Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Zdjęcia (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=24)
-   -   Tylko Neptera (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=59149)

Lowca lasu 24-12-2005 14:29

>>>>>>>>Tylko Neptera <<<<<<<<<
 
Siemka wszystkim. Jestem Lowca lasu gram na servie Neptera opanowanym przez Brazil. Prosze wszystkich o robienie postaci na Nepterze i pomaganie Polaka wyzwolic serv od Brazylijczykow.

PROBOJEMY Opanowac AB'DENDRIEL ale potrzebujemy pomocy sami nie damy rady wyganiamy brazylijczykow z ab. POmozcie wszyscy super gracze w tibie oraz ci gorsi kazdy sie przyda ja sam nie jestem jakims extra graczem xD ale sie staram :)

PLIZZZ POMOZCIE POLAKA NA NEPTERZE

[IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c1...0/9dbe6c61.jpg[/IMG]
To moj 1 dragon xD :P

W tym temacie mozecie umieszczac zdjecia z Neptery oraz rozmawiac z innymi
ludzmi z Neptery.

vaviec 26-12-2005 12:00

[quote=Lowca lasu] Prosze wszystkich o robienie postaci na Nepterze i pomaganie Polaka wyzwolic serv od Brazylijczykow.

PROBOJEMY Opanowac AB'DENDRIEL ale potrzebujemy pomocy sami nie damy rady Luki Athens , Dark Sho ,Orange Bax , Yellow Bax , Lowca lasu ( ja )
Tygrysia Strzala, Maciek the Sayani paru gostkow wyganiamy brazylijczykow z ab. QUOTE]


LOL.Ale smianie.Powiem ci ,ze spadlem z krzesla jak uslyszalem te nicki.
Banda !#^%@!^ (mlodszych odemnie...)chce opanowac neptere.LOL.
Maciek by padl dzisiaj odemnie za blokowanie dp.Ale przylazl ludzik z b/b...
Tygrysia strzala...lal mojego makera-prawie padl przez to.
Rodzina baxow-lol..n/c
Luki athens-patrz wyzej...
I ty...wstrzymam sie.
LUDZIE!Czy wy zrozumiecie ze nie dacie rady zabic NIKOGO.NIC nie zrobicie.Robcie lvl i skille.Czekajmy az bedzie wojna maclaud family vs reszta.
Co do ss.widze brass legi!...

PS.Zauwazylem ze mam polamane krzeslo.
Vavi.

Mike89 26-12-2005 14:19

Przyznaje racje vawiecowi xD nie wiem czy dobrze pisze ale zlac :D
5-~6.. ~15lv nie zrobic nic a to nic na tym serwerze by stal sie troche normalniejszy o.O no ale co tam pospamowac zawsze mozna...zrobcie to skrajne minimum chociaz ten 50lv...
Maincaf
24lv-> to bijemy lv teraz..:P
70/70 :evul:

Pzdr xD

Lowca lasu 26-12-2005 19:23

To jakie macie pomysly. Vavi wiem ze mnie zbyt nielubisz :/ trudno , ale ja chcem zeby polacy mieli chodz 1 miasto a nie wszedzie musza sie chowac. Mam plate legi :P i blue robe ale selnelem (z brass se chodze tak dla fazy) :P
Moze Edoc Sile by pomogli co vavi ty do nich nalezysz ja slabo lvl dobijam ciezko mi to idzie mam malo czasu na gre i brazyle mnie wyganiaja :/ .
Niewiadomo czy dojdzie do wojny Maclaudow a nasza jedyna nadzieja Edoc Sil
przestala grac na tym servie :/ walcie jakies propozycje .

P.S. MOzesz mnie uwazac vavi za slabego i za nooba ale ja lubie edoc sil i nie jestem noob. Tygrysia to moj kolo , a Baxy tacy sobie ale sie przylaczyli, Luki troche noobek :P zabilismy juz 1 brazila 19 lvl . pozniej ja i DI Pallo zabilismy 25 knighta :)

Volerasi 29-12-2005 18:37

O ja wale weż...
Baxe to nooby...
Tygrysia strzala niedlugo padnie odemnie za zabicie mojego qmpla z rl.
Btw jo was 5 lolków i >Próbojemy opanować ab<weż pomyś co piszesz.

Lowca lasu 29-12-2005 18:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Volerasi
O ja wale weż...
Baxe to nooby...
Tygrysia strzala niedlugo padnie odemnie za zabicie mojego qmpla z rl.
Btw jo was 5 lolków i >Próbojemy opanować ab<weż pomyś co piszesz.


OK mysle ale i tak dzis na czyszczeniu serva zabilem sam 25 knighta,19 knighta a 17 uciekl pozniej ten 25 chcial sie zemscic i znowu dedl xD :P .
Ma obecnie chyba 22lvl. Nie opanujemy ab wiem ale moze uda nam sie zmniejszyc armie brazili :/ .

Bask Sho 29-12-2005 20:23

Zastanów się Lowca. Nie ma szans na wyczyszczenie ab z br. Podskocz to Flor of Anglez np ktora mieszka w ab. A nawet jakby stala afk i bys ja dedł to ona i tak nasle na was jej kumpla z jeszcze wyzszym lv. Wiecej noobków na servie nie pomoże ci w "wojnie". Nabij 50lv i skompletuj z 6 podobnych lv i mozna zaczac gadac o "podbiijaniu miast". Narazie lepiej sie wstrzymaj.

