GG lub mailem
5)Na początku nic, później się zobaczy
6)Kiedy leader i v-leaderzy będą mieli już wyższe lvl'e to nowi członkowie gildii po wyjściu na maina będą dostawać podstawowe itemy na dobry start, nie tolerujemy żebrania (widząc Death-Warriora stojącego przed dp i krzyczącego "Frii itam plxxx !!11" współpraca z nim będzie zawieszona na czas określony lub na zawsze), w przyszłości będziemy organizować wspólne hunty, a wyróżniający się w nich (oraz w innych dziedzinach np. statsy, zaangażowanie w gildii) będą dostawać nagrody typu itemy, pieniądze.
7)Azazel'Death-Warrior



GG: 8193353 (często niewidoczny)
E-Mail: [email protected] , [email protected]


P.S. Nie zrażajcie się tym, że jest to nowa postać (nowy serv :> ), ale to jest już mój 4 char (licząc te porządne :D ) i datą dołączenia na forum (nowe konto, aby mieć porządny nick :D )

Pozdrawiam
Azazel

Task Roxel of fortera 31-05-2005 18:27

1)Fortera
2)nieoficjalny
3)Tibia Berserkers
4)min.10lvl, Zamieszkanie w Thais
5)brak opłat
6)zawsze należy słuchać człowieka o wyższym lvl, chyba że będzie to związane ze śmiercią innego gracza lub wyłudzenia pieniędzy. W takich przypadkach należy zgłosić to mnie (Task Roxel) lub Zarzyk'owi. Dobrze będzie jeśli wszyscy będziemy mięli takie same stroje (od góry-czarny,niebieski,biały,niebieski), lecz nie jest to wymagane. Za wykazanie się jakimś wyjątkowym celem - 100gp.
7) Task Roxel

:cup:

pokemonlol 01-06-2005 19:22

Wooden Ship
 
1) Berylia
2) Oficjalna Gildia
3) Wooden Ship
4) Chwilowo 7lvl+ (01.06.2005) później rosną wymagania
5) Darmowa. Gdy będzie GH opłaty za pokoje
6) Obowiązują wszystkie zasady etosu rycerskiego wobec członków klanu.
7) Halabardnik

Atgiem 01-06-2005 19:53

1)Eternia
2)nieoficjalny
3)Freedom Fighters (chociaż jeszcze o tym myśle, wiec może ulec zmianie)
4)10 lvl+ (wymagania będą rosnąć)
5)free, bez opłat
6)ogólnie będziemy sobie pomagać (wrogowie naszych przyjaciół są naszymi wrogami :) ), nie zostaniesz sam, zwalczamy tych, którzy wymuszają haracze i pk'ów, którzy zabijają bez powodu. Mundurki - niebieski tors (nie trzeba ich nosić cały czas). Jeśli będą chętni bedziemy organizować jakies wyprawy w fajne miejsca itp. (i imprezy w tibi). Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!! Zapraszam chętnych Freedom Fighterów!! Najlepsi będą nagradzani.
7)Atgiem

Jeśli dołączy do nas wystarczająco dużo pacców będziemy mogli zrobić z naszej gildi oficjalną. Strona gildi w budowie.
kontakt:
gg: 2674155 i na tibii (Atgiem).

Tasiior 04-06-2005 13:49

1.Azura
2.Oficjalny
3.Defenders of Valinor
4.30lvl+ i obywatelstwo Polskie :p
5.Nieustalona
6.Do lojalności wobec członków gildi.
7.Tasiior :p

SeQ_PL 12-06-2005 09:09

1) Titana
2) Oficjalny
3) Qlimax
4) Rekrut 25lvl+ (jesli jest 10 x 25-29lvl to nie przyjmujemy do rekrótów), Normalnie to od 30lvl+
5) Płatności: Nic chyba ze chcesz mieszkać w guild housie
6) Trzeba nabijać levele, pomagać kolegom z gildi, wspólne hunty, etc. Thiefów nie bierzemy, PK tesz! ->Sacerdote de Amon-Ra - He is hunted by Qlimax<-
7 ) Seq The Master, Wojownik Nadarzyna

Mati-Mielec 12-06-2005 20:40

1) Mythera/Carlin
2)narazie Nieoficjanla
3)Wymyśli sie ;]
4) Przyjmuje ludzi doświadczonych
5) Brak
6) ogólnie będziemy sobie pomagać (wrogowie naszych przyjaciół są naszymi wrogami ), nie zostaniesz sam, zwalczamy tych, którzy wymuszają haracze i pk'ów, którzy zabijają bez powodu. Jeśli będą chętni to bedziemy wychodzili do innych miast na imprezke :D (a dla bardziej odważnych będe załatwiał ustawki z innymi bandami) jeśli znajdą się chętni to zrobie stronke i forum gildi
7) Mati-Mielec

Mój kontakt: gg. 5471855 (często niewidoczny), emial - [email protected] można mnie także zaczepić w trakcie gry :p

Sir Klimek 12-06-2005 21:10

1) Elysia
2)Oficjalny
3)Dark Fighters
4)24lvl,40mlvl(sorc, druid)>><<36lvl skile 70/70, 70/50(knight, pally)
5) Jedyna oplata jest wolnyczas jaki tracisz
6)NO noobos, 1lvl na tydzien min!! :baby: , lojalnosc, gotowosc do zabijania, udzial w guild chat, wspolne questy i hunty, najwygodniej ab albo z pacciem
7)no to pisac do mnie (kleokli), nie pisac do kama :evul: (lider) bo sie w****ia i juz 2 osoby padly (napisaly do niego)

Władca Czasu 19-06-2005 21:48

Gwardia Dumbledora
 
1)Guildia jest na świecie Secura
2)Jest oficjalna
3)Nazywa sie Gwardia Dumbledora
4)od 25 levelu, pacc bez limitu
5)za free
6)musisz miec 25 level i mieć włonczony guild czat
7)Nazywam sie Władca Czasu

jakby ktos chciał wejść to prosze wysłać prywatna wiadomość lub zagadać w grze


SZUKAM 2 VICE-LEADERÓW!!

Arzo 30-06-2005 10:17

Lords of Monsters
 
1) Nebula
2)Oficjalna ( tzn. jeszcze jej nie ma bo szukamy Vice, ale będzie istniała)
3) Lords of Monsters
4) 20lvl+ Vice bez limitu
5) Bez opłat ( jedynie Gh, jeśli będzie kupowany)
6)Gildia jest nastawiona pokojowo, nie uczestniczy w wojnach, nie rekrutuje pk-erów
7)Lazuxo


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:02.

Powered by vBulletin 3