Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   Zaraz się pezkonamy kto tu jest rookstayer! Quiz na ROOKOWCA!!! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=76092)

Dallheim 06-05-2006 10:01

Zaraz się pezkonamy kto tu jest rookstayer! Quiz na ROOKOWCA!!!
 
Oto kilka pytań - jeśli odpowiesz na nie poprawnie to znaczy że jesteś prawdziwym rookstayerem. Jeśli nie - musisz popracować nad sobą. :)

1. Wymień 2 osoby z rodziny Obiego.
2. O jakiej stajni mówi Tom the Tanner?
3. Kto na rooko sprzedaje lf?
4. Skąd wziął się Obi na rooko?
5. Co sądzi Dallheim o Seymourze?
6. Ile teleportów jest na facc area?
7. Pytanie dodatkowe! Znajdziesz niżej.

Test oceniany jest skalą szkolną. UWAGA! Jeśli ściągniesz z wypowidzi innego to znaczy że nie jesteś rookstayerem choć tak będą myśleć inni a chyba o to nie chodzi! Mam nadzieje że oceny będą dobre. :P Nie piszcie postów typu ''A kim ty jesteś żeby nas oceniać?'' Bo odpowiedź jest prosta: ''Nikim - zwykłym rookstayerem''. Więc się nie pytajcie :p .

Oceny są wystawione:
Gravestone Fighter - 0
Ozurtes - 3
Mysterious Flash - 4
Alessandro del Piero - 6


UWAGA JEŚLI KTOŚ DOSTAŁ ZŁĄ OCENĘ TO NIEZNACZY ŻE JEST NOOBEM A NIE ROOKSTAYEREM!!! TO ZNACZY ŻE NIE ZNA TAK DO KOŃCA SWOJEGO ZAWODU!

edit:
Ozurtes-Stonoga to mój brat.

A TERAZ COŚ TRUDNIEJSZEGO! Z JAKIMI POTWORAMI WALCZYŁA AMBER NA MAINIE?

Gravestone Fighter 06-05-2006 10:29

1. Nie wiem
2. Nie wiem
3. Nie wiem
4. Nie wiem
5. Nie wiem
6. Nie wiem

Czy to znaczy, że nie jestem, prawdziwym rookstayerem? Według mnie rola takiego rookstayera polega na wbijaniu kolejnych lvli, pomaganiu nowym na terenach rookgardu. Rookstayer to nie tylko wiedza na temat tej małej, ale jakże przyciągającej wyspy. Jeżeli dla ciebie to jest najważniejsze to wygląda na to, że nie jesteś prawdziwyn rookstayerem.

Smokik 06-05-2006 10:33

Ja wiem wszystko tylko nie bede mówić bo inni zgapią xD:)

Ozurtes 06-05-2006 11:24

1.Dixi, jakiś jego kuzyn... nie pamiętam kto.
2.Tej nad jego sklepem?
3.Hyacynth, jakoś tak
4.Nie wiem
5.Że Seymour to [whimp] (szukałem w słowniku i nie było :P )
6.1 teleport liczy sie jako w jedna strone czy 1 to np. w training room (że są dwa)? Jeśli tak to przy MM (też nie wiem czy się ten liczy bo na razie sie nie da wejść (na razie) jest 1 albo 2 i training room to każdy głupi wie.

@Dallheim
1.Czemu używasz tego nicku, a nie Stonoga?
2.To dzielis z znim Vialixa??

Mysterious Flash 06-05-2006 11:30

1. Dixi i Vendor??^^
2. Tam gdzie jest quest z doubletem ( na polnoc od jego sklepu)
3. Hiacynth
4. Nie mam pojęcia. Urodził sie?? ^^
5. Leave me alone with this whimp. Nie lubi go ^^
6. 1 u MM i 1 w train roomie.


@up Afff wyprzedziles mnie ... ;[

Alessandro Del Piero 06-05-2006 12:38

1.Dixi, Sam
2.Na północ od jego sklepu
3.Hiacynth
4.Król go przysłał
5.Według niego jest debilem (frajerem?)
6.Tradning room i mino mag

Groszek Fighter 06-05-2006 13:21

lol :]
 
1.Dixi, Sam
2.Na północ od jego sklepu
3.Hiacynth
4.Król go przysłał
5.Według niego jest debilem (frajerem?)
6.Tradning room i mino mag

Sirblaze 06-05-2006 13:24

Bez urazy ale na coz komu wiedziec "skad wzial sie Obi na Rookgaardzie?" lub "Co sadzi Dallheim o Seymourze" Pomysl nie najgorzy, jednak mozliwosc oszustwa jest tak prawdopodobna ze na dluzsza mete nie zda to egzaminu.