Syllas 29-12-2005 20:41

nom ja tesh gram na Nepterze
SAME BR a szczegolnie Maclaud'y strzezcie sie Mit Maclaud i Dark Nesk of Neptera kiedyś myślałem ze są spoko ale to zas..ni PK
Polacy róbcie postacie na NEPTERZE odbijemy ten serv

Volerasi 31-12-2005 21:25

Nic nie możecie zrobić Łowca Lasu jak jesteś taki kozak to zbierz "ekipe" i idz zabic Maclauda z wysokim lvlem a nie noobów co nie Power Abuserują tylko są Br i dlatego sie mscisz.

Pablofrs 31-12-2005 21:30

Voler ma racje ! Ty syllas kretynie nie masz nawet 4 mlv masz skille jak dupa i chcesz isc zabijac ludzi! Mysl co robisz!
PA i wogole faktycznie jest przejdziesz polowe tibi dla facc i wszystlko zajęte, ***ane brazyle sie wymieniają miejjscam tylko czasami z rana mozna sobie poexpic jak ich 4 owner postaci spi albo cos:/

tami knight 01-01-2006 13:12

ja gralem na nepterze i chcialem jakiemus lolkowi z tej bandy dac cale moje eq i 300 itemow <chyba baxowi yellow><wasze niki przypominaja mi elysie<ba sho?>
a on nie chcial wzisc bo nie mial czasu czy cos tam ..oddalem rzeczy jakiemus maclaudowi na 13 lv..a valrasin to scierwa :)

vaviec 01-01-2006 13:20

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lowca lasu
OK mysle ale i tak dzis na czyszczeniu serva zabilem sam 25 knighta,19 knighta a 17 uciekl pozniej ten 25 chcial sie zemscic i znowu dedl xD :P .
.

SAM?
Mily jestes.-.-
Matalion:
Dec 29 2005, 10:46:07 CET Killed at Level 19 by Lowca lasu
Dec 29 2005, 10:46:46 CET Killed at Level 18 by Vavi Edoc'Sil
and by Vanzi Edoc'Sil
Dec 29 2005, 10:56:49 CET Killed at Level 18 by Donkere Vader
Venadu:
Dec 29 2005, 10:43:26 CET Killed at Level 24 by Vavi Edoc'Sil
and by Voldanio
Dec 29 2005, 10:46:36 CET Killed at Level 23 by Vavi Edoc'Sil
Dec 29 2005, 10:47:36 CET Killed at Level 23 by Vanzi Edoc'Sil
Dec 29 2005, 10:49:44 CET Killed at Level 22 by Lowca lasu


Btw.Iria (114lvl)obecnie ma 15 lvl...hacked!:D

Jacko 01-01-2006 16:06

Daj wiecej tych ssów ! ;]

Lowca lasu 03-01-2006 11:59

Moze wstawiajcie jakies zdjecia
 
Pliz o zdjecia z Neptery np Z awansow ,huntow, huntow brazil ;P
Mistic force 40 sorcerer Odchodzi z polskiej gildi i idzie do brazil :/
Ok Vavi Razem zabijalismy typa sry :p
Air forces to polska gildia logujcie sie do niej IRIA SHAKOWANA jeszcze frozen hylo , Ank Maclaud , Luiis , heracles maclaud i paru typa i mamy szanse :P

A zebyscie wiedzieli Proboje zrobic ekipe!!!

Itachi 03-01-2006 13:04

Powiem jedno...
Mozecie jedynie pomagac rodzinie Edoc'Sil...sami nic niezrobicie ;)






/Manji Edoc'Sil :p

Pawel ziomek 03-01-2006 14:48

Witam wszystkich
Własnie zaczelem grac na Neptera 8o Poki co spoko server , narazie nie nadzialem sie na zadnego PK :F. Narazie nie bede wstawial ss'ow , poniewaz postac mam noobowata XD <patrz profil>.Wstawie jak wpanide 20 llv i skile 55+/55+.No to narazie

Pozdro

Lowca lasu 03-01-2006 21:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pawel ziomek
Witam wszystkich
Własnie zaczelem grac na Neptera 8o Poki co spoko server , narazie nie nadzialem sie na zadnego PK :F. Narazie nie bede wstawial ss'ow , poniewaz postac mam noobowata XD <patrz profil>.Wstawie jak wpanide 20 llv i skile 55+/55+.No to narazie

Pozdro


OKs to nabij 20 lvlek :)

A co do tego co mowiles manji to ja jestem z Wami LOWCA LASU Z WAMI JEST dolaczcie do air forces mamy juz 50 knighta
39 knighta, 43 palla :) i paru jeszcze Mistic Force 40 sorc odchodzi od nas niestety




Wstawiac Screnny PLIZ

Itachi 04-01-2006 00:56

http://forum.tibia.pl/showthread.php...hlight=neptera

http://forum.tibia.pl/showthread.php...hlight=neptera

http://forum.tibia.pl/showthread.php...hlight=neptera

Pawel ziomek 04-01-2006 07:39

Wstawie cos zeby nie bylo samych postow ;D
http://img477.imageshack.us/img477/3...tualnyt0bt.jpg
Stan aktualny :)) A co do eq to mam lepsze w depo :D

Pozdro

Quev 04-01-2006 08:34

help
 
Pomożcie mam problem z tibią. Po ostatnim upade tibia mi nie wchodzi. Próbowałem ściągać najnowszą wersje, ale za każdym razem wyskakuje błąd:
Error: Error while resolving the server name. Z góry dzieki.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:07.

Powered by vBulletin 3