Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Magia (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=16)
-   -   Gdzie najlepiej afkowac? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=24367)

Sherber 27-01-2005 19:56

Gdzie najlepiej afkowac?
 
Niewiedziałem gdzie umieścić tego posta, wiec wcisnąłem go tutaj...Chciałem się zapytać gdzie jest najbezpieczniej afkować, żeby nie zabili mnie pk ani nic innego poprostu rzeby było bezpiecznie ( chodzi mi o thais, bo stamtąd jestem :p ale każdy może pisać co chce, może to się przyda także innym osobom). Pozdruffkaa!! :]

ro0t 27-01-2005 20:01

Krotko i na teamat, w dp :)

Midarth 27-01-2005 20:02

<brump, dump> (odgłos spadania z krzesła)

A nie sądzisz, że jak opisz parę afk spotów, to pk się na nie nie przejdzie?? Takie rzeczy odkrywa się samemu...

xemmoe 27-01-2005 20:05

lol?
To niezgodne z tibia rules!
Ale już Ci powiedzieli: W DEPO.

Kiedy skończy się ta seria głupich tematów?
A może dzisiaj taki dzień? :)

SQsek 27-01-2005 20:06

Tam gdzie nie ma PK
 
Ja gram na infernie i mam kilka miejsc do AFK :) Po prostu musisz znaleźć miejsca, gdzie nikt nigdy [lub prawie] nie chodzi. Piwnice w jakims domku, gdzie nic nie ma, albo wyzsze pietro jakiegos domku. Musisz pogłówkować sam :)
I nikt ci nie napisze gdzie dokładnie bo potem każdy zacznie tam łazić :P
Editos:
Czy AFK jest nielegalne względem regulaminu tibii ?

Tiligus 27-01-2005 20:09

Napisz na Gamemaster board Topic: "Where is the best spot for afking?" potem wpisz Ctrl+r i napisz swój problem. powinno pomóc.
Z takimi tematami się nie wyjezdża na forum~
Edit:
Tak afking jest zabroniony, Można się chyba domyśleć skoro po 15 minutach Cię wywala? Jeżeli kogoś nie ma przy kompie to nie gra i tylko zajmuje miejsce innym.

Welshaire 27-01-2005 20:27

Najlepiej na PoH... Albo w Annihilator Room...
AFK jest zabroniony, koniec tematu

Sherber 27-01-2005 20:41

aHa, sorka niewidzialem :p :o

Witifi 27-01-2005 21:00

Afk ??= jakis noob naciska ctrl+r i mowi nick afking = ban :P

Toowreck 27-01-2005 21:31

ale chyba inna jest sytuacja jesli jestes afk bo robisz runy zrac zarcie i czekasz na mane nie?? to chyba nie jest nielegalne bo co jakis czas wchodzisz zeby wklepac runki
ja w carlin afkuje na statku jak robie uhy drutem..
raz mnie pk na 11 lvl zabil z sd jak bylem afk i lipa

japa21 29-01-2005 08:57

Afk
 
Najlepiej AFKować na non-PvP... a tak btw ja nie mam idealnego miejsca. Zawsze musi się mi napatoczyć koleś ze red/whit skullem i mnie zabić. Dlatego zaprzestałem AFK.

Mlody Kojot 29-01-2005 09:04

Heh, wlasnie dlatego staram sie nie AFK-owac. Podchodzi jakis gosc, standardowa gadka i nie zyjesz. ;)

Dudek_13 29-01-2005 09:24

tya ja wczoraj dedlem niby za AFKowanie ale tylko se czytalem forum to i filmy szuklalem patrze i you are dead :/

PiXik 29-01-2005 09:37

DLACZEGO!?wciskacie nieprawdę ludziom??dlaczego??gówno prawda afk jest legalne po tylko musisz coś zrobić co 16minut ...Makro jest nielegalne... i train na exit ale to chyba zlikwidowali<<

Elrendell 29-01-2005 10:37

:p Najlepszymi miejscami do afkowania (robienia runow) moim zdaniem sa wlasnie gorne pietra domkow,piwnice lub okolice wybrzeza morza,tam gdzie nikt prawie nigdy nie chodzi..musisz je sam poodkrywac :p
powodzenia :)

Tomciog 29-01-2005 11:56

W pobliżu Thais najlepsza jest wieża koło wejścia do mont sterum (od strony Thais), a w Ab pomieszczenie w którym jest gość sprzedający czary ofensywne (patrz: waszeporadniki> Jak i Gdzie kupować czary w Ab?)

Kellrok 29-01-2005 12:11

LOL.....wogole co to za pytanie...? 1. z twojego pytania wynika ze jestes cheaterem.... bo skoro szukasz miejsca na afk... to znaczy ze szukasz miejsca na AFK z macro ! i tylko kolejne noobki, ktore nie umieja czerpac przyjemnosci z normalnej gry odpowiedza ci na to pytanie... znaczy pomijam tu posty graczy, ktorzy nie mowia o takich miejsca, bo to swiadczy ze tez sa cheaterami !... w kazdym razie... najlepiej nie graj jesli masz tylko zabierac miejsce ludziom, ktorzy chca normalnie pograc :/

Voltar 29-01-2005 12:30

Najlepiej afkowac przed depo w carlin :)

Marshal 29-01-2005 12:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kellrok
LOL.....wogole co to za pytanie...? 1. z twojego pytania wynika ze jestes cheaterem.... bo skoro szukasz miejsca na afk... to znaczy ze szukasz miejsca na AFK z macro ! i tylko kolejne noobki, ktore nie umieja czerpac przyjemnosci z normalnej gry odpowiedza ci na to pytanie... znaczy pomijam tu posty graczy, ktorzy nie mowia o takich miejsca, bo to swiadczy ze tez sa cheaterami !... w kazdym razie... najlepiej nie graj jesli masz tylko zabierac miejsce ludziom, ktorzy chca normalnie pograc :/

Z Twojej wypowiedzi za to wynika, że masz bujną wyobraźnię ^^


@topic
Najlepsze są dachy na które można wejść tylko po parcelach -> wchodzisz na góre, zastawiasz brzeg dachu parcelami i już FACC PK nic Ci nie zrobią :) Gorzej jak przyjdzie PACC z Levitate... no ale nie ma nic idealnego:)

Venderer 29-01-2005 14:16

Chwilowe afk jest chyba legalne???
Jak mi sie paprzykład zachce do toalety na 3 minuty to co?? mam wyłacząc gre?? A jak wróce znowu mam być 2 setny w kolejce?? -,- chyba nie...

A tak wogóle to sry za of topic ale co oznacza MACRO??

(Eh troche n00bowskie pytanie, ale jakoś się musze dowiedzieć....)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:51.

Powered by vBulletin 3