Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Jak żyje dawna elyta tego forum!? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=240553)

Quezacoatl 01-02-2013 00:50

Jeszcze troche a wszyscy zaczna sie umawiac na grupowa sesje IRCa...

Descartes 01-02-2013 14:32

O, pamiętam hasło do konta.

Melduję się, nie jako elita, jedynie ktoś, kto ostatnio nawet tu zaglądał i zastanawiał się, gdzie wszystkich wywiało :P

MATI9630 01-02-2013 14:38

^ Kuraj brought me here.

Samozwańcza elita says hi.

MayGyver 01-02-2013 16:54

Trolololo


i oczywiscie kurde 10 znakow

--- no dobra to sobie edytuja ceby trzymac jakis tam poziom

wlasnie dalem warna oxemu :)


i coby odpowiedziec na pytanie to z tibii przenioslem sie do wowa, pozniej rok przerwy na granie w sc2 i inne pierdoly, a pozniej wot z przerwa na diablo i wreszcie odpoczynek od wota i aktualnie nie mam co robic

Khan 01-02-2013 20:05

A limens jeszcze żyje?

Lechista 01-02-2013 20:07

Aż z radości zajrzałem w stare posty i uświadomiłem sobie jak bardzo nieznośny musiałem być ; D

Hegemmon 01-02-2013 20:48

Hyh, jakie zebranie po latach tu widzę... Chyba poczytam swoje stare posty, ale trochę się boję.....
Ostatnio to nawet do gry wbiłem... ale mnie smoki prały więc odpuściłem

Właśnie jestem po lekturze notek na moim koncie (???) lol nie ogarniam...
ale przypomniały mi się moje twórcze wypociny, które przepadły na wieki wieków amen, chyba że da się odzyskać zawartość działu twórczość, którą ktoś tu bezczelnie wypierniczył... Drom, Bosal, czy inna cholera? Który to? :D

Jak to wszystko dziwnie będzie się teraz czytało....

A co d tematu... to nie wiem, czy ja się zaliczam, bo nie zostałem wyszczególniony na pro liście Oxy-ego :(
Ale w sumie co tam... kij mu w oko. Obecnie studiuję, a moja narzeczona siedzi obok i się na mnie lekko obraża, bo chce mi coś tam pokazać, a ja jej mówię, że nie teraz, bo te pierdoły czytam :D
P.S.
:wasabi: <- DAFUQ icon?
P.S.S...
to ja tu dalej moderatorem jestem? mogę pobanować trochę? :D

P.S.S.
czytam swoje PW i takie coś od oxego

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Oxygen
hi
dasz mi swoje gg?

hułe hułe hułe

$corcerer 01-02-2013 22:02

Maaatko, ludzie, żyjeta... Połowy modków nie znam (tych co piszą w tym temacie) sorka Panowie, trochę mnie tu nie było :P

Do rzeczy, do rzeczy...

Studia skończyłem rok temu (3 lata mgr pisać to jest wczyn :P) i z dumnym przedrostkiem mgr inż. sprzedaję kebab... WRÓĆ... pracuje u lokalnego ISP jako admin sieci (czyli de fuckto w zawodzie). Kobiety chwilowo brak (za dużo życia spędziłem na IRCu i proszę jak to się kończy :P Ale zawsze mam Oxego jak cos, co nie? :P No i na kanale rzadko się pojawiam, ale może teraz przez jakiś czas znów poprzesiaduję (a nie tylko mój klient 24/7 loguje :P)

Granie glownie offline (na linuksa dalej z grami slabo, ale moze steam wreszcie przepisza) - najczesciej w pracy z coworkerami w quake3 kosimy jak szefa nie ma i nic sie nie dzieje :D

Alleluja i do przodu jak to mówią :)

Rybzor 02-02-2013 05:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Surv (Post 2836528)
Siemanko,
Dzięki Dromowi odzyskałem hasło, nie logowałem na to forum ponad 5 lat.
Czuje się jak jakiś staruch ;)

Bo jesteś staruchem stary staruchu.

