Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Filmy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=30)
-   -   14 latek okrada 20 latka rl rozmowa (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=121116)

Mavx 16-03-2007 11:28

14 latek okrada 20 latka rl rozmowa
 
rozmowa z 1 hakerem

http://rozmowa.z.hakerem.1.patrz.pl/

rozmowa z 2 hakerem

http://rozmowa1.patrz.pl

VelaTygris 16-03-2007 11:39

i dobrze ten 20 latek powiedzial mial racje.

Prowo'kator 16-03-2007 11:42

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez VelaTygris (Post 1318403)
i dobrze ten 20 latek powiedzial mial racje.

TAk zadzwon do mnie i powiedz ze Ciebie okradlem z tibi to Ciebie wysmieje i tyle....
tibia jest jego zyciem na to wychodzi...X( X(

Lotress 16-03-2007 11:43

Haha najlepsza rozmowa z matka byla xD

Kowa_l 16-03-2007 11:45

hahaha nielegalny program? rotfl to na nastepny raz sie skanuje to co sciaga -.-
Spotkamy sie na policji ? z tego co wiem to tibia to gra i jakby poszedl z tym na policje to by go tam wysmiali ;)
Zal.pl ;)

Marcjanx 16-03-2007 11:54

"Sprzedawanie przedmiotów z tibi na allegro jest legalne" Wydaje mi sie że ten 20 latek troche skłamał. Ale tak samo bym zrobił na jego miejscu jeżeli 14-latka mama jak on to powiedział "nie rozumie powagi sprawy" I ma racje. Zgadzam się z 20 latkiem!

Obiektywista 16-03-2007 11:58

Cytuj:

Wolalbym jednak Sova bo ja wale z miecza
Cytuj:

Ja tu jestem poszkodowany
Taki duzy chlopak a na keylogera sie zlapal ;]

Eagler 16-03-2007 11:59

Żałosny jest ten typek co do nich zadzwonił...

Na policji by go wy¶miali pewnie :D.

¦cinacz Dusz 16-03-2007 12:00

Ale mialem z tego 20-latka grzane xDDD
Niewiedzialem ze niektorzy biora tibie jako ''zycie z rl'' xDD
n/c :baby:

Kowa_l 16-03-2007 12:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Marcjanx (Post 1318419)
"Sprzedawanie przedmiotów z tibi na allegro jest legalne" Wydaje mi sie że ten 20 latek troche skłamał. Ale tak samo bym zrobił na jego miejscu jeżeli 14-latka mama jak on to powiedział "nie rozumie powagi sprawy" I ma racje. Zgadzam się z 20 latkiem!

LOL ?!?!? to jest tylko gra dla rodzicow ... i jakby do mnei taki koles zadzwonil to bym go wysmial. ba "powaga" gra to jest powazna rzecz? ludzie zastanowcie sie ...

Baartoss 16-03-2007 12:05

"Pani chyba nie rozumie powagi sytuacji" muashahsahshashas pojechał po gaciach ^^ Lol ale synka nieĽle zczaił =P Nie wiem czy ten 20 latek był poprostu ¶mieszny czy miał rację ;p Raczej miał rację wkońcu go okradli ;] Ale ten synek zdygany był ;d Ciekawe czy mama mu chaje zrobiła :P Teraz ciekawe czy oddzyskał te itemy ^^ Pzdr

Exodus 16-03-2007 12:17

Wkońcu włamanie sie komus na kom puter jest karalne , a tak wlasnei zrobil ten gowniarz wysylajacx keyloggera =P Jak mysliscie co by sie stalo gdybyscie wyslali keyloggera na kompa panu Lechowi K. =]

Skurka 16-03-2007 12:24

HAhah dobre, to się małolat zdziwił zapewne, matka też ma dobre gadane

Kowa_l 16-03-2007 12:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Exodus (Post 1318438)
Wkońcu włamanie sie komus na kom puter jest karalne , a tak wlasnei zrobil ten gowniarz wysylajacx keyloggera =P Jak mysliscie co by sie stalo gdybyscie wyslali keyloggera na kompa panu Lechowi K. =]

Owszem jest karalne ale ten koles stracil tylko itemy z Tibia ;o a nie np login do konta bankowego ...wiec tak jakby nie zrobil nic zlego tylko pozbawil jakiegos idiote co nie potrafi dobrze zabezpieczyc komputera itemow z gry...

Exodus 16-03-2007 12:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kowa_l (Post 1318443)
Owszem jest karalne ale ten koles stracil tylko itemy z Tibia ;o a nie np login do konta bankowego ...wiec tak jakby nie zrobil nic zlego tylko pozbawil jakiegos idiote co nie potrafi dobrze zabezpieczyc komputera itemow z gry...

Znam przypadki ze ludzie za hack'i musieli placic pieniadze prawdziwe.Dla policji liczy sie wartosc na Allegro , a to ze wedlug zasad tibii nie mkozna nic sprzedawac juz ich nie obchodzi. I prawidlowo :P

Baartoss 16-03-2007 12:31

Tak tylko, że 3/4 kradzieży na tibi nikomu nie udowodnisz :]

B@ku 16-03-2007 12:31

....
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kowa_l (Post 1318412)
hahaha nielegalny program? rotfl to na nastepny raz sie skanuje to co sciaga -.-
Spotkamy sie na policji ? z tego co wiem to tibia to gra i jakby poszedl z tym na policje to by go tam wysmiali ;)
Zal.pl ;)

a jakby¶ matce tego 14-latka powiedział?? założe się ze niewie co to jest HDD a on(20latek) już będzie sypał słowami typu:keylogger itp...
2)Może i¶ć z dyskiem twardym na policje i tam sie rozwi±rze sprawa czy "zhackowal"mu passy itp... a Bóg wie co by sie stało gdyby miał kole¶ Mbank albo inteligo i by sie ten pacjent na konto wskoczył i kase na matki albo ojca przelał^^wtedy by była jazda...

Kowa_l 16-03-2007 12:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Exodus (Post 1318445)
Znam przypadki ze ludzie za hack'i musieli placic pieniadze prawdziwe.Dla policji liczy sie wartosc na Allegro , a to ze wedlug zasad tibii nie mkozna nic sprzedawac juz ich nie obchodzi. I prawidlowo :P

Po pierwsze ten koles nei wystawil postaci na allegro ...
Po drugie codziennie jest hackowany kilkanascie kont ...i nitk problemow z tym nie robi tylko jakis jeden maniak sie znalazl ;)
Po trzecie jak juz mowilem to jest gra , i jakby do mnie zadzwonil to bym go wysmial :) zreszta jak wiekszosc ludzi ;)

Cloy 16-03-2007 12:34

Hehe, ale dzieciak przydygany byl :]

Kowa_l 16-03-2007 12:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez B@ku (Post 1318449)
a jakby¶ matce tego 14-latka powiedział?? założe się ze niewie co to jest HDD a on(20latek) już będzie sypał słowami typu:keylogger itp...
2)Może i¶ć z dyskiem twardym na policje i tam sie rozwi±rze sprawa czy "zhackowal"mu passy itp... a Bóg wie co by sie stało gdyby miał kole¶ Mbank albo inteligo i by sie ten pacjent na konto wskoczył i kase na matki albo ojca przelał^^wtedy by była jazda...

Pojdzie z tym swoim dyskiem stwierdza ze ma keylogera do tego ze ma windowsa nielegalnego i wiekszosc programow ... i mu dowala kare :)
Zreszta watpie zeby nasza polska policja sie takimi rzeczami zajmowala ;) im sie nie chce ;)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:29.

Powered by vBulletin 3