Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Jak żyje dawna elyta tego forum!? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=240553)

Iron Flaven 02-04-2013 15:53

No ja tam jakiejś wielce starej daty dołączenia nie mam :)
Prawda jest taka, że Tibia nigdy z nas nie 'ujdzie' :D Jesteśmy za bardzo z nią zżyci!

O tym świadczy choćby odwiedzanie przez nas forum po tyyyylu latach! :D

Teraz trochę szybko idzie exp, sami ludzie z xxx poziomami biegają, wciąż wspominam dobrą Tibię, gdzie przed huntem robiło się runki, żeby mieć jak walczyć potem :D

Pozdrowienia wszystkim! :D

:wasabi:

@edit
"Data dołączenia: 12 11 2005"
O ja je** :O! Ja nie wiedziałem że to było aż tak dawno! Tak szybko leci czas? Tak szybko się starzejemy :D? Ile to lat temu było :D

I widać, że raczej biernie się przyglądałem dyskusjom niż brałem w nich udział, choć wciąż mi gdzieś świta, że dodawałem czasem jakieś screeny, jakieś inne konto? Nie wiem :D Ale wciąż w sygnaturce króliczek, który bardzo chciał, ale wciąż nie udało mu się zawładnąć światem : )

Enif 02-04-2013 15:59

O i jest moje drugie konto!

Nie mam pojęcia jaka była historia drugiego konta, skąd ono się pojawiło :O! Bierze mnie nawet na wspomnienia teraz!

Miałem kiedyś postać "Enif" ale potem długo się nie logowałem i "this character does not exist anymore." :)

Odpalę grę i postoję w depo w Thais : )!

n0_name 04-04-2013 19:29

@dokładnie.
Jak joh mówi, że Cie nie znają to Cie nie znają.
On tu żondzi.

Eragog2 10-04-2013 10:14

Proszę odbanować mi Eragoga! Prosiłem Tanę o skrócenie perma do roku, a ona stwierdziła, że nie, bo "będzie miała mnie na sumieniu czekającego rok na durne konto". No cóż, minął rok i parę kolejnych roków, a ja wciąż czekam. :( Co teraz z Twoim sumieniem?!

Jak tam żyjecie ziomeczki? Pisujecie jeszcze po jakichś forach w internatach?
Kminiłem kiedyś, że fajnie byłoby zebrać jak najwięcej ze starych ludzi, których poznałem przez Tibię (i z forów i bezpośrednio z gry), pozakładać postacie na jakiejś Antice, założyć gildię, kupić gh i się logować raz na jakiś czas, gadać na jakichś Tim Spikach, siedzieć ciągle na dwudziestych lvlach i pić w karczmie w Thais, korzystając z zasłużonego odpoczynku jako starzy weterani... B)

@edit
Serio, jak Tana mogła mi wlepić 10 pkt na zawsze za jednego posta, który ledwo łamał regulamin! No, chyba ledwo łamał regulamin, z tego co pamiętam.

@edit2
A przeczytałem sobie jeszcze cały temat, poobczajałem multikonta, ech... Piękne czasy kiedyś były.
W Tibię już się nie grało, a i tak tyle rzeczy działo się dzięki temu forumkowi. Krótka zajawka na Toribash, dłuższe granie w Soldata z "Tibia.pl SOLDAT Clan", niezły trolling na Blogach, te wszystkie bekowe komiksy tworzone przez różnych ludzi, no i same dyskusje na forum - aż boję się przejrzeć moje posty z Owionu (kurde, nawet ten skrót teraz tak fajnie brzmi), bo obawiam się tego co ja kiedyś miałem w głowie.
Aktualnie w życiu nie robię nic. Do niedawna siedziałem na PWr, ale odpowiednio szybko zreflektowałem się i rzuciłem nudne studia, kuszące jedynie kilkuletnim imprezowaniem na koszt rodziców. I myślę teraz co dalej robić, by życie nie było ciągłą drogą do szczęścia, a życiem szczęśliwym na każdy dzień aż do śmierci.

