Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Arcania (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=193)
-   -   Arcania - Hyde Park (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=191384)

Faytah 02-10-2008 19:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Thuygioshok (Post 2283796)
bobek ku*wa nie zejde, bo stanie 23490230482394203948h w depo i pisanie do wszystkich 'czesc ;****' 'jak leci?????????' jest dla mnie wrecz smieszne ;|

A ja tam lubie pogadac o tym jak spedzilem dzien itp. zawsze lepsze niz wyzywanie sie od najgorszych,no ale jak kto woli =) a najlepiej jak sobie spiewamy na vt ;D

Thuygioshok 02-10-2008 19:26

taa a jak chcialem zrobic beef to bylo 'jak to wrzucisz to blalbalba nie mam mcdonalds w kaliszu'

Nattii 02-10-2008 22:09

Sorry ale 90% ludzi na Arcanii jest siebie warta. Nawet na obsidii nie było tak jak tutaj. Okej, ja rozumiem, że high lvle, którzy wygrali sobie wojnę mogą PAować, ale NIE rozumiem, ludzi którzy nigdy nie walczyli, liżą się do wygranych i myślą że mogą wszystko. 15 lvl, ktory wywala z expa bo "jego kolega jest w gildii xx i zna lidera a lider ma ziomka, który zna podobno kogoś z Inter~" no sorry, ale to już przesada. Poza tym, kilka lasek z Arcanii, robi jak na mnie żałosne wrażenie, też jestem dziewczyną ale przynajmniej nie liże dupy każdemu żeby sobie pograć. Znając życie nigdy nie doszły do żadnej wojny ale jak problem to płacz na vencie do "koffanych słodziakuffff"? Nie mówię o wszystkich, ale lol, milusia dziewczynka bije kogoś od nas, i to nie noobka bo "podszedl do jej baga"? no gzzzz, jestes fajna, coool, chce być jak ty jak dorosnę!!1!! Nie powiem, że ja jestem święta, ale ja sobie to chociaż wywalczyłam, ty nie.

Kolesianka 02-10-2008 22:28

Haha. I ja tez chce być taka jak dorosnę ! :D Co za żal z niej :D Mam kolegóFF w dobrej gildii, lubią mnie i mi pomogą więc moge pekować ! Problemów nie będę miała, bo przecież jestem PRO! Cześć jestem 'Kasia' (na przykład) jestem dziewczyną w RL, pomożesz? Dasz mi coś? Pobloczysz mi dragony? Chcesz zobaczyć moje zdjęcie? Naprawdę jestem dziewczyną. Ja nie wiem jak można tak lizać dupę...żeby być free itp. Żałosne...Znam taką jedną osobę (nie mówiąc po imieniu i nicku), która za bycie free pokazywała swoje cudoFFne foteCkI beZ StAnIcZkA itp :D I chyba nie jest jedyna. Weźcie się dziewczyny ogarnijcie!!!!!!!!Jak można się szmacić za grę, to ja nie wiem ;) Może niedługo będziecie robić laski za mpa, albo za demon shielda, haha! Jedyne normalne dziewczyny, które obecnie znam w tibii to Rena Marin i Xappi, pozdrawiam ;*
Jak już chcecie być 'pro kozaczkami' to coś osiągnijcie w tej tibii i potem kozaczcie a nie przez kolegów atakujecie innych z tak beznadziejnym powodem jak podejście do baga. Pozdro pro koksiary.

Cienki-Bolek 02-10-2008 22:37

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nattii (Post 2284202)
Sorry ale 90% ludzi na Arcanii jest siebie warta. Nawet na obsidii nie było tak jak tutaj. Okej, ja rozumiem, że high lvle, którzy wygrali sobie wojnę mogą PAować, ale NIE rozumiem, ludzi którzy nigdy nie walczyli, liżą się do wygranych i myślą że mogą wszystko. 15 lvl, ktory wywala z expa bo "jego kolega jest w gildii xx i zna lidera a lider ma ziomka, który zna podobno kogoś z Inter~" no sorry, ale to już przesada. Poza tym, kilka lasek z Arcanii, robi jak na mnie żałosne wrażenie, też jestem dziewczyną ale przynajmniej nie liże dupy każdemu żeby sobie pograć. Znając życie nigdy nie doszły do żadnej wojny ale jak problem to płacz na vencie do "koffanych słodziakuffff"? Nie mówię o wszystkich, ale lol, milusia dziewczynka bije kogoś od nas, i to nie noobka bo "podszedl do jej baga"? no gzzzz, jestes fajna, coool, chce być jak ty jak dorosnę!!1!! Nie powiem, że ja jestem święta, ale ja sobie to chociaż wywalczyłam, ty nie.



Kill Them ALL!!!! DONT BE SCARED!

