Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Updates (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=166)
-   -   Kto uważa, że trzeba zakazać tematów gdzie żalą się FACC? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=153378)

Erhion 05-11-2007 20:20

Mój temat NIE ma na celu zabronić facc pisać na forum. Ma on na celu zabronić powstawania setek tematów po update gdzie każdy narzeka i zaśmieca się forum.


Teraz atak z drugiej strony.

Jeśli masz dość czytania żalów facców, że nie dostają (rzekomo) nic w update to wybierz w ankiecie opcje tak.

Jak uważasz, że takie tematy mają sens (o zgrozo) zaznacz nie.

Ja nie jestem chamem. Ja po prostu umiem trzeźwo myśleć i rozumiem zasady panujące na świecie. Mam też dość czytania bezpodstawnych żalów i oskrażeń facc.

Sporo osób nie wie o co mi chodzi więc:

MÓJ TEMAT MA NA CELU ZABRONIENIE PISANIA MILIONÓW SPAMERSKICH I GŁUPICH TEMATÓW PO KAŻDYM UPIE, PRZEZ RZEKOMO POSZKODOWANE ŚRODOWISKO FACC. NIE MA ON NA CELU ZABRANIA WAM CZEGOKOLWIEK, A JEDYNIE UTRZYMANIA PORZĄDKU NA FORUM.

Agrael 05-11-2007 20:44

Wiadomo, że dla FACC'ów będzie mniej niż dla PACC, bo w końcu na tym drugim Cipowie lepiej zarabiają. A to, że ktoś się żali to jego sprawa i trzeba być na tyle tolerancyjnym, aby zroumieć czyjeś marzenia,a ten temat nic nie da, bo sam wiem co to jest czekanie na update i w końcu przekonanie się, że możesz na nim więcej stracić niż zyskać. A więc odwal się od innych i daj im się wykrzyczeć :/.

Erhion 05-11-2007 20:46

Cytuj:

A więc odwal się od innych i daj im się wykrzyczeć :/.
A ty odwal się ode mnie i daj mi się wykrzyczeć. Najpierw pomyśl potem napisz. Jak oni mają prawo to i ja też.

Solaxe 05-11-2007 20:49

Stanowczo powinno się zakazać tych narzekań! Darmozjady a jeszcze żądają więcej : d. Sam nie mam PACC i jakoś żyję.

Radarowiwi 05-11-2007 20:57

Cipsoft nie będzie wprowadzał całkowicie darmowej gry, musi mieć też z czegoś zyski a w tibi tym właśnie jest PACC. Jak się FACC'om nie podoba to niech sobie zagrają w warcaby. :baby: :baby: :baby:

Piotrek Marycha 05-11-2007 21:06

juz są zakazane!
Pkt 2. Regulaminu!

Cytuj:

#2 Pomyśl, jaki ma być cel nowego tematu; czy nie będzie to uznane jako spam?

Erhion 05-11-2007 21:14

No ale ten punkt nie jest za bardzo egzekwowany wiec wysłałem taki mały apel. :P

Voon 05-11-2007 21:27

Ba, też mi pytanie!
Jeśli ściągam z neta demo gry to nie narzekam że moje demo ma za dużo funkcji ograniczonych tylko ciesze sie z tego co mam a jeśli chce więcej to kupuje orginał. Ot zasada.

Rafals from hell 05-11-2007 21:45

Zakaqzać to trzeba przede wszystkim tego tematu... Jak widać znowu zaczęły sie rozmowy na temat facców nic nie wnoszą. I od egzekwowania tego czy trzeba zakazać czy nie nie jesteśmy my tylko moderatorzy.

Jurij1234 05-11-2007 22:12

Ciekawe ilu facc wie, że jest water elemental dla facc i gdzie on jest?
Osobiście wierzę w wolność wypowiedzi ale tych tematów jest za dużo.

