Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Inne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=19)
-   -   Co oznacza twój nick? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=23067)

Afiks 13-01-2005 10:00

Co oznacza twój nick?
 
zauwazylem,ze niektozy uzytkownicy maja bardzo ciekawe nicki, i tak sie zastanawiam,co one oznaczaja?
rozszyfrowalem jeden

dr.omader - to jest wielblad jednogarbny ;P
a wy macie jakies sugestie?

Instrumentum Diaboli 13-01-2005 10:18

Instrument (ofc. nie muzyczny :] )diabła, ni mniej ni wiecej >.<

Gesundheit 13-01-2005 10:57

W języku niemieckim Gesundheit znaczy hmm nie pameitam :P ale na lekcji J.NIEMIECKIEGO spiewalismy to Imine Geganke fouier un de ziee imine Gesundheit ;p

hide 13-01-2005 12:00

Gesundheit to chyba znaczy cos jak 'na zdrowie' :>
Ale C-arma nie dam ^^

szopenfeldziarz 13-01-2005 14:07

@wyżej Gesundheit to po prostu zdrowie :p
szopenfeldziarz - patrz film "Vabank", poza tym szopen to moja ksywa z racji czupryny. :) :p

she_devil 13-01-2005 14:17

Ona diablica (początkowo mialo być poprsotu Ona)

Thero 13-01-2005 14:38

Ta, niektóre nicki coś oznaczają, mój wymyśliłem i nie wiem co może znaczyć...

Bohus 13-01-2005 14:50

Bohus - nazwa mojej pierwszej postaci, którą zacząłem grać w tibię wymyślona przez 'suggest name' :D

Pacek 13-01-2005 14:56

Najpierw co do zdjęc reprezentujących nick Widze że komiks o svenie i tom'ashu wymiata bo coraz wiecej ludzi a taki obrazeczek. Mój nick to przydomek jakim obdarzyła mnie pani od polskiego.Połączenie imienia kumpla z którym gadałem orac mojego nazwiska.Pani sie poprostu pomieszało i wyszło Pacek

Magus 13-01-2005 15:24

Moj powstal z racji sympatii do jednej postaci z gry 'Chrono Trigger' ale oddaje takze moje zamilowanie do okultyzmu i magii, tej czarnej - szamanistycznej :evul:.

Emil1 13-01-2005 15:33

Opis imienia: EMIL

Imieniny obchodzi: 01.05, 05.23, 06.24, 06.30, 07.18, 07.31, 08.08, 08.19, 08.21, 08.24, 10.11, 11.14, 11.20, 11.24, 12.06,

Osobowość: Ten, który się chowa
Charakter: 86 %
Promieniowanie: 83 %
Rezonans: 75000 drgań/sek.
Kolor: Niebieski
Główne cechy: Intuicja - Wola - Aktywność
Totem roślinny: Bez
Totem zwierzęcy: Krab
Znak: Rak
TYP: Aby ich zrozumieć, trzeba pamiętać, że totemem ich jest krab, który atakuje, szczypie, wycofuje się tyłem, ciągnąc za sobą ofiarę, a jeśli walka jest nierówna, zagrzebuje się w piasku.
PSYCHIKA: Są introwertykami, to znaczy, że nieraz uciekają przed raniącą rzeczywistością, chowając się w piaskach swej podświadomości. Mają żywą wyobra*źnię. Często usiłują z góry usprawiedliwić swe postępo*wanie, gdyż są raczej lękliwi i boją się cudzego osądu.
WOLA: Z pozoru bardzo silna, może nawet przero*dzić się w upór, ale w rzeczywistości jest chwiejna.
POBUDLIWOŚĆ: Jej intensywność jest nieco kłopot*liwa, gdyż podkreśla pewną niestałość charakteru. Artystom czy dziennikarzom o tym imieniu pozwala uzyskać poruszający obraz ludzi i rzeczy, ale w innych okolicznościach może prowadzić do nierozsądnego entuzjazmu.
ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Często przybiera formę u*cieczki... Mają głęboki zmysł przyjaźni i nieraz namię*tna miłość przeradza się u nich w miłosną przyjaźń, co nie wszystkim kobietom się podoba! Żywią chorobli*wą, najczęściej nieuzasadnioną obawę przed niepowo*dzeniami.
AKTYWNOŚĆ: Nie pasjonuje ich nauka, albo raczej uczą się dla siebie samych. To typ niezależnych samouków, źle znoszących skoszarowanie w szkołach, gdzie wpaja im się wiedzę pod przymusem. Mają duszę artysty. Mogą być doskonałymi aktorami, reżyserami, konferansjerami, ludźmi radia i telewizji. Znajdują się także wśród nich samotni podróżnicy, marynarze, zakonnicy, oddalający się od świata, który odrzucają.
INTUICJA: Typu kobiecego.
INTELIGENCJA: Syntetyczna. Posiadają niezawod*ną pamięć i niebezpieczną wprost ciekawość.
UCZUCIOWOŚĆ: Trudno ich oswoić: są zbyt nieza*leżni, choć jednocześnie pragną schronienia, gdzie znaleźliby czułość i bezpieczeństwo.
MORALNOŚĆ: Odkrywają jej istnienie dopiero po dokonaniu wątpliwego czynu. Wówczas zadają sobie pytanie, czy dobrze postąpili.
ZDROWIE: Średnie, bardzo szybko się męczą. Ma*ją wrażliwy żołądek. Powinni dbać o trawienie i o je*lita.
ZMYSŁOWOŚĆ: Ich seksualność ma głównie psychi*czny charakter. Mają skłonność do pogrążania się w marzeniach o miłości, zamiast przeżywania jej. Ich zmysłowość ma w sobie coś dziecięcego, z podświado*mym poszukiwaniem matczynego ciepła.
DYNAMIZM: Nie jest ich silną stroną. Sprawiają wrażenie, że praca ich nudzi i marzą tylko o jednym: o powrocie do domu, gdzie mogliby robić, co im się podoba... albo nic nie robić!
TOWARZYSKOŚĆ: Nieraz czekają na niemożliwe i przechodzą obok rzeczywistych możliwości. Liczą, że szczęście pomoże im wydobyć się z dołka, w którym sami się zagrzebali.
PODSUMOWANIE: Ci mężczyźni przez całe życie szukają oparcia w silnej partnerce - czy będzie to matka, czy żona.