Mlodzieniaszek 02-10-2008 23:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kolesianka (Post 2284225)
Haha. I ja tez chce być taka jak dorosnę ! :D Co za żal z niej :D Mam kolegóFF w dobrej gildii, lubią mnie i mi pomogą więc moge pekować ! Problemów nie będę miała, bo przecież jestem PRO! Cześć jestem 'Kasia' (na przykład) jestem dziewczyną w RL, pomożesz? Dasz mi coś? Pobloczysz mi dragony? Chcesz zobaczyć moje zdjęcie? Naprawdę jestem dziewczyną. Ja nie wiem jak można tak lizać dupę...żeby być free itp. Żałosne...Znam taką jedną osobę (nie mówiąc po imieniu i nicku), która za bycie free pokazywała swoje cudoFFne foteCkI beZ StAnIcZkA itp :D I chyba nie jest jedyna. Weźcie się dziewczyny ogarnijcie!!!!!!!!Jak można się szmacić za grę, to ja nie wiem ;) Może niedługo będziecie robić laski za mpa, albo za demon shielda, haha! Jedyne normalne dziewczyny, które obecnie znam w tibii to Rena Marin i Xappi, pozdrawiam ;*
Jak już chcecie być 'pro kozaczkami' to coś osiągnijcie w tej tibii i potem kozaczcie a nie przez kolegów atakujecie innych z tak beznadziejnym powodem jak podejście do baga. Pozdro pro koksiary.



TRade: Tibia---> Rl: mine MPA your Blowjob....

nie do Ciebie, ale nie moglem sie powstrzymac:>

kamsz 03-10-2008 00:02

albo nvm~~

Picinhoxs 03-10-2008 08:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kolesianka (Post 2284225)
Haha. I ja tez chce być taka jak dorosnę ! :D Co za żal z niej :D Mam kolegóFF w dobrej gildii, lubią mnie i mi pomogą więc moge pekować ! Problemów nie będę miała, bo przecież jestem PRO! Cześć jestem 'Kasia' (na przykład) jestem dziewczyną w RL, pomożesz? Dasz mi coś? Pobloczysz mi dragony? Chcesz zobaczyć moje zdjęcie? Naprawdę jestem dziewczyną. Ja nie wiem jak można tak lizać dupę...żeby być free itp. Żałosne...Znam taką jedną osobę (nie mówiąc po imieniu i nicku), która za bycie free pokazywała swoje cudoFFne foteCkI beZ StAnIcZkA itp :D I chyba nie jest jedyna. Weźcie się dziewczyny ogarnijcie!!!!!!!!Jak można się szmacić za grę, to ja nie wiem ;) Może niedługo będziecie robić laski za mpa, albo za demon shielda, haha! Jedyne normalne dziewczyny, które obecnie znam w tibii to Rena Marin i Xappi, pozdrawiam ;*
Jak już chcecie być 'pro kozaczkami' to coś osiągnijcie w tej tibii i potem kozaczcie a nie przez kolegów atakujecie innych z tak beznadziejnym powodem jak podejście do baga. Pozdro pro koksiary.

Ja znam jednom fajnom suczke która gra w tipjie Michnizmc

bemo 03-10-2008 08:17

kolesianka - prawda xddddddd

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Thuygioshok (Post 2283715)
mnie tylko zawsze wkuriwalo to dydamelkowanie i sarameyowanie wielkie kurwa kolezanki z depo :| na nie mozesz mowic asslickery


HAHAHAHAH FELIX MASZ U MNIE PIWO ZA TO HAHAHAAH ZJEBALEM SIE Z KRZESLA XD CHUJ ZE WARNA DOSTANE WARTO BYLO XDDDDDDDDd

Thuygioshok 03-10-2008 08:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nattii (Post 2284202)
Sorry ale 90% ludzi na Arcanii jest siebie warta. Nawet na obsidii nie było tak jak tutaj. Okej, ja rozumiem, że high lvle, którzy wygrali sobie wojnę mogą PAować, ale NIE rozumiem, ludzi którzy nigdy nie walczyli, liżą się do wygranych i myślą że mogą wszystko. 15 lvl, ktory wywala z expa bo "jego kolega jest w gildii xx i zna lidera a lider ma ziomka, który zna podobno kogoś z Inter~" no sorry, ale to już przesada. Poza tym, kilka lasek z Arcanii, robi jak na mnie żałosne wrażenie, też jestem dziewczyną ale przynajmniej nie liże dupy każdemu żeby sobie pograć. Znając życie nigdy nie doszły do żadnej wojny ale jak problem to płacz na vencie do "koffanych słodziakuffff"? Nie mówię o wszystkich, ale lol, milusia dziewczynka bije kogoś od nas, i to nie noobka bo "podszedl do jej baga"? no gzzzz, jestes fajna, coool, chce być jak ty jak dorosnę!!1!! Nie powiem, że ja jestem święta, ale ja sobie to chociaż wywalczyłam, ty nie.