Yossarian 05-11-2007 23:18

Osobiscie uwazam, ze powinnien byc jeden temat dla graczy facc, w ktorym mogliby oni wypowiadac swoje zale/pretensje/grozby/prosby.
Przed kazdym uaktualnieniem, nudne i irytujace staje sie czytanie narzekan w stylu: znow wszystko dla PACC itp. itd.
Obecnie zyjemy na swiecie gdzie licza sie glownie zasady wolnego rynku i kazdy jest nastawiony na jak najwiekszy zysk(zapewne podczas pracy wasi rodzice takze stosuja te strategie - drodzy gracze narzekajacy na tworcow Tibii), wiec nie ma sie co dziwic, ze Cipsoft kolejne ulepszenia? gry daje glownie dla PACC. Oczywiscie czesc (nikly procent) jest tez przeznaczona dla FACC i z tego powinni sie oni cieszyc.
Mało prawdopodobne jest takze zeby osoba, ktora ma internet, kompa itp. nie byla w stanie nazbierac tych 90 zl na 3 miesiecznego PACCA).
W inne powody, niezwiazane z brakiem hajsu nie wnikam.

Corrnn 06-11-2007 02:33

Nie trzeba nawet 90zl zbierac, biedne facci moga uzbierac sobie na guardach/mino ~200-400k i kupic pacc od gracza ^.^

Rafals from hell 06-11-2007 09:42

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Corrnn (Post 1732603)
Nie trzeba nawet 90zl zbierac, biedne facci moga uzbierac sobie na guardach/mino ~200-400k i kupic pacc od gracza ^.^

Niestety często są to oszuści ;] nawet h-levele ;]

Erhion 06-11-2007 19:54

Trzeba kupować od osób, które są znane i sprawdzone przynajmniej przez kilkanaście osób na serwie.;)

Cygan Slejter 06-11-2007 20:27

Ten temat jest tak samo idiotyczny jak tematy w których żalą sie facc, ze gowno maja....

Erhion 06-11-2007 20:38

To twoje zdanie.

Ptakuba 06-11-2007 21:22

Ten temat jest jak lokata.
Może od razu powiedz żeby usunąć Free Account, bo wszystkie facce to darmozjady, thieves, nooby i sataniści?
Racja, nie powinno być stosów takich tematów, ale odpowiadać w nich (nawet mówiąc, że powinniśmy więcej dostać) nie możesz zabronić.
A teraz odpowiem w stylu moich kolegów z Acidcave: (nie brać do serca)
- jeśli uważasz, że free account to wersja demo - idź się utop (wybacz Trang)
- jeśli uważasz, że liczą się tylko pieniądze - idź się powieś (sorki, Acid :P)
-jeśli uważasz, że free account powinien mieć wszystko co premium - skocz z wieżowca (nareszcie coś własnego :P)
- jeśli uważasz, że free account to nazwa Azerbejdżańskiego zakonu sufrażystek wyznających wielkiego pora, stań o północy w beczce śledzi, zatańcz makarenę, powiedz w ciągu 0.666 debilosekundy "jsbgkazbglksabflkgbsg lubię ser", zacznij kampanię ratowania nieumarłych kałamarnic z Marsa przed skażeniem atomowym, a następnie idź się utop, powieś, lub skocz z wieżowca.

Rafals from hell 06-11-2007 21:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Badon (Post 1733573)
Ja nie wiemjak to sie stao ale drisiaj padlem na trolu a mialem 9 lefel i falilem z axabo jestem knajtem ;( moze to gamamemaster mnie zaciupal !????? podajoc sie za trola. :baby:

Po pierwsze twój stan: na emeryturze... a grasz.
No ale mniejsza z tym.

Nie wiem czy ty masz dysleksje, dysgrafie, dysortografie, czy jakieś inne dysmózgowie, czy po prostu robisz z siebie celowo debila.

Na pewno Gamemaster zamienił się w trola i z aktywnych 40tyś. grazcy wybrał akurat 9 levela, bo mu się nudziło.

A tak poza tym to zły temat wybrałeś.

Kod:

Boże, widzisz i nie grzmisz!

Mukos 07-11-2007 00:14

Ja popieram zalozyciela temetu w 100% bo tak mnie wk******* te nooby na faccu ze to maks i jeszcze te ich "frie itemz" zal

Erhion 07-11-2007 18:27

Cytuj:

- jeśli uważasz, że free account to wersja demo - idź się utop (wybacz Trang)
Tak uważam, ale się nie utopie. Sorry.;)

Cytuj:

- jeśli uważasz, że liczą się tylko pieniądze - idź się powieś (sorki, Acid )
Zmodyfikuje to. Pieniądze rządzą światem i realnym i tibijskim.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:23.

Powered by vBulletin 3