Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Dwa nowe serwery powstały (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=11917)

$corcerer 16-09-2004 14:16

Dwa nowe serwery powstały
 
Jak informuje CIPsoft na swojej stronie, powstały dwa nowe serwery:
  • Galana w Niemczech
  • Tenebra w Brazylii
Oba serwery są normalnymi serwerami z włączoną walką pvp, czaszkami itd.
Z informacji można też wyczytać, że niedługo powstanie nowy serwer zlokalizowany w Ameryce Północnej.
CIPSoft uprzedza, że osoby nie mieszkające w Ameryce Południowej mogą zauważyć duże lagi, spowodowane oddaleniem od serwerów... Zaleca się, aby Brazylijczycy grali na Tenebrze.

Jak zawsze, tak i teraz tylko posiadacze PACC mogą wejść na nowo powstałe serwery.

Tibia.pl team życzy Wam sukcesów na nowych światach!
Pozdrawiam.

Lord Czaja 16-09-2004 14:22

Hurra xD Precz z 'br" :D

Manorus 16-09-2004 14:26

Ciekawe, czy wystartuje w przyszłości więcej takich brazylijkich światów. Teraz pewnie wszyscy gracze z Brazylii (a jest ich dość sporo) zaczną grać na swoim serwerze, a jeden świat to stanowczo za mało, by pomieścić wszystkich brazylijczyków.

Dr.Unknown 16-09-2004 14:38

Ja to skomentuje tak : BR? heheheh

Gumez 16-09-2004 14:40

hehehe, br? br? moze sie to wrescie skonczy!

Nightmared Druid 16-09-2004 14:44

Szkoda że narazie tylko dla PACC(niedługo).... ale spoko że mniej BR bedzie na Harmonii(bo tam to jest urodzaj <BR??????> 8o Ale jeden serwer BR to za mało aby zamknąć te wszystkie LAMY w swoim świecie..... Proponuje jeszcze serwer polski aby każdy bloker co ma w mięśniach a nie w głowie nie głowił sie jak mu sie powie "Hello" zamiast "HI" tylko żeby napieprzał swojską "K*RWĄ" i "H*JEM"..... bo takich też dostatek w TIBII!!! 8o

Lysolini 16-09-2004 14:47

Ja tak sie zastanawiam powstaje pelno nowych serwerów ale czy kiedys powstanie jakis POLSKI serwer ? B) bylo by swietnie. :] tak jak to proponuje kolega wyzej.

Lig@ 16-09-2004 15:48

Polski server ?? Wypluj te słowa... Polacy to nooby, nie da sie tego ukryć, server powinien się nazywać Noobera albo jakoś tak... Ja na pewno bym na takim serverze nie grał

Lysolini 16-09-2004 16:04

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lig@
Polski server ?? Wypluj te słowa... Polacy to nooby, nie da sie tego ukryć, server powinien się nazywać Noobera albo jakoś tak... Ja na pewno bym na takim serverze nie grał



Raczej sie z toba niezgodze nie zaprzecze ze sa tez takie osoby ale nie zeby bylo az tak tragicznie mam troszke poslkich znajomych i wcale takimi noobami niesa wrecz przeciwnie no chyba ze trafiasz na takich dosc czesto to mozesz wydac taka oponie. Niewiem jak jest na innych serwerach ale na titani zdarzaja sie ale w takim samym stopniu jak np brazylijczycy czy szwedzi. Oczywiscie nieujmujac tu nikomu. Wiec wszystko zalezy od tego jakich ludzi spotykasz i jak czesto. Ale kazdy ma swoje zdanie na ten temat.

mysiupysu 16-09-2004 16:27

Ja juz zaczalem grac na nowym serverze zapraszam wszystkich moze i wy sie przyjaczycie jakby co do msg do abredora

Allatar 16-09-2004 16:33

Tenebra to po łacinie ciemność, ciekawe czy to oznacza "ciemnote" graczy brazylijskich ;] lol

Ghost Nieudany 16-09-2004 16:40

Zaraz puszczę pawia... KOLEJNE dwa serwery? No commentz. Brazylijscy gracze pewnie się przeniosą na Tenebrę, ale NA PEWNO jakaś gama BRów zostanie na amerykańskich/niemieckich serwach...

Muzynek 16-09-2004 16:54

hehe..nareszcie..może będzie mniej nOObków na lunarze :] (br?br?don't kill me!br?plxplx!

globi 16-09-2004 17:03

Na Harmonii<nie jestem pewiem czy przez stworzenie tego serwa>ale jest 20 osob mniej:D:D. Powinno byc brazylijskich serwerow wiecej, zeby bylo mniej br??.
POZDRO

Arqq 16-09-2004 17:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gumez
hehehe, br? br? moze sie to wrescie skonczy!


Ja bym chciał żeby mniej polaków było.... -.-
"Poland? Dasz cos? plx. fri iten"
zastanówcie sie... my nie jesteśmy lepsi =///

Pozdro all

szopenfeldziarz 16-09-2004 17:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lysolini
mam poslkich znajomych i wcale takimi noobami niesa wrecz przeciwnie

Większość Polaków-NIE-lamerór nie przyznaje się, że są z Rzeczpospolitej. Z małymi wyjątkami (patrz podpisany... z boku? :) )

Ozi_ZSK 16-09-2004 17:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lig@
Polski server ?? Wypluj te słowa... Polacy to nooby, nie da sie tego ukryć, server powinien się nazywać Noobera albo jakoś tak... Ja na pewno bym na takim serverze nie grał

W jednej części masz rację, a w drugiej to sie całkowicie mylisz ! Jak tak uważasz, że polacy to NOOBY, to dlaczego na wielu serwerach Polacy maja ponad 100 lvl ? Jedynie do NOOBów można zaliczyc osoby co graja w tibie pierwszy raz i nie maja jeszcze pojecia o tej grze, wiec dlatego oni mają przez dłóższy czas niski lvl. :baby: A polski serwer by nie zaszkodzil, poniewaz w wiekszości to by byli sami Polacy i nie było by głupich pytań typu "br?". A to by wszystkim odpowiadało ! B)

Dan the Automator 16-09-2004 18:04

...a brazylijczycy się ciesza ;)...
Cytuj:

É isso ai TIBIANOS!!!
Server BR está ONNNN :D

Tenebra -> O primeiro servidor da CIP localizado no Brasil.
Galana -> Localizado na Alemanha.
Os 2 servers s&atilde;o PVP (Player x player)
Nesses primeiros dias somente premium account podem acessar os servers. Em alguns dias os free accounts ter&atilde;o acesso permitido.


OBS: NOSSO FORUM ESTÁ COM PROBLEMAS. QUANDO FUI INSTALAR A NOVA VERS&Atilde;O DEU UM ERRO E ESTAMOS TENTANDO COLOCAR ELE NO AR O MAIS RÁPIDO POSSÍVEL.

OBRIGADO PELA COMPREENÇ&Atilde;O.

TibiaBR.com

Lord Misiu 16-09-2004 18:44

Mam pytanie kiedy bedzie można grać na Galana bez PACC-a???

arvegil 16-09-2004 18:44

Jestem ciekaw kiedy założą server w Polsce. :)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:47.

Powered by vBulletin 3