Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Profesje (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=21)
-   -   Pytania Odnośnie Paladyna (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=149492)

kesim123 03-10-2007 09:02

Pytania Odnośnie Paladyna
 
1.Jakie skille najlepiej mieć na 25 lvlu?
2.Czy bolty na tym skillu zadają duże obrażenia?

Rooo 03-10-2007 09:15

Nie ma czegoś takiego jak odpowiednie skille na określony lvl . Masz takie jakie ci odpowiadają . Nie wystarczają ci na expienie to idziesz po trenować. Jak uważasz , że są za słabe to skilluj , gdy uważasz , że ci pasują to jest dobrze , a jak masz według siebie super to miłego expienia życzę ;)
Co do boltów to ja nie widzę sensu używania ich na dłuższą mete , bo duże waste ale jak chcesz potrenować uciekanie to gorąco polecam . Z boltów będziesz walić słabiej od Royal spearów ale za to częściej. Sam przetestuj ile walisz z jakiej broni , wtedy będziesz miał lepsze pojęcie o hitach .

edit
Co do skilli jak już tak bardzo chcesz i do ciebie nie dociera to co napisałem , to możesz sprawdzić poradnik o paladynie .
Następnym razem szukaj , bo wiele tematów jest na temat paladynów i jak byś trochę się pofatygował to byś znalazł odpowiedzi na twoje pytania !

paweltoja 03-10-2007 09:34

1. Jak największe w Dystansie, o raz zależy czy będziesz używał spirów podczas walki - jak często to defa też trenuj.
Co do ilości, im wieksze skille będziesz miał tym szybciej expisz teoretycznie.

Voon 03-10-2007 20:17

1. 75+
2. to zależy od skilli

PS. widze że ty też znasz nowa profesje B)

Mevalo 04-10-2007 16:19

odpowiedz
 
Skille zaleza od ciebie czy chcesz miec na malym lvlu duzy dyst czy maly np ja skillowalem do 40 i tyle mi starczylo bo co mi by dalo np na 10 lvlu miec 80 dysta skoro i tak pojde na te same potwory ktore bym lal z 40 dystem. Udezanie z boltow to kompletna strata kasy dla palladynow jezeli nie masz pacca popros kogos aby ci kupil royal speary dlatego ze jest to aktalnie jedna z najtanczych i lepszych broni dla palladynow;)

Nyksus 05-10-2007 10:04

Re:
 
Skille 75?80? A na cholerę? Na tym lvl i tak nic sensownego nie pohunci. Ja osobiście miałem na tym 59 i biłem guardy ze spearów/hutning, a na 25lvl cyclopolis z royal. Obecnie mam ~50lvl i 75 dista, a więcej nie potrzebuję.

Gawus 05-10-2007 13:12

Aktualnie trenowanie po update summer '07 jest niepotrzebne.. Idziesz i od 8 levela huncisz ze spirami trolle, gobliny.. na 25 levelu powinienes miec cos kolo 60 dystansu i w zupelnosci wystarczy!

Na 25 levelu ze skilami 60, uzywanie boltow jest troche nieoplacalne wg mnie :P lepiej biegac ze spirami / royal spirami...
Ale odp brzmi, nie za duze i nie za male. W sam raz na taki level.. max 130;p

Ribik 07-10-2007 18:20

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gawus (Post 1680376)
Ale odp brzmi, nie za duze i nie za male. W sam raz na taki level.. max 130;p


jak można mieć za duze skile ?:D:D a nawet jak można to nie zaszkodzi :pnp jak chodzisz na cyce i uważasz że, sobie nie dajesz z nimi rady to powinneneś poskilać lecz jeśli dobrze sobie z nimi radzisz to nie skilaj.....exp....exp....albo runki ;)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:43.

Powered by vBulletin 3