PS. z pytan ponizej prawidlowe odpowiedzi znam na 2 pytania.

Gniew Mroku 06-05-2006 13:39

Nikt na 7 pytanie nie odpowiada, a nie jest takie trudne. ;p Ale moim zdaniem pytania są złe. Ja stworzyłbym więcej pytań w stylu 7, a zatem przykładowo:
- Kto jest właścicielem spikesworda?
- Który mieszkaniec Rookgaardu zna język orków?
- (Pyt. dod) Jaka jest ulubiona potrawa Amber? ( ;] )

@down: Wiem, że ty wiesz. Ale myślę, że niewiele osób wie, a szkoda, bo 2 pytania mają związek z questem o którym niewiele osób wie, a wszyscy kożystają z nagrody...

Dallheim 06-05-2006 13:50

1. Dallheim
2. Amber
3. Łosoś

hehehe coś jescze gniew mroku?

Edek Rozprowacz 06-05-2006 16:52

znam odpowiedzi na kilka z tych pytan ale nie wiedzielbym bym tego gdybym nie czytal forum. Wg mnie pytania sa glupie jesli nawet osiagnolbym wynik 0 czy to bedzie oznaczac ze kiepski ze mnie rookstayer ?? Gram na rooku dla przyjemnosci a nie zeby znac rodzine Obiego -.-

@Gravestone Fighter
podpisuje sie pod toba obiema rekami

MaveriC 06-05-2006 16:57

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dallheim
Oto kilka pytań - jeśli odpowiesz na nie poprawnie to znaczy że jesteś prawdziwym rookstayerem. Jeśli nie - musisz popracować nad sobą. :)

1. Wymień 2 osoby z rodziny Obiego.
2. O jakiej stajni mówi Tom the Tanner?
3. Kto na rooko sprzedaje lf?
4. Skąd wziął się Obi na rooko?
5. Co sądzi Dallheim o Seymourze?
6. Ile teleportów jest na facc area?
7. Pytanie dodatkowe! Znajdziesz niżej.

Test oceniany jest skalą szkolną. UWAGA! Jeśli ściągniesz z wypowidzi innego to znaczy że nie jesteś rookstayerem choć tak będą myśleć inni a chyba o to nie chodzi! Mam nadzieje że oceny będą dobre. :P Nie piszcie postów typu ''A kim ty jesteś żeby nas oceniać?'' Bo odpowiedź jest prosta: ''Nikim - zwykłym rookstayerem''. Więc się nie pytajcie :p .

Oceny są wystawione:
Gravestone Fighter - 0
Ozurtes - 3
Mysterious Flash - 4
Alessandro del Piero - 6


UWAGA JEŚLI KTOŚ DOSTAŁ ZŁĄ OCENĘ TO NIEZNACZY ŻE JEST NOOBEM A NIE ROOKSTAYEREM!!! TO ZNACZY ŻE NIE ZNA TAK DO KOŃCA SWOJEGO ZAWODU!

edit:
Ozurtes-Stonoga to mój brat.

A TERAZ COŚ TRUDNIEJSZEGO! Z JAKIMI POTWORAMI WALCZYŁA AMBER NA MAINIE?


Nie bede odpowiadal.....bo
1: pffffff zebrales durne pytania i odpowiedzi z innych tematow....co wcale nie znaczy ze jestes masta rook
2:Pytania sa idiotyczne, i naprawde niewiem po co na nie odpowiadac..
3:...Chcesz sie przekonac kto jest masta ? Choc do mino hell....to cie tak strapuje ze bedziesz blagal zebym cie wypuscil
4:Twoja wersja rookstayera....to nic wiecej jak rookstayer stonogi....Tylko pytania...ja jestem rookstayerem...bo zabijam tam potwory i trapuje graczy.....przez co zarazbiam kase...pozatym jestem nim bo nie wyszedlem na maina...
Sam dla siebie jestem True...a to co sadzi o tym jakos dzieciak...mam w glebokim powarzaniu....

