Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Updates (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=166)
-   -   Co sadzicie o nonpvp zone? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=213854)

Mallar 21-05-2009 17:09

Co sadzicie o nonpvp zone?
 
Jak w temacie, co o nich sadzicie? Ja osobiscie przestane grac w te gre, jezeli to wprowadza, bo najwieksza przyjemnosc daje mi zabijanie innych graczy, a jezeli nie bede mogl tego robic w miastach, to bedzie to calkowicie skopane...
Jezeli jest tu ktos, kto ma takie odczucie jak ja, postarajmy sie, aby CipSoft nie dodal tego badziewia w nastepnym update.

Informacje pobrane z http://forum.tibia.com/forum/?action=new_post&threadid=2606993

Prosze o negatywne opinie na ten temat!


Mallar.

Fureyka 21-05-2009 17:34

Jestem tez na nie. Nie robmy pvp z non pvp. Po to serwery podzielone sa na 3 rodzaje, by wybrac cos dla siebie ;)

Milten Magician 21-05-2009 18:03

ja tam jestem tylko za usunięciem pz z piramid :P a czy będzie ten zone czy nie różnicy mi nie robi bo gram na non-pvp. Ale imho troche by to zepsuło grę...

Zamne 21-05-2009 18:14

pvp w miastach jest OVER 9000 razy ciekawsze niz na jakims polu jakby na noobskim otsie gdzie gie em nie umie nawet dobrej mapy wgrac

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lasooch
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Zamne
OVER 9000

You're doing it wrong.

http://wealsoran.com/music/uploaded_...001-759200.jpg

Albertus 22-05-2009 23:58

powiem tak , tu dzieli sie moja opinia na 2 rodzaje , czy tibia ma byc logiczna czy tibijska?


Logicznie :
W miastach nie powinno dac sie zabijac a nawet jak by taka opcja byla to powinni na to jakos reagowac straznicy czy cos w tym rodzaju.

Tibijsko :
Pvp w miastach jest ciekawe i powinno zostac



ZARAZ ZARAZ , czyli jak bedzie ten system to w miescie sie mana nie bedzie ladowac!? czyzby koniec rune makerow!?

Wylansowany 24-05-2009 17:37

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Albertus (Post 2549192)
ZARAZ ZARAZ , czyli jak bedzie ten system to w miescie sie mana nie bedzie ladowac!? czyzby koniec rune makerow!?

Nie. Gdyby już zrobili "Non-PvP zone" na serverach PvP, to miasto byłoby jedynie strefą gdzie nie ,można atakować innych graczy, a nie strefą PZ. Większość graczy by na to się nie zgodziła.

Grulix 24-05-2009 18:14

To teraz dopiero będą boty na pvp. Ani nic mu nie lurniesz= alarm, ani go nie zabijesz = strefa no-pvp. Cipy jeszcze tym bekną.

Macko121 24-05-2009 21:22

Zawsze sobie stałem w nocy i robiłem runki na bocie, tylko, że niekiedy mógł ktoś wpaść i mnie zabić teraz do takiej sytuacji by nie doszło i uważam, że to głupi pomysł z wprowadzeniem tego czegoś. Będzie więcej botterów skilujących na monkach, runemakerów, itp.

Vasth 24-05-2009 22:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Macko121 (Post 2550605)
Zawsze sobie stałem w nocy i robiłem runki na bocie, tylko, że niekiedy mógł ktoś wpaść i mnie zabić teraz do takiej sytuacji by nie doszło i uważam, że to głupi pomysł z wprowadzeniem tego czegoś. Będzie więcej botterów skilujących na monkach, runemakerów, itp.

Nonpvp zone. Nazwa wyklucza skillowanie na monku zsummonowanego przez gracza. To ze bedzie wiecej botterow to kiepski powod. Tibia to jedyna gra w ktorej wyklucza sie niektore pomysly bo: 'wiecej botterow bedzie' rofl.
Boattrapy by na tym niezle ucierpialy nic pozatym. Co do piramid na ktorych jest pz: gracze powinni w ogole nie miec mozliwosci wejscia na piramidke i bylo by z glowy. Wchodzenie na piramidy daje gracza szybsze poruszanie sie po terenie co jest troche dziwne. Szybciej jest przejsc przez piramide niz na okolo.

