Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Profesje (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=21)
-   -   Co wybrac ?? EK czy ED (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=29989)

Zotolo 20-03-2005 12:14

Co wybrac ?? EK czy ED
 
A Wiec nie wiem co wybrac czym grac mam 25 lvl Elite knighta 25 lvl skile 67/66 mlvl 5
i mam Elder druida lvl 23 , mlvl 43
I o to chodzi ze nie wiem czym grac :/ prosilbym o jakies porownania itp itd
Druid wydaje mi sie ciekawszy ale za to czesto PK mnie moga dopasc
Knight wg mnie jest nudny to wolne trenowanie, wolny mlvl i on tylko do bloczenia :/
Poradzcie cos kogo wybrac



@Down
Ciekawiej mi sie gra druidem jak narazie bo sobie strzela z hmm :P zgarnia expa :P a knight jak idzie na hunty to blokuje :/

Herante 20-03-2005 12:24

...
 
..........

ostry12 20-03-2005 12:36

Knight ma słabe skille, a drut mlvl dosyć dobry, więc poleciłbym druta, dorobisz trochę mvl do około 50 i będzie nic exp na dsach itp :)

Grundos'clubbaser 20-03-2005 12:39

Hmm...
Jeśli masz zamiar grać intesywnie wybierz knighta - ale nim raczej słabiej się można wzbogacić , i styl grania jest liniowy, prawie taki sam.... exp , potem coś dla odmiany skillowanie , potem jakiś hunt , i w kółko to samo...
Druidem , wystarczy że pograsz w weekend, i masz dużo więcej expa.
Knightem , max.ymalnie można w godzine coś około 60 k expa (Tylko że ja nie mówie na jakim lvlu i z czym :>). A druidem spokojniej można 170 k expa w godzine. Wystarczy mieć troszke run (na 4 mln gp o.O) i masz z 40 lvla w tydzien 100. Jest różnica nie ? Więc poco przepłacać...

Sie mapes 20-03-2005 12:43

Proponuje ci chyba tez Druta z 4 powodow
1) Jak bedziem cos bili nie bedziesz zgaranial loot'a (tylko ja bede blizej)
2) I tak nie lubisz marowac uhow
3) Mowiles ze Vemzi ci sie bardziej podoba
4) Pozatym nie masz z kim teraz trenic knightem, a ty i tak ciagle runki pod domkiem robisz :p

Btw. gdzie idziem rnao expic?

M@NieK 20-03-2005 13:06

Hmm... Ed ;]

Chomikvader 20-03-2005 17:17

Widze ze potrzebujesz fachowej rady :D
Druid:
-potrzebujesz dobrego lacza, male lagi i juz lezysz
+na huntach zgarniasz exp
+latwy zarobek (UHy)
+nie musisz trenic
-sam nie zsolujesz demona

Knight:
-dlugo trenowac trza :/
+mozesz solowac silniejsze potworki
+ty pierwszy dostajesz eq. z hunta (bloker zgarnia najwiecej)
+latwy i bezstresowy exp. np. na guardach
+nawet na lagach (nie jakichs ogromnych of kors) mozna grac

JA osobiscie proponuje knighta. Wystarczy obejrzec jakis film o tym co robia knajci 100+. Kolesie soluja po 2-3 demony... od choroby capa na runy, pozatym nawet jak masz laga to nie padniesz :)

Ale to zalezy glownie od tego czym sie TOBIE lepiej gra.

Powodzenia w grze. I obys nie zalowal swojego wyboru :D

Seteus 21-03-2005 02:55

do kolegi nademną > dlaczego miałby nie zsolować demona druidem ? zrobi to i to dużo szybciej niż knight.

Markx 21-03-2005 16:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Seteus
do kolegi nademną > dlaczego miałby nie zsolować demona druidem ? zrobi to i to dużo szybciej niż knight.


Mi się zdaję że ... Druidem to nieopłacalne ( SD i MF ) a knight ( UH i EXPLO )
Druid mf wyregeneruje ok. 60 many a knight 1 uhem ok. 400~ hp ( od lv. zależy )


A co do topicu.

Wybierz druida lebszy exp, kasa i masz wogule nice mlv ^^

Cors Ent 21-03-2005 18:33

Cytuj:

[...] A druidem spokojniej można 170 k expa w godzine. Wystarczy mieć troszke run (na 4 mln gp o.O) i masz z 40 lvla w tydzien 100. [..]
GDZIE???

Gdzie zrobisz mi 170k expa w 1 godzine? GDZIE??
nawet na respie 5 demonów po drodze jak sie idzei na demon quest nie ma chyba az tak szybkiego respa zeby 100lvl druid z jakims 70mlvl bijacy demony sam wyciagnol 170k exp.

wiec jak z z 40lvl na 100lvl chcesz 170k expa w godzine robic? na demoni? tam ladny exp ale bez zartów ze tam da sie 170k expa wyciagnoc.

powiedz mi gdzie sie tyla da a cie ozłoce

Meeen1991 21-03-2005 18:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Grundos'clubbaser
Hmm...
Jeśli masz zamiar grać intesywnie wybierz knighta - ale nim raczej słabiej się można wzbogacić , i styl grania jest liniowy, prawie taki sam.... exp , potem coś dla odmiany skillowanie , potem jakiś hunt , i w kółko to samo...
Druidem , wystarczy że pograsz w weekend, i masz dużo więcej expa.
Knightem , max.ymalnie można w godzine coś około 60 k expa (Tylko że ja nie mówie na jakim lvlu i z czym :>). A druidem spokojniej można 170 k expa w godzine. Wystarczy mieć troszke run (na 4 mln gp o.O) i masz z 40 lvla w tydzien 100. Jest różnica nie ? Więc poco przepłacać...

COOO co ty gadasz..druidem tak expic to marzenie NIEMOZLIWE...dobrze bedzie jak np. na guardach 1 bp hmm wyciagniesz 10 k...to bedzie sukces..czlowieku niemozliwe to jest...moze jak na dl'e pojdziesz mozeee...ale w 1h tyle expa...?? cos chyba literówke musialesz strzelic


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:09.

Powered by vBulletin 3