Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Grafiki (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=37)
-   -   !!!Konkurs z nagrodą - ankieta!!! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=17112)

Mr. Rabbit 16-11-2004 00:35

!!!Konkurs z nagrodą - ankieta!!!
 
Oto 3 tarcze, które wybrałem... zwycięzce wybiorą teraz forumowicze. Proszę głosować.

joey 16-11-2004 07:38

mi się najbardziej podobała środkowa :P

roland 16-11-2004 10:22

Na 3 tarczę nikt nie zagłosuje bo jest po prostu brzydka...

Dr.Unknown 16-11-2004 12:36

Zagłosowałem na 3 bo jest dziełem Paint'a.

Lamdar II 16-11-2004 14:39

Zdecydowanie "2" :D

Baron Kaldrick 16-11-2004 14:48

Weeee... ~ Przeje^balem ^^
EDIT:
A, zapomnialbym. Zaglosowalem na tarcze nr. 3 bo jej autor wykonal zaperwne wiecej pracy niz ja czy SoT~

Dixi 16-11-2004 16:00

Najpierw kliknolem na środkowol calkiem super pewnie na nia oddam glos ale kliknolem na 3. Dzielo painta, wiecej roboty pewnie ale kliknolem na 1 i na nia zaglosowalem. jest za***ista i koniec

Yazon Zigrin 16-11-2004 18:36

"3 panie... wybierz trójkę" - oczywiście, że trójka. Hail Paint!

Descartes 16-11-2004 18:59

Zagłosowałem na 3. Dlaczego? Ponieważ Yazon poświęcił najwięcej czasu, żeby ją zrobić. A TARCZA 2 ZOSTAŁA ZROBIONA W 2 MINUTY. Wiem co mówię, bo jest taki filtr, króry generuje coś takiego jak bombkę choinkową i dodaje bump-mapping. Takwięc 2 tarcza została wygenerowana przez komputer za pomocą 1 filtru, a nie zrobiona przez Sorcera. Jedyne, co on zrobił, to kolor tła.

Jednym słowem, SoT skorzystał z gotowca. Nie mówię, że plagiat, broń Boże, ale fakt faktem, nie namęczył się. Porównywalne jest to do sytuacji z Kataną Kawiora (a właściwie Khana, który pozwolił na skorzystanie z niej w konkursie - jednyna różnaca jest taka, że Kawior dokonał jakiśtam edycji)

@Mr. Rabbit: Problem w tym, że on nawet 1 kreski nie zrobił. Użył jednego filtru, który wygenerował mu tarczę.

Ghost Nieudany 16-11-2004 19:12

Na trójkę głosuję, bo dwójka i jedynka przypominają mi bardziej fotografie...

Mr. Rabbit 16-11-2004 22:56

Oooo
Ile głosów już oddano :D
Jeżeli jutro będzie choćby podobna frekwencja to może się jeszcze wszystko wydarzyć.
Ja głosuje na 2 tarczę. Powiem tak... Czasami, żeby coś zrobić wystarczy narysować dwie kreski i dwa razy przefiltrować... Zależy od tego co chce się zrobić. Praca miała być zrobiona w dowolnym programie, więc to, że ktoś zrobił w Paincie a inny w PaintShopie nie ma większego znaczenia dla mnie. Dla liczą się dwie rzeczy: pomysł i wykonanie. I na takiej podstawie wybrałem tarcze. Z tych 3 jednak "grecka" tarcza mi się najbardziej spodobała :). Ten blask w słońcu :).

Zdravim
Mr. Rabbit

szyryn 17-11-2004 02:30

Zdecydowanie tarcza numer 2, w tej prostocie jest jakas magia :)

Prof-Szyryn
Sorc 21/29 ->Carlin Harmonia

Cymcymek 17-11-2004 07:17

Zagłosowałem na tarcze numer3.
Bardzo ciezko jest zrobic cos takiego w paincie, a to niezle wyszlo ;]

Khan 17-11-2004 11:19

No mam dylemat..

Tarcza1:
+:
Jest ładna. Sam robiłem 1% ;) Ma dobry kształt i wygląda bardzo ..prawdziwie.
-:
Troche za dużo kolorów. Psuje to nieco czytelność rysunku. Szkoda też, że tarcza zlewa się z tłem. Możnaby ją wyciąć.

