Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Valoria (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=196)
-   -   Co się dzieje w Carlin? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=129668)

Domis 17-05-2007 17:58

Co się dzieje w Carlin?
 
Kasują nam tematy bez podania powodu. To zakładam nowy.
Co dzieje na Valorii w Carlin? Wg. mnie jest słabo, bo HoE n00bują cały czas ;/ Mało tam przebywam.

elfo.del.bien 17-05-2007 18:44

Mam nadzieje ze niedlugo bracia zla sie wezma za nich.... ;p

Mefi100 03-06-2007 12:17

loguje sie raz na jakis czas na Valorie, jestem logniety w Carlin, i kiedy sie nie zaloguje to noobki kogos leją. ;p

Urieno 06-02-2008 12:08

Dlatego nie wychodze z depot, mam to szczescie ze w odroznieniu od wiekszosci z tej ekipy posiadam konto Premium i na Ankrahmun mnie nie dosiegna... chociaż kto wiec, słyszałem plotki ze montuja wlasnie lodz podwodna

Ufocznik 06-02-2008 17:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Urieno (Post 1883959)
Dlatego nie wychodze z depot, mam to szczescie ze w odroznieniu od wiekszosci z tej ekipy posiadam konto Premium i na Ankrahmun mnie nie dosiegna... chociaż kto wiec, słyszałem plotki ze montuja wlasnie lodz podwodna

kiepski zart :<

Konkwista88 06-02-2008 17:31

Carlin to wielka porażka, gdyby nie to, że mam w banku około 2k po które czasem trzeba się przejść to chyba bym się tam nie pojawiał

Urieno 07-02-2008 16:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ufocznik (Post 1884360)
kiepski zart :<

Twoje za to malutki są genialne, naprawde! Kiedy tylko czytam o tym jak zabiłeś kilku 20 lvli to spadam z krzesła z przerażenia, że Ty taki dobry jesteś.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Konkwista88 (Post 1884388)
Carlin to wielka porażka, gdyby nie to, że mam w banku około 2k po które czasem trzeba się przejść to chyba bym się tam nie pojawiał

yyyy... czyli że jak ? cały czas na expie bys siedzial ? Czy po prostu nie wiesz ze możesz pieniążki z banku wypłacać w dowolnym mieście ?

Ufocznik 07-02-2008 18:43

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Urieno (Post 1885933)
Twoje za to malutki są genialne, naprawde! Kiedy tylko czytam o tym jak zabiłeś kilku 20 lvli to spadam z krzesła z przerażenia, że Ty taki dobry jesteś.

przyzwyczaj sie do przyjmowania krytyki - to jest forum :)

Urieno 07-02-2008 23:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ufocznik (Post 1886249)
przyzwyczaj sie do przyjmowania krytyki - to jest forum :)

Bedzie ciezko ? Czy istnieje na tym naszm bozym swiecie jeszcze osoba, ktora nie przywykla do krytki ? Nie sadze. Anyway, jak to Natalka Anielska kiedys powiedziala "Jak ktosiek jest dla mie niemiły to ja dla niego tesh ! Niom ?". Zasada moze i glupia ale chyba kazdy czlek nawet nieswiadomie jej przestrzega.

Ufocznik 08-02-2008 00:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Urieno (Post 1886853)
Bedzie ciezko ? Czy istnieje na tym naszm bozym swiecie jeszcze osoba, ktora nie przywykla do krytki ? Nie sadze. Anyway, jak to Natalka Anielska kiedys powiedziala "Jak ktosiek jest dla mie niemiły to ja dla niego tesh ! Niom ?". Zasada moze i glupia ale chyba kazdy czlek nawet nieswiadomie jej przestrzega.

ta, ale czy bylem dla ciebie niemily? poprostu twoj zart byl wg mnie malo smieszny i zdania na ten temat nie zmienie, zreszta nie mam zamiaru sie wdawac w zadne dyskusje ktore pozniej moglyby przerodzic sie w klotnie

@down
to zart? bo jesli tak, to jak juz sie domyslasz - kiepski :D:D

Urieno 08-02-2008 21:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ufocznik (Post 1886940)
ta, ale czy bylem dla ciebie niemily? poprostu twoj zart byl wg mnie malo smieszny i zdania na ten temat nie zmienie, zreszta nie mam zamiaru sie wdawac w zadne dyskusje ktore pozniej moglyby przerodzic sie w klotnie

Menstruacja mojej kobiety sprawia iż jestem opryskliwy, wybacz.

Figaro 21-04-2008 16:15

Jesli mialbym mieszkac na terytoriach FACC, to tylko AB - choc i tam jest czesto nieciekawie.

BTW, gdy widze grupe PK i pomysle, ze to dzieci w wieku 10 - 16 lat, uzmyslawiam sobie jak zle musi byc w Afryce, gdzie w tym wieku dzieci biegaja z prawdziwa bronia...

--Ogorek-- 24-07-2008 19:15

A mnie w carlin jeszcze nie ubili :D

Technick 24-07-2008 19:46

Cytuj:

Menstruacja mojej kobiety sprawia iż jestem opryskliwy, wybacz.
Cytuj:

@down
to zart? bo jesli tak, to jak juz sie domyslasz - kiepski
Według mnie całkiem niezły ;), ale chyba nie o tym był temat prawda?
Więc proponuję powrócić do niego zanim zostanie skasowany i dla kogoś offtopowanie skończy się w niemiły sposób.
@down
Temat został odświeżony. Moja to wina, że jeszcze nie został skasowany? Bo wg mnie to durnowaty spam.

Ufocznik 24-07-2008 22:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Technick (Post 2197361)
Według mnie całkiem niezły ;), ale chyba nie o tym był temat prawda?
Więc proponuję powrócić do niego zanim zostanie skasowany i dla kogoś offtopowanie skończy się w niemiły sposób.

gdyby nie ty, to temat ten nie musialby byc kasowany, bo i tak juz dawno odszedl w zapomnienie, wiec zamiast probowac dowcipkowac spojrzalbys lepiej na date jego zalozenia

edit
@up
wiec skoro uwazasz, ze to durnowaty spam to po jaki ch** go odswiezasz?

Husqwarna 07-10-2008 20:33

xDD
 
Dzieci powiedzcie kto was tak w tym carlin bije my ??


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:11.

Powered by vBulletin 3