Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Potwory (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=17)
-   -   OF quest solo 47 drutem (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=114979)

dinrakit 02-02-2007 12:48

OF quest solo 47 drutem
 
Witam.

Zamierzam zrobic of quest + dodatkowo jeszcze wybic potwory przywolane przez krola po powiedzeniu "hi" solo drutem na 47 lvl z 44 mlvl. Do dyspozycji mam 600 capa. Ile i jakich run wziac oraz ile manasow? Waste mnie nie obchodzi bo mam w ciul kasy i chce udowodnic noobom ze sie da zrobic bez ue. Z gory dziekuje za pomoc.

Ali'baba 02-02-2007 12:57

bedzie ci ciezko ale moze dasz rade....
ja na twoim miejscu wziol bym mase manafluidow (manashield)
duzo explo i z troche gfb ... sd tez sie przydadza mozesz soie kupic stone skiny byc nie mial tego pierwszego combo po wypowiedzeniu "hi" rowniez musisz liczyc sie z dedem, bo to ciezko ot tak solo to wykonac

Princes 02-02-2007 13:00

@of
 
Da sie zrobic 47 drutem jest problem gdy trzeba tam po tych schodkach w dol zejsc. Jest tam 2 smoki i troche innego shitu. kup ss(rraczej kilkanascie) i na mana shield :p i tam raczej z sd. A krolowi jak bedziesz mowil hi to kilka mwalli i mana shield i ss i uciekac!!!!!

Ja bym nie mial tyle odwagi :)

Dziundzior 02-02-2007 13:14

Ja ci rad dawac juz nie bede bo owe zostaly rozdane, ale pamietam ze jak robilem of'a to najwiecej problemu bylo z tymi 2 draggami i warlordami i jeszcze z czyms, tam sadze ze nie bedziesz szarzowal tylko technika up,down.
Pomysl tez o tym ze w zyciu nie trzeba nikomu nic udowadniac, a naby sie olewa :) Powodzenia

Bakuo 02-02-2007 13:14

Na runach nie wyrobisz, na manasach tez. Moja propozycja - wez knighta.

Lord_Xan 02-02-2007 13:16

Ale on chce sam wykonać tego questa. Przecież napisał. A może wezwać na pietrze, w którym będziesz walczył sumonny? I zza pleców bić sd...

Kasztaniaczek 02-02-2007 13:30

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lord_Xan (Post 1240239)
Ale on chce sam wykonać tego questa. Przecież napisał. A może wezwać na pietrze, w którym będziesz walczył sumonny? I zza pleców bić sd...

summony padna w pare sec -.-

mase mfow z bp gfb i reszta explo/sd, moze sie uda... ale na 50% zgon ;] a do krola hi... troche m-walii otoczyc siebie i z 1-2 miejsca zeby bylo i bic to z explo-sd ;]?

kkrzysiek 02-02-2007 13:36

Nie pozostaje mi nic innego więc życzę powodzenia :) A jak Ci sie uda to daj jakieś screeny albo filmik bo uważam że będzie baaaardzo ciężko przeżyć to.

Maxu50 02-02-2007 13:38

ehh to sie tak mowi kilka m walli i po robocie tyle , ze jak powie "hi" do krola to tam jest tego od cholery i z powrotem a pozatym wiekszosc tych potworow takze bije z daleka...bedzie ciezko ale powodzenia :)

bont 02-02-2007 13:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bakuo (Post 1240234)
Na runach nie wyrobisz, na manasach tez. Moja propozycja - wez knighta.

Hehehe. To chyba najgorsza rada jakiej mogłeś udzielić dinrakitowi xD.

Kasztaniaczek 02-02-2007 13:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maxu50 (Post 1240269)
ehh to sie tak mowi kilka m walli i po robocie tyle , ze jak powie "hi" do krola to tam jest tego od cholery i z powrotem a pozatym wiekszosc tych potworow takze bije z daleka...bedzie ciezko ale powodzenia :)

2 wrld z 3 leadery 3 slimy z i 2 raidery, otaczasz sie m-wallami w rogu, i na*******asz w to ;]
Jesli sie jest Ed to mozan m-walle + z 2 te takie walle z roslinek, przez nie mozna strzelac ;]

Maxu50 02-02-2007 13:54

no tak sie mowi tego 2 tego 3 a tego tez 2...a twoj pomysl z roslinnymi wallami nie jest zbyt dobry bo nim on sie obejrzy to wszystkie znikna i po nim...

Fpitolony w sprawe 02-02-2007 14:05

A pozniej do dzialu filmy i "knight to ciota".
Tradycja.

Oltun 02-02-2007 14:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maxu50 (Post 1240299)
a twoj pomysl z roslinnymi wallami nie jest zbyt dobry bo nim on sie obejrzy to wszystkie znikna i po nim...

tia, tylko ze znikaja ponad 2x dluzej od m-walli...

dinrakit 02-02-2007 14:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bakuo (Post 1240234)
Na runach nie wyrobisz, na manasach tez. Moja propozycja - wez knighta.

Moja propozycja - wez sie zamknij. Przeciez napisalem wyraznie ze chce zrobic solo. Jak nie masz nic do doradzenia to sie nie wypowiadaj w tym temacie.

Aha, i mam jeszcze kilka pytań:
1. Z jakiej odległości mogę powiedzieć "hi" do króla tak zeby on uslyszal i przywolal potwory?
2. Potwory przywolane przez krola pojawiaja sie obok krola czy obok mnie?
3. Czy mozna potwory przywolane przez krola zlurowac i zabijac metoda up/down lub otwierajac i zamykajac drzwi?

Princes 02-02-2007 15:01

pojawiaja sie losowo. Hi mowisz chyba w odleglosci 4 kratki od krola liczac twoja krtke. Misja raczej trudna. polecam kupno m rinow oraz ssow. Obawiam sie ze braknie ci capa z wszystkimi mf i runami chyba ze zainwestujesz w sd :)

dinrakit 02-02-2007 15:57

Oczywiscie ze bede walil z sd, przeciez juz mowilem ze waste dla mnie nie gra roli bo mam w ciul kasy w depo (~150k). Chodzi mi o takie rozwiazanie ktore pozwoli wykonac ten quest solo a jakimi kosztami to mnie nie obchodzi.

P0nury 02-02-2007 16:04

Solo metodą up/down? Żałosne.

Frapper 02-02-2007 16:04

150k to faktycznie duzo gotowki.
Jak zrobisz to wrzuc do filmow, posmiejemy sie z twoich smiesznych argumentow an temat knighta.

PrZ'eMo 02-02-2007 16:09

Mojim skromnym zdaniem masz tylko 20% szans na wykonanie. Tego jest tak dużo, że jak Cie dorwie Warlord w otoczeniu paru syfów to praktycznie nie masz szans. Wez to co mowili moji przedmowcy ale na na solo w okolicach 50 lvla to se tylko sork moze pozwolic...


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:37.

Powered by vBulletin 3