Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Magia (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=16)
-   -   Exura San vs. Exura Vita (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=164244)

Rasta-Bob 04-02-2008 00:42

Exura San vs. Exura Vita
 
Witam, dzisiaj znalazłem na tej stronie czar dla paladyna Divine Healing o inkantacji "Exura San", zabiera on 210 many. Tu więc pojawia się moje pytanie. Jaka jest różnica leczenia pomiędzy Exurą Vitą, (zabiera 160mp) a Exurą San (zabiera 210mp). Próbował ktoś porównywać?

Mroczny_Angel 04-02-2008 18:05

vitka leczy zalosnie san leczy jak vitka przed ostatnim update...

Fagaro 05-02-2008 13:04

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mroczny_Angel (Post 1881021)
vitka leczy zalosnie san leczy jak vitka przed ostatnim update...

Raczej, san leczy żałośnie, a vita leczy jeszcze bardziej żałośnie.

Kashtaniak 05-02-2008 14:59

boze przestancie wkoncu pierdolic ze san leczy jak vitka przed update bo nie jestescie smieszni tylko zalosni kazdy rp wie ze san leczy tak ze czasami uleczy cie 1\4 hp a vita to juz wogole chuj

Kennypl 07-02-2008 06:07

ogólnie rzecz biorąc san leczy lepiej niż vita... według mnie... dużo lepiej.

Lynx 07-02-2008 14:35

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kashtaniak (Post 1882407)
boze przestancie wkoncu pierdolic ze san leczy jak vitka przed update bo nie jestescie smieszni tylko zalosni kazdy rp wie ze san leczy tak ze czasami uleczy cie 1\4 hp a vita to juz wogole chuj

haha
mam 70 rp i sanem lecze 50+% hp

Witmac 07-02-2008 15:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lynx (Post 1885775)
haha
mam 70 rp i sanem lecze 50+% hp

A ja sie leczę po 500, więc wcale nie dużo więcej niż ty, a mam 100 lvli wiecej...

Abaarikait 07-02-2008 17:30

E vita - słaba, lecz do 35 lvl przydatna. Po 35 E san. Jednak jeśli chodzi o leczenie to najbardziej opłacalną metodą jest najzwyklejsza Exura. Więc jeśli mamy trochę czasu i nie potrzebujemy leczyć się szybko, wybierajmy Exurke gdzyż jest ona najbardziej ekonomiczna.

Verte 08-02-2008 10:00

Zależy na czym expisz..
Jeśli bijesz potwory na tombie, nie masz lagów, to od czasu do czasu wystarczy exura gran.
Jeśli bijesz dragi, cycki, i różne potwory które hitają Cię częśćiej, ale nie za mocno, używasz Vitki.
Ja używam exury san praktycznie tylko na hydrach ;p

Tyrrael 17-02-2008 16:09

Zazwyczaj wystarcza Exura gran, w sytuacjach zagrozenia vitę, a potem mozesz jechac na san, zreszta paladyn zazwyczaj nie ma co robic z mana;P

Milten Magician 17-02-2008 17:50

@up

Gówno prawda

San to dziadostwo a vita jeszcze większe ale jak na tombie sie expi to spokojnie na exurze można jechać, ja na exurze na frostach jadę i dużo fajniej niż na gran.

San leczy jakieś 1/4hp czasem mniej, a vita to max 200hp.

dymek890 17-02-2008 20:03

Mozna sie zgodzic z Panem up. Po ostatniej aktualizacji najlepiej leczyc sie tylko exura a ostatecznie sanem.Gran i vitka do niczego sie nie nadaja jedynie bez pacc zamiast sana to vitka.

JokeY 29-02-2008 17:23

Skorzystam z okazji i sie spytam ;p
Gdzie można kupić Exure San i Exori San??

HasiukDrut 29-02-2008 20:43

...
 
Sry za off topic , ale czy nie uwazacie , ze calkiem dobrze dla palla nadal sprawuja sie uhy ? Chce podkreslic , ze sila magiczna nie zaczyna nam juz rosnac od 20+mlvla wiec na 15 mlvku te uhy juz lecza naprawde sporo... Ale oplaca sie to TYLKO jesli cena uhow na twoim servie spadla znaczaco po upie (znaczaco to znaczy , ze na pewno mniej niz 2.5 k ;).
A jesli chodzi o leczenie spontanami to od kiedy exura gran leczy mi cale hp - nie lecze sie NIGDY sie nie lecze vitka ;p .

Triplonq 29-02-2008 23:12

: O
 
ja mialem konto co mialo 30 lvl drut i mi prawie cale zycie uleczalo 10 hp zawsze zoztawalo i Exura vita jest zajebista.
A exura san wtedy jeszcze nie bylo mam przeczucie ze ev jest lepsza hahahhahaha

Kashtaniak 01-03-2008 12:23

@up
nie rozumiem do konca twojego postu jednakze jezeli chodzi ci o ogolna skutecznosc exury vity w porownaniu do exury san, to moge ci powiedziec z czystym sumieniem, uzywajac logicznego myslenia, ze gdyby exura san byla dostepna dla postaci magicznych, a z kolei one mialyby tyle hp co bardzo wysoko lvlowy knight to leczyla by ona duzo wydajniej niz exura vita

Zamne 01-03-2008 13:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez HasiukDrut (Post 1930847)
A jesli chodzi o leczenie spontanami to od kiedy exura gran leczy mi cale hp - nie lecze sie NIGDY sie nie lecze vitka ;p .


bo jestes druidem, pall exura granem teraz leczy sie zalosnie...

Aroonia 01-03-2008 13:09

@Zamne

Może nie żałośnie, ale nieekonomicznie. Po updacie byłem zdziwiony tym, że exura gran daje mi 1/3 więcej HP niż przed upem (a było mówione, że skuteczność czarów leczących ma spaść). Szybko jednak doszedłem do wniosku, że to w dalszym ciągu nie rekompensuje straty równej 70 many. Tak oto po zimowym update najlepszym czarem leczącym dla paladyna została stara, nieużywana nigdy wcześniej exurka...

Juhhhhy 15-03-2008 00:46

Exurka zawsze byla i bedzie hehe. A wracajac do tematu tak kolego exura san leczy lepiej niz exura vita dlatego jest tak czesto uzywana na huntach Frostow , Dl , Behe krotko mowiac na silnych potworach gdzie trzeba sie szybko leczyc.

Bigzone 31-08-2009 12:42

Exura gran = 2 exury, wiec to jest gowno, (101 rp mam i nie mam kupionej exury gran) tylko dzieci bez pacca to wala bo mysla ze to lepsze niz exura.

Jak pan kilka wyzej powiedzial exura najbardziej ekonomiczna jest, ( z reszta dla kazdej profesji) a jak juz malo hp i bloczysz dobrego potwora czy cos to san'a ofc walisz

ps vita gowno prawie takie jak gran

mowie o palq ofc


Cytuj:

Oryginalnie napisane przez JokeY (Post 1930417)
Skorzystam z okazji i sie spytam ;p
Gdzie można kupić Exure San i Exori San??

domyslam sie ze w edron, ale ty nie kupisz i tak... (pewnie wiesz o co mi chodzi)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:42.

Powered by vBulletin 3