Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Inne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=19)
-   -   Full set z 1 hellgoraka (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=212410)

Dobrodziej 25-04-2009 18:52

Full set z 1 hellgoraka
 
Loot zaskakująco dobry:


Golden helmet
Magic Plate Armor
Dragonscale Legs
Great Shield
Magic Sword (ONE HANDED)
Golden Boots
Amulet of Loss
2 x Bacpacks of Holding
Ring of The Sky


Gratulacje dla Cipow ze tak zjebali gre


to nie jest fake:

http://img24.imageshack.us/img24/1769/leeteq.jpg
http://img24.imageshack.us/img24/leeteq.jpg/1/w166.png



Myślę że choć 1 osoba zrozumie znaczenie tego posta.

Etoric 25-04-2009 18:54

hahahahahaha
miszczu.

PsiakoS 25-04-2009 19:02

coś na poziomie 14-tka.

Ganci. 25-04-2009 19:27

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dobrodziej (Post 2530568)
Myślę że choć 1 osoba zrozumie znaczenie tego posta.

Chciałeś się pochwalić umiejętnościami obróbki grafiki w programie paint.
I nie wkręcaj że nie zgadłem.

Partyraiser 25-04-2009 19:31

omg mash bóga z grafikami móżisz zmienic tibia.ekse
ściongij tutaj !!
http://www.tunaprawdeniemaowntibi.re...plx/tibia.ekse

@down : no, ale i tak takie posty nie pomogą.

Jety 25-04-2009 19:36

Wydaje mi sie ze rozumiem tego posta...
Tibia stała sie latwa 100lvl czy juz nawet 200 to nie wyczn ...Kasa dla cipsoftu liczy sie bardziej niz gracze ale nie wiem czy sam bym tak nie robil wiec o to do nich winy nie mam..ale to ze tak ulatwili gre to lekka przesada..

Najwiekszy_Koks 25-04-2009 19:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Jety (Post 2530592)
Wydaje mi sie ze rozumiem tego posta...
Tibia stała sie latwa 100lvl czy juz nawet 200 to nie wyczn ...Kasa dla cipsoftu liczy sie bardziej niz gracze ale nie wiem czy sam bym tak nie robil wiec o to do nich winy nie mam..ale to ze tak ulatwili gre to lekka przesada..

po czesci tak,ale wydaje mi sie ze glownym zalozeniem zalozyciela tego tematu bylo raczej zwrocenie uwagni na to,ze te 200 lvle zrobione w pol roku (ms/ed) hunca hellgoraki i te inne bossowe potwory na inq razem z wybotowanymi ek(ktorzy swoja droga juz nie moga bocic) i looca z nich te itemy,ktore jeszcze niedawno byly MEGA SUPER EVUL RARAMI na skale tibijska (tzn 1-5 egzemplarzy na tibie) lub chociaz rarami w taim stopniu ze trzeba bylo huncic poi monstery dniami/tygodniami aby wyloocic itemy w stylu vile/butchers axe,teraz te itemy sa tak czesto spotykane ze normalka sa golden bootsy czy great axy na servach nie wspominajac o vile/butchers axach ktore sa juz tak popularne ze wg mnie nawet nie oplaca sie ich nawet juz zbierac :S

Jety 25-04-2009 19:45

No a to jest ulatwienie wiec zgodnosc naszych postow jest duza:confused:

Drewno2 25-04-2009 19:46

Sylve, jaki Ty fajny :)))
btw co juz nie expimy?? Zue GV? :<

Dobrodziej 25-04-2009 20:26

Nie. To mój obraz tego forum.

Drewno2
chcesz o tym pogadać?

Vil 25-04-2009 20:43

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Jety (Post 2530592)
Tibia stała sie latwa 100lvl czy juz nawet 200 to nie wyczn ...

Sorry ale kiedy to byl wyczyn ? Od lat wyzszy level ma gracz ktory dluzej gra, a nie ten ktory w jakikolwiek, obiektywnie stwierdzalny sposob jest lepszy.
Teoretycznie 200 czy 300 level mozna zdobyc expiac tylko i wylacznie na rotach ( bo niezaleznie od levelu daja exp ), wiec jakie to osiagniecie ?

Cytuj:

glownym zalozeniem zalozyciela tego tematu bylo raczej zwrocenie uwagni na to,ze te 200 lvle zrobione w pol roku (ms/ed) hunca hellgoraki i te inne bossowe potwory na inq razem z wybotowanymi ek(ktorzy swoja droga juz nie moga bocic) i looca z nich te itemy,ktore jeszcze niedawno byly MEGA SUPER EVUL RARAMI na skale tibijska
wszystkie te itemy maja praktyczna wartosc kilka tysiecy razy mniejsza niz wykreowana przez graczy, w praktyce ( rozumianej jako przydatnosc sprzetu do uzytkowania ) sa warte niewiele wiecej niz sprzet dostepny z questow ktore kazdy moze ukonczyc. Ceny jakie osiagaly sa wynikiem tylko i wylacznie nieudolnosci Cipsoftu w kwestii itemizacji, ktora objawiala sie tym, ze slaby sprzet byl uznawany za 'zbyt silny' zeby wlaczyc go w obreb contentu.

Potitek 25-04-2009 20:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vil (Post 2530640)
Sorry ale kiedy to byl wyczyn ? Od lat wyzszy level ma gracz ktory dluzej gra, a nie ten ktory w jakikolwiek, obiektywnie stwierdzalny sposob jest lepszy.
Teoretycznie 200 czy 300 level mozna zdobyc expiac tylko i wylacznie na rotach ( bo niezaleznie od levelu daja exp ), wiec jakie to osiagniecie ?