powiem ci ze na rekach trzeba cie nosic 100% racji :)
Cytuj:

Haha. I ja tez chce być taka jak dorosnę ! Co za żal z niej Mam kolegóFF w dobrej gildii, lubią mnie i mi pomogą więc moge pekować ! Problemów nie będę miała, bo przecież jestem PRO! Cześć jestem 'Kasia' (na przykład) jestem dziewczyną w RL, pomożesz? Dasz mi coś? Pobloczysz mi dragony? Chcesz zobaczyć moje zdjęcie? Naprawdę jestem dziewczyną. Ja nie wiem jak można tak lizać dupę...żeby być free itp. Żałosne...Znam taką jedną osobę (nie mówiąc po imieniu i nicku), która za bycie free pokazywała swoje cudoFFne foteCkI beZ StAnIcZkA itp I chyba nie jest jedyna. Weźcie się dziewczyny ogarnijcie!!!!!!!!Jak można się szmacić za grę, to ja nie wiem Może niedługo będziecie robić laski za mpa, albo za demon shielda, haha! Jedyne normalne dziewczyny, które obecnie znam w tibii to Rena Marin i Xappi, pozdrawiam ;*
Jak już chcecie być 'pro kozaczkami' to coś osiągnijcie w tej tibii i potem kozaczcie a nie przez kolegów atakujecie innych z tak beznadziejnym powodem jak podejście do baga. Pozdro pro koksiary.
ciebie tez nalezy na rekach nosic ;d
wlasnie mi o to chodzilo w moich postach

~btw w koncu mi sie zmieni wiek na 15 za pare dni

Suv Dragonslayer 03-10-2008 09:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kolesianka
Może niedługo będziecie robić laski za mpa, albo za demon shielda,

wroclaw gangsterssssss :cup:

co do arcanii to nie tylko laski sa takie. ale z tego co sie orientuje kto ma byc dobry ten zly nie jest.

Thuygioshok 03-10-2008 09:26

09:13 You see Nisylen (Level 65). She is an elder druid. She is Leader of the Crips (Pro Thedzik).
Pro The, The, Thedunio, Thedzik! To samo sie tyczy dydy melki i sarameyi

jeszcze mam
Cytuj:

Jul 31 2008, 18:22:48 CEST Killed Nisylen at Level 52 unjustified

Nattii 03-10-2008 09:27

Może i nie tylko laski są takie Kocie, ale odnoszę wrażenie, że laski stąd myślą, że wszyscy je KOFFAJĄ bo to przecież rl dziewczynki, więc nie trzeba się martwić, bo dziewczynka ma taryfę ulgową? Może sobie popekować a jak problem to płakać kolegom? "Bo przecież ja jestem dziewczyną, jak można mnie tak traktować? PK mnie biło, damscy bokserzy,uderzyli kobietę!!!! Pomóż mi proszę, boję się:( pomożesz? Dam ci buziaczka kochanie tylko zabij ich" etc etc etc. Założę się że mniej więcej tak wyglądają te rozmowy. Żałosne, Tena ma rację, pro koksiary, szmacicie się ostro. Bo jak na razie to chyba waszą jedyną zasługą jest bycie tibijską dziewczyną kogoś ustawionego, ewentualnie "pro by" nic więcej.


@up
O tej osobie nie będę się wypowiadać, szkoda bana na forum ;d;d;;d;d;d

Gussy'Aka'Serek 03-10-2008 10:16

Uwaga PĘdzle
Nadchodzi Wasz Serkowy Przyjaciel!

bemo 03-10-2008 11:16

troche sie was namnozylo ;ddd
i duzo racji macie :>
felix a ty nie jestes starszy o.O?

Suv Dragonslayer 03-10-2008 11:23

no to chuj, tu tez temat zamkna

bemo 03-10-2008 11:43

przeziez to jest hyde park ;d

Suv Dragonslayer 03-10-2008 11:57

ale serek przyszedl. zaraz przyjdzie jakis wieszok i wszystkim powlepia osty.

bemo 03-10-2008 12:40

xDDDDDDD dobre

Ciacho1920 03-10-2008 14:22

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nattii (Post 2284202)
Poza tym, kilka lasek z Arcanii, robi jak na mnie żałosne wrażenie, też jestem dziewczyną ale przynajmniej nie liże dupy każdemu żeby sobie pograć.

Czemu nie lizesz?? Nie lubisz wlosow łonowych miedzy zebami?? xD


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:47.

Powered by vBulletin 3