Tarcza2:
+:
Dobrze wykonana. Wygląda identycznie jak copper shield. Widać ładny cień.
-:
Nie oszukujmy się, ale tak naprawdę to po prostu wycieniowany talerz.

Tarcza3:
+:
Wykonana w paincie. Widać, że dużo pracy włożone. Oryginalny kształt.
-:
Troche zbyt pstrokate kolory. No i fakt, faktem - rysunki paintowe nigdy nie będą tak dokładne jak te, wykonane sztucznie.

Yazon Zigrin 17-11-2004 14:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kuraj
Zagłosowałem na 3. Dlaczego? Ponieważ Yazon poświęcił najwięcej czasu, żeby ją.

To nie ja zrobiłem tą tarczę :D

Nosfe Draconis 17-11-2004 15:18

Oczywiscie, ze nie ty Yazon :P To moja tarcza, i powiem wam, ze ciesze sie ze wam sie ona wlasnie podoba i na nia glosujecie. Ja oddalem glos na 1 pioniewaz mialem do wyboru 1 albo 2 tylko ( przez samoocena wykluczylem swoja prace ) a bardziej mi sie podoba- taka realistyczna. W paincie jest trudno takie cos narysowac jak moja tarcza a ksztalt troszke wymyslny, wazne ze sie podoba. No ale coz, na pewno wygraja te wygenerowane w najnowszech programach, mimo iz moja wydaje sie troche "prosta" to gdyby byly wszystkie prcae zrobione w paincie bylby wyrownany poziom :P

P.S. pomysl wziety troche z filmu troja, tam byla podobna tarcza :P

Mr. Rabbit 18-11-2004 00:42

Sonda zakończona.
Ogłaszam zatem zwycięzce pierwszej edycji konkursu dla Grafików: Sorcer of Titania.
Wygrał on dzięki tarczy:
http://sorceroftitania.w.interia.pl/Shield.jpg
Nagrodą jest gra Heroes of Might and Magic 3 z serii eXtra Klasyki. Nowiutka oryginalnie zapakowana gra, zostanie do Ciebie wysłana jak tylko podasz mi na priv (of kors) Twoje dane prywatne wraz z imieniem i nazwiskiem oraz adresem zamieszkania. Jeżeli mieszkasz w pobliżu Katowic możemy się umówić w Katowicach, gdzie osobiście Ci wręcze nagrodę.

A w niedługim czasie 2 edycja konkursu. Jeszcze nie wiem jaka nagroda będzie, ale na pewno będzie warto wziąść udział. Na razie czekam na odpowiedź jednego osobnika czy zostanie 3 sędzią w konkursie.

Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich uczestników konkursu oraz tych co się wypowiadali podczas I Edycji.

Mr. Rabbit

Nosfe Draconis 18-11-2004 08:24

Hehe, no i gRaTuLaCjE !!! :P Jednak Nowa Sól ( Ja i zwyciezca ) jeszcze zaistnieje na tym forum :P lol .

P.S. szkoda, ze tak krotko trwalo glosowanie :/
P.S.2 jaka bedzie temetyka next konkursu ??

Yazon Zigrin 18-11-2004 09:03

GrAtUlAcJe! SoRcErS oF tItAnIa! Czekam na drugą edycję :D

Sorcers of titania 18-11-2004 13:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kuraj
Zagłosowałem na 3. Dlaczego? Ponieważ Yazon poświęcił najwięcej czasu, żeby ją zrobić. A TARCZA 2 ZOSTAŁA ZROBIONA W 2 MINUTY. Wiem co mówię, bo jest taki filtr, króry generuje coś takiego jak bombkę choinkową i dodaje bump-mapping. Takwięc 2 tarcza została wygenerowana przez komputer za pomocą 1 filtru, a nie zrobiona przez Sorcera. Jedyne, co on zrobił, to kolor tła.

Jednym słowem, SoT skorzystał z gotowca. Nie mówię, że plagiat, broń Boże, ale fakt faktem, nie namęczył się. Porównywalne jest to do sytuacji z Kataną Kawiora (a właściwie Khana, który pozwolił na skorzystanie z niej w konkursie - jednyna różnaca jest taka, że Kawior dokonał jakiśtam edycji)

@Mr. Rabbit: Problem w tym, że on nawet 1 kreski nie zrobił. Użył jednego filtru, który wygenerował mu tarczę.

hmmm...nie widzisz innej grafiki ? jak nie to nie komentuj :P


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:42.

Powered by vBulletin 3