Pobrane z imiennik.pl :D.

Aureliunkunfun 13-01-2005 15:44

hehe ja mam taki nick poniewaz :
Aureliukunfun - Aure (gram na serwie Aurea wiec to Aure to od tego) + liunkunfun (to tak se pisalem :D :D :D :D 8o )
:D

Wild Dragon 13-01-2005 15:44

Wild Dragon...
Oznacza to oczywiście Dziki Smok :P
Wzięło się to
z zamiłowania do smoków . Smok to raczej męski osobnik, lecz Smoczyca trochę dziwnie brzmi
i nie byłam (na początku) p
ewna, czy smoczyca oznacza "dragoness" i czy w ogóle pisownia jest ok... Dałam sobie spokój :P
Jestem wieelką miłośniczką smoków...
Ale czemu dziką ? To wzięło się od nazwy maila.... ;)

Venderer 13-01-2005 15:56

Mój nick to imie mej 1 postaci:PPP Tak naprawde nic nie oznacza ale sam je wymysliłem (kierowałem sie brzmieniem: tak jak LORD VOLDMORT) poprostu nowu imionko:PP a na avatarze jest moja aktualna posatć której imie powstało w ten sam sposób...:D

DR.UTi 13-01-2005 16:03

DR.UTi.........hmm..Dr. to przedrostek...często go daje w nickach w CS'a czy ET. a UT to skrót od - Unnamed Territory. Pomyślałem że jak to połacze to wyjdzie mi DRUT :P...ale ja zawsze musze coś walnac...więc dałem małe "i" na końcu i kropke pomiędzy żeby ten Dr. tobył również tytuł..:)

Kredi 13-01-2005 16:13

Kredi? Od nazwiska Kredens na poczatku zaczeli mnie przezywac kredka ale którys z chłopaków raz na mnie powiedział Kredi i mnie się to spodobało i tak zostało :D

zaitsev 13-01-2005 16:18

Vassili Zaitsev - był snajperem w Armi Czerwonej w czasie II wojny światowej; szczególnie zasłużył się w bitwach pod i o Stalingrad (wiecej szczegolow w filmie pt. "Wróg u bram" / "Enemy at the gates")... pomyslalem sobie ze jego nazwisko moze fajnie wygladac jako nick :]

ulala... ale sie rozpisalem ;) :p

Stomil 13-01-2005 16:24

Poprostu nazwa klubu z mojeg miasta. Chodze czesto na mecze i go kocham :P

joey 13-01-2005 16:40

Joey, jest to imię typowo Amerykańskie :D
wzieło się z zamiłowania do Ameryki(samochody, miasta etc.) :D
po Polsku oznacza Joe= Józef Joey= Józek (?)
tak naprawde mam na imię Krzysztof :D

Hegemmon 13-01-2005 16:46

poprawiłem nazwę tematu
a co do nicka.. cóż. Oświeceni wiedzą; ci, co grali w Hegemonię i myślą, że wiedzą to raczej się mylą; ci, co chcą wiedzieć to się dowiedzą, bo pisałem o tym kilka razy a ci, co oczekują odpowiedzi w tym temacie to sie rozczarują bo jej tu nie będzie.
A od którego Hegemona się u mnie zaczęło? Oczywiście od Petera Wiggina, najstraszniejszego ze wszystkich, choć ja bym wybrał inną drogę- drogę Andrew'a "Endera" Wiggina.
To tyle- i tak za dużo "powiedziałem".


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:21.

Powered by vBulletin 3