Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Aurea (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=184)
-   -   Warto? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=161138)

Ballor Lurt 13-01-2008 13:53

Warto?
 
Stoję przed dylematem, na jakim serwerze zacząć grać po dosyć długiej przerwie. Zastanawiałem sie nad Aureą, i stąd moje pytania:

- jak stoi tu sytuacja z PA? Czy 50~ lvl może żyć bez przymuszenia do stanięcia po którejś ze stron?

- czy są tutaj jakieś 2-3 gildie które "rządzą", czy jest 1 lub calkowite bezprawie?

- jak dużo tu ludu?

Założyłem już taki temat w "arcania", ale tam mi odradzili granie, więc o to samo pytam

Zalgadis 13-01-2008 14:02

Odradzam, ja załapałem hunta za nic :>
Bo za szybko expiłem, level co 2 dni ( 53 mam, miałem )
Byłem za bogaty jak na mój level to kazali mi płacić, Dawny ROM of corz
Miałem 3 demon helmety jednego walnołem na allegro i kij im w oko, dalej mam 2 ;p
Pzdr. dla Gamroth the Behemoth, Zevs Mighty Thunder, Wszelakie Ninja xD

Sykus 13-01-2008 22:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ballor Lurt (Post 1840624)
Stoję przed dylematem, na jakim serwerze zacząć grać po dosyć długiej przerwie. Zastanawiałem sie nad Aureą, i stąd moje pytania:

- jak stoi tu sytuacja z PA? Czy 50~ lvl może żyć bez przymuszenia do stanięcia po którejś ze stron?

- czy są tutaj jakieś 2-3 gildie które "rządzą", czy jest 1 lub calkowite bezprawie?

- jak dużo tu ludu?

Założyłem już taki temat w "arcania", ale tam mi odradzili granie, więc o to samo pytam


1. PA to normalka na aurei:)
2. Jest tutaj wiczna wojna wiec czasami rzadza "Ci" a czasami "Tamci" :)
3. Dzieki PA malo ludu ale i tak trudny o np wolne dragi

Podsumowujac niema co tu zakladac chara ^^

elton_ 13-01-2008 22:57

Nie graj :) Pewnie masz kolegów z real, którzy tu grają i chcesz grać z nimi, lecz oni mają hunta B) albo są w wojnie i Ci nie pomogą wtedy :<

Matut666 14-01-2008 00:12

Ja tez odradzam B)

shaiboos 14-01-2008 01:29

A ja zapraszam xP

Mimo, że PA większe od wieży Eiffel'a to jak się dobrze postarasz to pozostaniesz neutralny choć prawdopodobnie z jakimiś kosztami się to wiązać będzie, no i jak tu ktoś już wspomniał może ktoś ci niespodziankę zrobić za zvyt szybki pg.

Jak również już powiedziano - na Aurea trwa wieczna wojna można uznać, że mniejwięcej ciągle w tych samych składach, a bynajmniej część ludzi zawsze stoi po jednej stronie reszta krąży zależnie od sytuacji (kto wygrywa) lub aktualnych konfliktów ze swoimi dołączają do niedawnych wrogów.

Serwer ogólnie można uznać raczej niezatłoczony.

Mimo, że może być ciężko to napewno gra tutaj jest ciekawa i ma swój urok - moim zdaniem warto... Choć reklamacji nie przyjmuję xD

Tomal-1990 08-07-2008 20:28

A ja powiem tyle....że zarąbałem sprawe, że zacząłem grać na tym świecie....Wogóle mi się nie podoba...za DUŻO PK... Nawet nie można sobie expic...bo zaraz przyjdzie jakiś 100+ i Cię zacznie lać...Chociaż jeszcze mnie żaden nie zabił....Ale troche to denerwuje.... Tak więc, sprzedaje to konto...i kupie sobie na innym świecie NO-PVP....bo ten świat mi się wogóle nie PODOBA....Takie jest moje zdanie....I nie zakładaj Tutaj KONTA !!!!!!!!!X(

Sayg 08-07-2008 20:41

archeolog?

Misio Man 30-07-2008 02:01

Gram na Aurea od nie dawna i mi się podoba. Mimo że naprawdę są problemy z PK itd. ale jak się jest miłym dla innych graczy i nie liżesz nałogowo dupy to pograsz. Trzeba być miłym i szczęście na natrafianie fajnych ludzi. Trzeba uważać na gildię Park Lane Fighters - świetne pvp wszyscy mają. Ceny itemków nie są wygórowane. Dużo wolnych expowisk dzięki PA i PK. Nie chwal się nikomu zaufanemu eq, kasą itd. Na niższym lvlu jak masz dobry sprzęt to nie rób tematu o postaciach. Ogólnie polecam jak masz z Tibią doświadczenie i dobre podejście do ludzi. Pozdrawiam wszystkich Polaków z Aurei :)

Losari 30-07-2008 02:06

Wg mnie jezeli niejestes problemowy to pallem/knightem spokojnie zrobisz z 70-90lvl

Niterra 10-08-2008 23:46

Do 60-70 poexpisz a potem bedziesz musial wybrac strone. Bo jak ostatnio uslyszalam od kogos "jesli nie jestes z nami to jestes z nimi" wiec.. Wybieraj sam, ale odradzam :<


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:58.

Powered by vBulletin 3