Lasooch 24-05-2009 23:11

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Zamne (Post 2548106)
OVER 9000

You're doing it wrong.

ZapodajMuze 24-05-2009 23:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vasth (Post 2550682)
Wchodzenie na piramidy daje gracza szybsze poruszanie sie po terenie co jest troche dziwne. Szybciej jest przejsc przez piramide niz na okolo.

W tibi tak banalnie jest ubic jakiegokolwiek gracza , ze usuniecie pzta z piramid jest dla mnie po prostu smieszne .

Xr3 24-05-2009 23:23

Głupota, oraz idiotyzm pracowników Cipsoftu, nie zna granic. Z resztą jesteśmy naocznymi świadkami tej sytuacji.

Vasth 24-05-2009 23:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze (Post 2550701)
W tibi tak banalnie jest ubic jakiegokolwiek gracza , ze usuniecie pzta z piramid jest dla mnie po prostu smieszne .

Nie rozumiem co ma jedno do drugiego. Pozatym piramida nie powinna byc takim miejscem gdzie mozna ukryc sie przed przeciwnikiem. Dp i swiatynia to wystarczajaca liczba pz.

ZapodajMuze 25-05-2009 00:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vasth (Post 2550721)
Nie rozumiem co ma jedno do drugiego. Pozatym piramida nie powinna byc takim miejscem gdzie mozna ukryc sie przed przeciwnikiem. Dp i swiatynia to wystarczajaca liczba pz.

Taka ze jak goni cie 300 spartan po ank to predzej zdazysz na piramide stojaca sqm od ciebie niz dp .

Dirk Pitt 25-05-2009 09:28

świetny pomysł, zreszta np w Linage 2 jest tak samo.

Albertus 25-05-2009 16:00

cos nie na temat.


UP. wiesz czyj to cytat w podpisie? czy tak napisałeś bo fajny.

Dirk Pitt 25-05-2009 16:46

a to ciekawe, widac nigdy nie grales w linage 2 i nie wiesz ze tam tez w miastach nie mozna atakowac, pomysl sie sprawdzil i mysle ze w tibi tez bedzie ok

co do cytatu to dobrze wiem kto go powiedzial, i wpelni sie z nim zgadzm

Lasooch 25-05-2009 16:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dirk Pitt (Post 2550979)
co do cytatu to dobrze wiem kto go powiedzial, i wpelni sie z nim zgadzm

W pełni zgadzasz się z cytatem czy z tym, kto go wypowiedział?

W pierwszym przypadku jesteś tylko tępym narodowcem. W drugim przypadku, jesteś ścierwem i zasługujesz na stos.

W obu zaś przypadkach jesteś narodowcem, który nie szanuje własnego języka, co jest podwójną komedią.

Muszkiet 25-05-2009 17:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dirk Pitt (Post 2550791)
świetny pomysł, zreszta np w Linage 2 jest tak samo.

Nie rozumiem twojej dygresji. Czy Linage 2 to jakaś idealna grą, do której wszystkie inne powinny się upodabniać?
Jeśli ten pomysł jest naprawdę taki genialny dla ciebie, to proszę bardzo: graj w Linage 2.

Albertus 25-05-2009 20:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lasooch (Post 2550983)
W pełni zgadzasz się z cytatem czy z tym, kto go wypowiedział?

W pierwszym przypadku jesteś tylko tępym narodowcem. W drugim przypadku, jesteś ścierwem i zasługujesz na stos.

W obu zaś przypadkach jesteś narodowcem, który nie szanuje własnego języka, co jest podwójną komedią.

nie wiem czemu na tym forum można bezkarnie obrażać narodowców , gdybym zacza gdzieś pisać ze żydzi to szmaty albo punki śmierdzą to odrazu bym dostał bana (tak jak już wcześniej dostałem)

a co do cytatu to w pełni się z nim zgadzam , jest bardzo mądry.

(na tym możemy zakończyć offtop żeby nie było kłótni)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:32.

Powered by vBulletin 3