@oxy
A ołtarza z Waldkiem już nie masz?: /. Fuknob.

Maldoryz 02-02-2013 11:17

szkoda, ze na tym forum nie dzieje sie juz tyle, co kiedys :)

Gangrel 02-02-2013 13:38

Strach się bać, dzień żywych trupów.

Quezacoatl 02-02-2013 14:19

Teraz juz tylko boty tu posty produkuja.

Az zal mi sie robi jak to dzisiejsza wczesna mlodziez gra w angry birds i inne pierdoly na iOS i telefony. Czym jest prawdziwa "pro gaming mouse" to juz nikt nie wie, bo touch screeny maja. Ciekawsze i bardziej skomplikowane gry juz ich nie interesuja. A na arenie MMOsow to juz taki tlok ze Tibia nie istnieje.

Teraz juz nie ma mlodego pokolenia na forach o grach, wszyscy na facebooku, tweeterze i tumblr siedza. No i graja w farmville i inne gowna. Jeszcze troche a zagram jeszcze raz sobie w Heroes III. Moze w przerwie od Planetside 2, bo co jak co ale koncept 1000 ludzi grajacych w jednego fpsa na te samej mapie; no i totalna wojna jaka z tego wynika, mnie ciagnie jak malo co.

Maldoryz 02-02-2013 16:21

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Quezacoatl (Post 2836622)
[...] Teraz juz nie ma mlodego pokolenia na forach o grach, wszyscy na facebooku, tweeterze i tumblr siedza.

kurcze, strasznie prawdziwe. gdzie podziały się te czasy, gdy każdy przesiadywał na forach?

Shinjix 02-02-2013 17:22

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maldoryz (Post 2836623)
kurcze, strasznie prawdziwe. gdzie podziały się te czasy, gdy każdy przesiadywał na forach?

Znikły były. I nie wrócą. Teraz są skejpy, mumble, ventrile i inne TSy. Ludzie mają lepsze kompy, lepsze internety, itd. Więc praktycznie całe community z wszystkich gier MMO przeszło na komunikatory głosowe i grupy na fejsbuczku.

Duża część starszyzny internetowej przestała grać i siedzieć na forum, a nowe pokolenie zamiast grać w jakieś fajne rzeczy i uczyć się obycia na forach, gra w jakieś fejsbukowe szmatławce.

Capality 03-02-2013 03:13

ile tu sie czasu spedzilo... matko, niektorych nawet kojarze :D

Grocix 03-02-2013 10:36

O jaa, haha. Mnie i Frizza (kojarzy ktoś?) wczoraj wzięło na czytanie naszych postów sprzed ponad 5 lat. EPIC!

A tak on topic: szkoda tych for, faktycznie.

@Edit
Właśnie zobaczyłem datę dołączenia. Holy crap!

@Edit 2
On topic 2:
Studyjnie robię magisterkę, zawodowo pracuję robiąc internety, mieszkam z dziewczyną już drugi rok. Starość nie radość.

sphinx123 03-02-2013 22:34

Witam po latach xD
Wpadłem znowu na forum, bo trafiłem dziś przypadkiem na gurwopedię, ktoś jeszcze pamięta naszą zmyśloną religię? :D

@corobięcosięzemnądzieje
Jestem na drugim roku kosmetologii, lulz.

Dwimenor 04-02-2013 12:49

Hej no, ciągle mogę banować!

Oxygane 04-02-2013 18:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez MayGyver (Post 2836600)

wlasnie dalem warna oxemu :)

Menda i dewot!

A tak w ogole to ja mam ogromna prosbe Temat wyraznie mowi o elycie forum, uprzejmie prosze uzytkownikow nie-elitarnych, jak: Grocix, Capality, Maldoryz i innych o nie udzielanie sie tutaj.

Dziekuje.

Quezacoatl 05-02-2013 02:01

Obawiam sie, ze bedziesz musial sie podzielic tematem z kolegami z Lozy. No i z Arystokracji.

Ta piaskownica jest dla wszystkich dzieci z podworka.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:56.

Powered by vBulletin 3