Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Reklamy w TV... (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=36130)

Kin 23-05-2005 16:28

Reklamy w TV...
 
No właśnie, co sądzicie o Reklamach w telewizji?. Ja uważam, wielokrotnie że jest och za dużo. Nie na widzę jak są intymne reklamy wiecie tampony itp. <Urghhh>. Albo jak pani pokazuje pośladki i mówi „Vella-Bella” -.-. Wolę żeby było tak jak w innych krajach: Zaczyna się reklama.. Kończy się po 30 sekundach. A u nas zanim obejrzę film to zaparzę sobie herbatkę -.-. Raz na Polsacie naliczyłem 23 reklam -.-. Czekam na wasze zdania o REKLAMACH w Polsce jak i w innych krajach.

Majines 23-05-2005 16:42

Wsumie popieram.
jak widzie fajny film leci, który trwa półtora godziny, a leci 2 gdodz. to wiadomo, że jesy jakieś 30 min. straconych na reklame w ciągu filmu :o To jest strszne. Wiadomo telewizja dostaje kase, jakbyś dostawał kase też być puszczał reklamy. Szczeże co z tego, że będziemy się tu sprzeciwiać jak i tak nic nie zdziałamy...

Samek 23-05-2005 16:43

Nienawidze reklam ale najbardziej wkurzają mnie reklamy proszków do prania :D albo z gromadą wrzeszczących dzieciaków np. reklama danonków. Brrrrrrrr btw: co masz do reklam tamponów?:P reklama jak reklama
A jeszcze gdy przerywa jakiś fajny film! Mam ochote wyrzucić telewizor przez okno ;)

Ashlon 23-05-2005 16:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kin
Ja uważam, wielokrotnie że jest och za dużo. Nie na widzę jak są intymne reklamy wiecie tampony itp. <Urghhh>.

EVUL! Nie pokazujcie tamponow bo one sa ZLE! Lepiej pokazac wodke, browary, szlugi, narkotyki lub inne swinstwa, ale NIE TAMPONY I PODPASKI! BO JE NOSZA DZIEWCZYNY!!!!111oneone

Cytuj:

Albo jak pani pokazuje pośladki i mówi „Vella-Bella” -.-.
A jak uprawiaja sex w filmie to reka zaslaniasz oczy? No sory, ale czepianie sie tego, ze pokazuja tylek (w cieniu!) to juz przesada

Cytuj:

Wolę żeby było tak jak w innych krajach: Zaczyna się reklama.. Kończy się po 30 sekundach.
Tylko tam abonament za TV jest drozszy.
Cytuj:

A u nas zanim obejrzę film to zaparzę sobie herbatkę -.-. Raz na Polsacie naliczyłem 23 reklam -.-. Czekam na wasze zdania o REKLAMACH w Polsce jak i w innych krajach.
A tu, chyba pierwszy raz, masz racje. W polsacie to juz seryjnie, przesadzaja. Rozumiem, ze to komercyjna (mocno) stacja, ale 15 minut reklam to rzez. Patrzac z innej strony : gdyby np na tvn'ie reklam bylo mniej, nie byloby takich filmow jak np szeregowiec ryan, pearl harbor, wladca i wiele innych. Dzieki reklamom taka stacja zarabia i stac ja na wykupienie lepszych filmow, puszczenie w przerwach miedzy innymi drozszych reklam, zeby kupic jeszcze lepsze filmy (paradoks ;) ). Niektore reklamy sa tez naprawde fajne (szczegolnie te plusa - "co pan tu napisal? koopyytkoo")

Stefan12532 23-05-2005 16:47

nie maruzdcie trzeba sie cieszyc z tego co sie ma? wiecie ile reklamy trwaja w niemczech? od 15-30 min :\

Brave 23-05-2005 16:49

Reklamy były, są i będą i nic tego nie zmieni, a co to tego jakie są to inna bajka.
Osobiście dostaje pitolca z powikłaniami jak po raz nie wiadomo który widzę reklamę proszku do prania, fistaszków, poradników domowych i innych szitów typu podpaski. Jedyne reklamy, które LUBIĘ oglądać to najnowsze reklamy Plusa ;).

exodus style 23-05-2005 16:52

ogladales kiedys VIVA+ ?? tam jest dopiero reklam...
ale czasem fajnie popatrzyc na reklamy typu: Fanta Bamboocha albo plus gsm
:P

Bucik 23-05-2005 16:55

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Samek
Nienawidze reklam ale najbardziej wkurzają mnie reklamy proszków do prania :D albo z gromadą wrzeszczących dzieciaków np. reklama danonków. Brrrrrrrr btw: co masz do reklam tamponów?:P reklama jak reklama
A jeszcze gdy przerywa jakiś fajny film! Mam ochote wyrzucić telewizor przez okno ;)

także nie lubie takich reklam a szczególnie VIZIERu jak zygmunt podchodzi i pyta:
-Co pani ma najbrudniejszego ?
a baba na to:
- Synku...

Wpierw myślałem że jej synek jest najbrudniejszy ale dopiero po jakiś 5 razach wciągu filmu jak były te reklamy to dopiero się skapnąłem że ona miała na myśli skarpetki... na polsacie ostatnio oglądałem FOREST GAMP film fajny ale cóż 20 min filmu a 15 min reklamy (żeby nie było że tak nie jest to brat świadkiem jak liczyłem ze stoperem w ręku czas trwania tych reklam)

@down: BAMBOOCHA JEST WSZĘDZIE...!!

