Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Magia (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=16)
-   -   Sorcerer i Fishing (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=212408)

@Goku 25-04-2009 17:08

Sorcerer i Fishing
 
Witam, dzisiaj założyłem nowego chara.. wbiłem 8 lvl i wybrałem sorca jest to moja pierwsza postać z tą profesją i nie bardzo wiem jak bić magic lvl... słyszałem, że można łowić ryby i bić m lvl podobno to najlepszy sposob na bicie m lvl dla low lvl. Mam pytanie jeszcze 3 jak skill fishing może mi jakoś spowolnić inne skille czy to nie ma różnicy 3 będę łowić ryby i wbije jakiś tam fishing ?

jeśli wydaje ci się, że to jest głupie pytanie masz w 100% rację :D

Jarus_noobek 25-04-2009 17:11

ale, że co bo nie rozumiem Cię?

@Goku 25-04-2009 17:14

no chodzi o to, czy jak wbije np 20 fishing to nie ma żadnej różnicy jak bym miał nadal 10 ? bo ja ogolnie nigdy nie używałem tego skilla i nie bardzo wiem czy są jakieś skutki uboczne xD... no i czy się opłaca na 8 lvl isc na ryby i bic m lvl i ten fishing

Vil 25-04-2009 17:32

Z fishingiem jest tak jak z kazdym normalnym skillem ( moze oprocz mlvla ). Im wiekszy - tym wieksza szansa, ze po zarzuceniu wedki zlapiesz rybe, tym samym mniej czasu marnujesz na zdobycie pozywienia do trenowania mlvla.

Mimo wszystko bardziej oplaca sie klepac stworki z ktorych mozesz zebrac kase lub smieci ktore sprzedajesz, bo najzwyczajniej w swiecie masz z tego exp i kase, ktora mozna przetworzyc na potiony i zarcie.

Szefie :) 05-05-2009 10:49

Stanie i robienie m lvla jest marnotrastwem czasu. Idz lepiej na jakies expowisko i tam wbijaj mlvl razem z lvlem. Ja mam 10 fishinga na swoim sorcu :)

Miuek 05-05-2009 10:56

O mlvl martw się dopiero od 18 levelu...

A teraz idź expić ;p

Koldy 11-05-2009 00:36

Jeżeli bardzo chcesz stać i tracić czas w ten sposób, to zrób tak:

- łowisz, aż do 0 capa.
- wcinasz ile możesz.
- ciągle spalasz mane.
- tak w kółeczko.

btw: skill fishingu, nic nie robi z innymi skillami, jest po prostu nie zależny.

ZenonRozbojnik 11-05-2009 10:58

expisz a mane spalasz na afku jak juz.

Satanik 11-05-2009 16:01

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ZenonRozbojnik (Post 2541222)
expisz a mane spalasz na afku jak juz.

nie da się spalać many na afku... jeśli już to można ją ładować... no chyba że chciałeś mu zasugerować żeby używał nielegalnych i nieoficjalnych programów wspomagających gre B)

Brtek00 09-06-2009 05:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Miuek (Post 2537134)
O mlvl martw się dopiero od 18 levelu...

A teraz idź expić ;p

nie sluchaj go o mlvl w ogole sie nie martw bo nie ma poco mlvl rownie szybko sie wbija expiac jak i stajac w depo to chyba lepiej isc expic i mlvl jak i lvl leci niz bez myslnie stac kolo wody lowic rybki i puszczac exura gra,, czy tam cos!
IDZ EXPIC NIE MARTW SIE O MLVL dopiero od 30 lvla mozesz sobie porobic runki dla zarobku jak i do expa :D

Fureyka 09-06-2009 10:01

Jak Ci juz mowili, najlepiej mlvl zdobyc na expie. Jesli juz tak bardzo Ci zalezy na dobrym mlvlu to wtedy rob runy (najpierw wbij kilka lvli), bo spalanie many przy lowieniu to strata czasu.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:15.

Powered by vBulletin 3