Nie wiem od kiedy grasz w Tibie itp ale mi sie przypominaja czasy w ktorych ktos na 60 lvl`u byl uwazany za dobrego gracza, bo nie bylo mozliwosci na taka skale jak teraz isc i wbic 600k exp/h.

Virlan 25-04-2009 22:31

Więc wbijał te 600k expa w 10 godzin. To świadczy tylko o tym, że dłużej grał, a nie że miał skilla.

Najwiekszy_Koks 25-04-2009 22:32

http://i4.photobucket.com/albums/y14...n/miroxblz.jpg

jerrry 25-04-2009 22:48

@up
to chyba wyjaśnia wszystko. Teraz zdobycie rare itemów to już nie jest wyczyn, a czas poświęcony na zdobycie ich. niema już zbyt wielu zagadek do rozwiązania. Zresztą. Są jeszcze itemy które nadal są uważane za rare (rainbow shield, ew demon legi.) ale to tylko kwestia czasu, aż zaczną być dropowane z mobów.

Pozdrawiam

Vil 25-04-2009 23:04

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Potitek (Post 2530643)
Nie wiem od kiedy grasz w Tibie itp ale mi sie przypominaja czasy w ktorych ktos na 60 lvl`u byl uwazany za dobrego gracza, bo nie bylo mozliwosci na taka skale jak teraz isc i wbic 600k exp/h.

Kazdy srednio inteligentny gracz wpadnie na to, ze mozna osiagnac kazdy level grajac odpowiednio dlugo, niezaleznie od tego czy mowimy o Tibii 8.4 czy 6.0. Dokladnie tak to wygladalo w 2003 i na poczatku 2004 gdy przestalem grac.

thoro 26-04-2009 02:17

Tu nie chodzi o to czy te itemy sa dobre czy nie, ale wlasnie ze byly rarami.
Nie wiem jak dlugo grasz, ale to wlasnie bylo cos co krecilo graczy. Ze istnieja takie itemy ktorych prawie nikt nie ma, urastaly wokol tego legendy.

Kto ze starszych graczy nie zna legendy o Golden bootsach i Bubble?
"Bubble trapniety z red skullem na moscie wrzuca ostatnia pare golden boots do wody"

To bylo cos, taki duch ktory pomimo gownianej grafiki trzymal przy tej grze.
Ksiegi w tibii, kto to jeszcze dzisiaj czyta? Kto czyta dzis genesis tibii?

Po prostu z tibii zrobil sie chlam. Nic tylko boty na expowiskach, zero rpg, wszystko robicie na klawiszach i wszystko zalezy od levela, nic od umiejetnosci.

Cipsoft po prostu zniszczyl wszystko to , co bylo w tej grze ciekawe, inne niz w wiekszosci tego typu gier. Teraz jest to pospolita masówka, jak diablo 2. Po prostu na*******aj ile wlezie, i bedzie fajnie. Otoz nic nie jest fajnie.

Vil 26-04-2009 03:07

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez thoro (Post 2530882)
Kto ze starszych graczy nie zna legendy o Golden bootsach i Bubble?
"Bubble trapniety z red skullem na moscie wrzuca ostatnia pare golden boots do wody"

Po pierwsze: nie 'trapniety' tylko 'trapnieta'. Po drugie, Bubble nigdy nie miala golden bootsow. Nie wiem jak dlugo grasz, ale dla wiekszosci oldschoolowych graczy jest to oczywiste.

Cytuj:

To bylo cos, taki duch ktory pomimo gownianej grafiki trzymal przy tej grze.
Co ? To, ze mozna tygodniami/ miesiacami siedziec nad czyms, majac nadzieje, ze rozwiaze sie zagadke ktora doprowadzi do kolejnego slabego itemu ?

Manic 26-04-2009 07:18

Niewiem jak bylo kiedys bo gram od 7.9 ale dokladnie jak kolega wyzej powiedzial, co z tego ze jest jakis axe ktory kiedys byl bardzo wielka rzadkoscia jak mial gorszy atak od SCA. Mi osobiscie szkoda czasu na rozwiazywanie zagadek albo huncenie faraonow z ktorych leca rare gorsze w ataku czy tam defie niz itemy ktore mozna miec w kazdej chwili. Niewidze sensu naginac faraona zeby zlocic phoenix shielda ktory ma gorszy def od demonki, gdyby byl lepszy od mms to czemu nie, wtedy to i wartosc by mial wieksza i wiecej chetnych byloby by kupic taki item. Po co mam wydawac 1kk na Twin Axe jak sca jest 2x tanszy ma lepszy atak i w dodatku jest jednoreczny. Wg mnie prawdziwy rare to taki ktory jest lepszy niz DH steel bootsy, Hellforged Axe, Emerald Sword, mms czy tam necro shield i pragniesz go mniec na sobie, uzywac, a nie po to zeby rdzewial w domku.

Vipciu 26-04-2009 09:46

wiem o co ci chodzi kiedyś taki 50lvl to było coś a teraz 150lvl to lvl średni.
Tak samo Plate armor teraz śmieć walający się po dp a kiedyś warty 2k. Cena itemów gwałtownie spada i rarów jest coraz mniej ;/


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:04.

Powered by vBulletin 3