Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Magia (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=16)
-   -   Strong haste (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=145621)

cytsiu16 28-08-2007 00:00

Strong haste
 
czy używanie strong haste jest w jakiś sposób niebezpieczne? Bo w opisie czaru było napisane że jest to manipulacja czasem.

Wyciszony 28-08-2007 00:14

Hehe, to nie jest DOSŁOWNE manipulowanie czasem. Czar jest w pełni bezpieczny, nic ci nie grozi.

Rybzor 28-08-2007 01:36

E tam, śmiejecie się. Po prostu opis czaru został napisany w stylu rpg. W ten sposób o wiele przyjemniej poznaje się tibie. Nie wszyscy podchodząc do npc mówią hi buy yes mission yes bye -.-''.

cytsiu16 28-08-2007 09:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Krycha01 (Post 1626489)
Tak, jak go używasz to GM daje ci bana wiesz? Co za bezsensowne pytanie :spam:

NIe wiesz o co mi chodzi pytam sie po prostu czy mozna w ten sposób cofnąć się w czasie a ty mi muwisz o jakimś GMX(

ZenonRozbojnik 28-08-2007 12:17

ahuahauuaha kolo chyba za bardzo wierzysz w mozliwosci Tibii :D piszesz utani gran hur i biegniesz o 70% szybciej niz normalnie, nie ma jakichs zawirowan czasoprzestrzeni. rozbawiles mnie ziomm

Tomciu 28-08-2007 12:51

czar jest opisyna w stylu rpg,zebys to poczuł a wsszyscy co sie smieją grają TYLKO I WYŁĄCZNIE dla cyferek ...

cytsiu16 28-08-2007 13:19

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ZenonRozbojnik (Post 1626993)
ahuahauuaha kolo chyba za bardzo wierzysz w mozliwosci Tibii :D piszesz utani gran hur i biegniesz o 70% szybciej niz normalnie, nie ma jakichs zawirowan czasoprzestrzeni. rozbawiles mnie ziomm

Ale przeciesz mogli wprowadzić taki ryzykowny czar że np. co setne urzycie cofasz się w czasie o np. miesiąc. a poza tym jakie masz dowody że tak nie jest, Urzywasz tego czaru tak często??

Krajzel 28-08-2007 13:30

@Up
Back to the future? To by musieli dać jeszcze samochód specjalny jak w tym filmie lol.
Top
Ja używam zwykłego haste kilka razy dziennie i mnie nie cofneło jeszcze ;(

CichyRumak 28-08-2007 13:36

ja rozumim kolege. Bo tesz tak kiedys mialem ze jak odpalilem gran hur na swoim harze to czasoprzestrzen ktora mnie wuwczas otaczala zanikla do czarnego punktu g, einstein to tesz zdefiniowal e=mc2, i to wlasnie o to chodzi, ze jak walniemy se gran hura to podonrzamy z predkosciom swiatla wienc dla rzeczywistosci osiongamy stan uduchowienia materi.

Lord_Piterek 28-08-2007 14:13

@up
no pefnie a jak falnieirz gjefbe to jak nie rospiertoli w cauej pszeszczeni to marz szczenscie!

@topic

niestety nie. w tibi nie ma klimatu rpg :(

Arcymag 28-08-2007 23:22

up: right

topic: przeczytałem pierwszy post mając nadzieję, na jakieś ''zabawne'' wypowiedzi z Waszej strony. Niestety to tylko morze żalu....

Scofild 29-08-2007 10:22

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Rozbawiłeś mnie :D:D:D

Myślisz że można rządzić czaso przestrzenio??:D:D:D:D

To bzdura oni se tak dla jaj napisali :D:D:D

Solaxe 03-07-2009 14:19

Tak was bawi nabijanie sie z newbie? Paskudne chamstwo z waszej strony

Valas Hune 03-07-2009 15:23

Ja w ogóle nie rozumiem większości ludzi, którzy się tu wypowiadają. Autor jako jeden z nielicznych (co z tego, że prawdopodobnie dopiero zaznajamia się z tibią) liczył po prostu na jakikolwiek element gry RPG w Tibii, których niestety praktycznie w ogóle nie ma. Wnerwiają mnie tacy pro-gamerzy co wszystko wiedzą najlepiej.

DzymekofFurora 03-07-2009 15:37

Śmiejcie się dalej, ale wiedzcie że artykuły na t.pl są pisane stylem RPG! Nie dziwię się, jeśli dla Was Tibia to hi yes yes yes mission yes bye;
Zagrajcie mistrze w jakieś gry cRPG/Rpg, a zobaczycie jak powinno wszystko wyglądać...

Nerynroth 03-07-2009 17:06

Niektórzy się umieją tylko śmiać a pewnie sami nie pamiętają jakie były ich początki...

@Topic:
Ten czar dodaje Ci szybkości tyle... tylko chodzisz szybciej nic więcej.

Wydaje mi się, że temat można zamknąć, bo już Ci dali odpowiedź a teraz zacznie się spam i wyśmiewanie noobów z newbie...


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:22.

Powered by vBulletin 3