@no edit znów kurdefelek! :D
Moja grupa 22:19 Using the last rope... ma już tylu członków! <3 Przed banem czekałem kiedy będzie 20 (czy ile tam trzeba było), żebym mógł otworzyć grupowe forum, ale Tana musiała mnie wywalić. :(

To forum sprawdzone, trzeba jeszcze inne rzeczy poobczajać, łącznie z gg.

http://www.forum.tibia.pl/member.php?u=82553
Zdjąłem Ci bana, 5 lat wystarczy ;-)
Święty Mikołaj

besn 10-04-2013 15:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dr. Omader (Post 2836526)
Trochę ludzi się zebrało widzę :)
Fajnie was widzieć

Kto pamięta niebieskie forum?
http://img259.imageshack.us/img259/1378/reportg.jpg

..a tak w ogole to: made my day xD

ErAgOg 10-04-2013 16:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Eragog2 (Post 2837411)
http://www.forum.tibia.pl/member.php?u=82553
Zdjąłem Ci bana, 5 lat wystarczy ;-)
Święty Mikołaj

Hehe, serdecznie dziękuję jednogarbny Mikołaju!
myślę, że w tej sytuacji najlepiej sprawdzi się wasabi: :wasabi:

Ameriov 13-04-2013 02:02

Ciekawi mnie kim był tajemniczy jegomość polecający mi sprawdzenie OWiONu.
:wasabi:

ErAgOg 13-04-2013 19:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ameriov (Post 2837460)
Ciekawi mnie kim był tajemniczy jegomość polecający mi sprawdzenie OWiONu.
:wasabi:

Gdyby aż tak cię to ciekawiło, to sprawdziłbyś jego nick na tibia.com i zobaczyłbyś, że na tym samym koncie jest postać o nicku Eragog Rook i wiedziałbyś, że to ja, o!

Kenixia 17-04-2013 10:58

Co tu się dzieje.

n0_name 17-04-2013 16:16

@up
Wydaje mi się, że to miało być pytanie. To wiedz, że takowe kończymy owym znakiem interpunkcyjnym "?". Dobranoc.

redfaction 18-04-2013 22:44

to @Yoh Asakura jeszcze zyje?

Yoh Asakura 19-04-2013 14:40

yoh is kill
no

Dark Sven 25-04-2013 23:38

Yoh żyje i wciąż pierdoli głupoty :D :wasabi:

Polecam jeszcze notki poczytać :)

Wald_Kerius 27-04-2013 18:03

Jeśli Wald powrócił, to wiedz, że coś się dzieje :)

Baron Kaldrick 03-05-2013 13:25

@Dobo
Odezwij się Wielki Nosie na gg.
@Estrie
A co Ty kurwa robisz we Wro? o_0

Yossarian 03-05-2013 23:31

Cieszę się, że co poniektórzy skrobną tutaj jakiegoś posta. Ja zalogowałem się po raz pierwszy od 4 lat. Pozdrawiam!

redfaction 04-05-2013 01:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Yossarian (Post 2837699)
Cieszę się, że co poniektórzy skrobną tutaj jakiegoś posta. Ja zalogowałem się po raz pierwszy od 4 lat. Pozdrawiam!

nono Yasiek jak tak dalej pojdzie to irca zalozymy sobie:D

Kerin Tale 06-05-2013 20:06

Ojoj ;)

Witam all :)

Na dziś dzień rodzina, śliczny 3 miesięczny synek i żona :) poza tym - praca, własne auto i duuuuuuuuużo pomysłów na spędzanie życia :)

Quezacoatl 07-05-2013 01:10

Tyle tu zadkich pokemonow przywialo ale Michossa to nadal nie widze. Gdziez sie podzial kaplan preclanski?



A poza tym to co sie z Atimcia dzieje? Nadal jezdzi do ciebie, Dromie?

Yoh Asakura 07-05-2013 04:12

a gdzie tana, miała nam ze 3 lata temu sesję poprowadzić na ircu


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:49.

Powered by vBulletin 3