Samek 23-05-2005 16:59

@Bucik
Też oglądałem ten film. Gdyby nie reklamy czas trwania filmu byłby o połowe krótszy :)
Jedyne fajne reklamy na tą chwile to jest reklama fanty i plus gsm. Moim zdaniem reklama dobra to reklama śmieszna. Wtedy każdy zwraca na nią uwagę.

Dabek 23-05-2005 17:00

Polecam reklamy na niemieckiej VIVIE. 15 minut pieprzonych dzwonków na komórkę, sende ajne esemes, fur dich, i Sweety das Kuken kilkanaście razy pod rząd. Mogli by to puszczać więźniom w Guantanamo, po dniu czegoś takiego wszyscy by zmiękli...

By$iu 23-05-2005 17:03

Gdyby nie reklamy to bym wogle tv nie wlaczał tfu, znaczy sie nie nawidze ich.
Co jest Kowalski, co za spoznienie?! 3,11,18, 21,24,28,34 Co?! To, ze teraz to mi to lotto < chodzi jak wozek, w koszuli "Jamaica"> <gulp>

No nauczylem się na pamieć, gdy leciala co 2-3 :)

Kin 23-05-2005 17:06

Ja lubię reklamy samochodów na to to można popatrzyć ;).

Offtopic: Robię kolejny szkic ^^

Mentos 23-05-2005 17:23

Ja w sumie rzeczy jak nie mam co robić... to mogę pooglądać nawet (w skrajnie nudnych przypadkach) TeleMango itp.
Ale... niecierpię reklam chamikaliów (proszki do prania, płyny itp.) chyba że HerbalEssences :D (czy jakoś tak) :P
A jak przerwą na TVN (sorki za reklamę) fajny film (ostatnio Szeregowiec Ryan i Forest Gump) to nerwicy dostaję... :evul:

Tasior 23-05-2005 17:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nekromanta
EVUL! Nie pokazujcie tamponow bo one sa ZLE! Lepiej pokazac wodke, browary, szlugi, narkotyki lub inne swinstwa, ale NIE TAMPONY I PODPASKI! BO JE NOSZA DZIEWCZYNY!!!!111oneone

Widziałes reklame tamponów belli? Jakaś baba tańczyła w jakiś kolorkach (jak widziałeś to wiesz o co chodzi). Od tej baby wole pooglądać reklamy "pifka" które też mogą być fajne (Prawie robi różnice). Tak samo jest z kosmetykami, pokażą półnagą facetkę i się cieszą ;/(Reklama podpasek która mi się podobała to ta o nie wstawaniu z krzesła :P).
PS. Oglądanie pakiera w samych gaciach też mnie nie pasjonuje :P
@up
Taaaa najgorsze są reklamy firmy Henkel :P (aktorzy jak od madam Tisot [ni cholery nie wiem jak napisać :P])

Gunir 23-05-2005 17:28

Te pozornie niewinne reklamy mogą nieźle człowieka w****iać, ehhh... no comment. No, ale czasami reklamy typu: Nike, Plus GSM, Adidas, mogę obejrzeć ;)

Kin 23-05-2005 17:30

Najlepsze reklamy były w Dzień Świra, czyli podsumowanie reklam "Wyciąg z fiuta" "Anti Spar Robal" itp. :D.

Glamri 23-05-2005 17:40

Taaaa... Reklamy z VIVy nieźle człowieka mogą wkurzyć... VIBRA 2, SWEETY, Teddy Bear! Sende! Sende! Ja! A reklamy PLUSA ROX ;D Oglądałem kiedyś Robin Hooda na POLSACIE... Żenada... 45 min. filmu to reklamy (policzyłem). Polsat to conajmiej przegina z tymi reklamami... Puszczają w cholere tych reklam a i tak cały "szit" na polsacie właśnie leci... Same stare filmy itd... Nie to co TVN ;D

Ville 23-05-2005 17:42

Najlepsza reklama to colgate i plus gsm :] - kopytko :D:D:D To rzadzi

A tak powaznie to te reklamy to juz przesada, juz nawet w fox kids (teraz jakas inna nazwa) puszczaja reklamy tampo belli o.O
Nie zmienimy tego, bo z tego zarabiaja stacje TV - nie chcecie reklam , idzcie ogladac sobie przedwojenne filmy w TVP



@offtopic
The simpsons - come back to us :(

Tasior 23-05-2005 17:46

@up
to jest Jetix (albo jakoś tak) i tam znalzłem coś gorszego od reklam! Teledysk zespołu Top Kids. Grupa ~12 latków robiących Hip-Hop!! Wole tampobelle

Aval'yah 23-05-2005 18:37

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dabek
Polecam reklamy na niemieckiej VIVIE. 15 minut pieprzonych dzwonków na komórkę, sende ajne esemes, fur dich, i Sweety das Kuken kilkanaście razy pod rząd. Mogli by to puszczać więźniom w Guantanamo, po dniu czegoś takiego wszyscy by zmiękli...

Weź mi o tym nie przypominaj. Na tym kanale jest chyba więcej tych cholernych gówieniek niż muzyki. Dwa klipy, 20 minut kurczaczków, logosów, dzwonków, zmutowanych żab i zielonych krokodylków,dwa klipy, i znowu te szajzy. Ostatnio nawet na Viva Polska zaczęli to emitować. Szału mozna dostać.

Co do innych reklam to w większości nie da sie tego oglądać. Najgorsze są dubingowane reklamy proszków do prania i innych środków czystości. Ach, te pełne ekspresji aktorstwo, te emocje!

A tak na marginesie: co to za reklama Fanty, z tą BAMBOOCHĄ, bo jakoś tego nigdy nie widziałem. :P


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:33.

Powered by vBulletin 3