p0zdrawiam

Gravestone Fighter 06-05-2006 17:09

Dallheim. Za przeproszeniem g**no mnie obchodzi jaką ocene mi wystawisz. Moge dostać nawet zero z dwoma minusami. Jesteś śmieszny. Dziekuje ci Edku, chociaż nie sądze, aby nasza postawa zmieniła cokolwiek u tego jak on się nazwał "rookowca".:D

MaveriC 06-05-2006 17:46

yhhh no wiesz...krew z krwi :]....caly stonoga....choc ...w innym ciele

Pan Qba 06-05-2006 18:15

1. Dixi, sam
2. O tej na polnoc od sklepu Toma?:p
3. Hiacynth
4. Krol go zachecil do podrozy
5. Nawalilby mu w ciemnym kacie xD
6. 3?
7. Orci, minosy, cyklopy, zielone smoki
I jak?

Hakuoh 06-05-2006 18:51

1. Sam, Dixi
2. Tom mówi o stajni na północy. Jeśli ktoś chce mieć hunt i sprzedawać raty, niech zagląda do piwnicy.
3. Hiacynth
4. Został wysłany przez króla
5. Leave me alone with this whimp.
6. 3 w tym 1 niedostępny
7. Orci Cyclopy Minosy i Dragony (zwykłe)

To teraz pytania odemnie.

1. Ile jest Minosów na Rookgaardzie? (wraz z Premium Account Land)
2. Podaj drugą nazwę Daggera.
3. Podaj link do statystyk Rookstayerów.
4. Podaj przyczynę dla której CipSoft usunęli Rotwormy z Premium Account Land.
5. Co trzeba pokonać w Mino Hell. (dokładna liczba potworów)
6. Pytanie zaawansowane. Co sądzi ZERBRUS o Seymour?

Dallheim 06-05-2006 20:03

NIE nie uważam że jak ktoś czegoś niewie to jest głupim noobkiem. Nic takiego niepowiedziałem nawet wspominałem o tym! Musicie wszystko przekręcać? ech...

Twoje pytania Hakuoh wymagają pacca naprzykład Zerbrus jest na pacclandzie.

Z twoich pytań dostałbym jakąś 2. I co podniecam się????? MÓWIŁEM ŻE TO NIE ŚWIADCZY CZY JESTES ROOKSTAYEREM!!!

Kshaq 06-05-2006 20:17

Dallheim czy cie już do końca porąbało... Po co zakładasz taki temat... Wiesz kto to Rookstayer- To osoba, która pozostała na Rook'u po zdobyciu 8 levela. Rookstayerem jest każdy ten kto wbił 9 level na Rook'u i nie ma znaczenia, że to jest mały level, że są lepsi, że jest noobem i że nie zna odpowiedzi na te twoje beznadziejne pytania, ale ważne jest to, że według innych jest już uinaczej postrzegany jako player. Jest Rookstayerem i tyle, a ktoś taki jak ty może mu tylko gratulawać i koniec....
Popatrz na pytania Hakuoha... Są o wiele lepsze od twoich, mimo że potrzeba pacca żeby na nie odpowiedzieć, ale one mają przynajmniej sens. Jeśli już zadajesz pytania to nazwij inaczej temat np: Pytania na temat wiedzy o Rook'u" a nie jak nazwałeś, bo lepsza znawa to już by było chyba lepsze "Wykrywacz kto Rookstayer,a kto noob oprócz mnie". To tyle ode mnie, bo już po prostu nie wiem co pisać jak widze tyle noobowskich tematów na tym forum...

Gravestone Fighter 07-05-2006 03:11

Tytuł twojego posta brzmi: "Zaraz się pezkonamy kto tu jest rookstayer! Quiz na ROOKOWCA!!! ".
Po pierwsze nie "rookowiec" tylko rookstayer.
Po drugie z tytułu który nadałeś wynika, że jeżeli nie odpowiem poprawnie na twoje pytania oznacza, że nie jestem "prawdziwym rookstayerem".
Po trzecie nie, nie musimy wszytkiego przekręcać. Mówie prawdę, całą prawdę, i tylko prawdę.
Po czwarte kogo tu obchodzi twoja ocena. Chyba nie jesteś tu od oceniania.
Po piąte. Tak podniecasz się.

Gniew Mroku 07-05-2006 12:47

A dla mnie osoby nazwywające się rookstayerami, a nie wiedzące nic o nim, są po prostu cavebotami nie mającymi funkcji wyjścia na main. To jest gra RPG, a zatem jej celem nie jest expienie, tylko życie w tym świecie.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:08.

Powered by vBulletin 3