Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Płyta roku 2010 - FINAŁ (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=234164)

Gtyk 15-12-2010 21:49

Płyta roku 2010 - FINAŁ
 
Pierwszy etap głosowania za nami, oddano w nim głosy na 46 albumów. Tak jak rok temu, jedynie 12 z nich uzyskało więcej niż 1 głos i to one przechodzą do etapu drugiego. Wyniki głosowania w pierwszym etapie prezentują sie nastepujaco:

3 głosy:

- Linkin Park - A Thousand Suns
- Kno - Death is Silent

2 głosy:

- Volbeat - Beyond Hell - Above Heaven
- Strachy na Lachy - Dodekafonia
- Triptykon -
Eparistera Daimones
-
Accept - Blood of the Nations
-
Kaczor - Przyjaźń, Duma, Godność
-
Eminem - Recovery
- The National - High Violet
-
Armin van Buuren - Mirage
- O.S.T.R - Tylko dla dorosłych
-
Kanye West - My Beautiful Dark Twisted Fantasy

2 głosy uzyskał tez album Justina Biebera, ale jeden glos, co zostalo przyznane zostal oddany tylko dlatego, ze osoba glosujaca nie miala na kogo oddac glosu, bez jakiegokolwiek zaznajomienia sie z albumem. Z tego powodu, ale tez przede wszystkim po to, zeby uniknac trollingu w postaci glosowania na Biebera, bo bedzie "smiesznie" jak wygra, album nie przechodzi do drugiego etapu.

Drugi, finalowy etap potrwa do 30 grudnia 2010 roku. Wybierac mozna 1 sposrod podanych w sondzie albumów.

Od razu uprzedzam, ze jezeli powtorzy sie sytuacja z poprzedniego roku, ze na jakis album beda oddawane glosy ze specjalnie pozakladanych do tego celu swiezych kont, te glosy nie beda brane pod uwage, wiec nie ma sie po co trudzic ;) Badzmy uczciwi

No to zabieramy sie do glosowania, niech wygra najlepszy ;)

Erverse 15-12-2010 22:12

Well, nie mogłem się zdecydować eminem czy ostry, ale jednak zagłosowałem na ostrego ;p

Gtyk 15-12-2010 22:21

Moj glos poszedl na Volbeat - swietna plyta, kto nie sluchal, zdecydowanie polecam sie zapoznac, jak i z cala tworczoscia tego zespolu, wielki powiew swiezosci w ciezszym graniu ;)

Dziwi mnie troche ze nie przeszedl Iron Maiden, spodziewalem sie przynajmniej kilku glosow na niego na tym forum, ale fakt, ze niestety Final Frontier to slaba plyta poza pojedynczymi utworami.

milano8 16-12-2010 14:11

zastanawialem sie nad lp a stary na lachy, ale jednak wybieram LP

Liper 16-12-2010 15:00

Głos na kaczora.

Głosować ludzie !

Seeleesee1992 16-12-2010 16:15

Strachy na Lachy - Dodekafonia
Jedyna płyta z finałowej dwunastki, którą znam i lubię.

Lechista 16-12-2010 16:24

Stawiam browara na eminema!! : >>>

qbfrost 16-12-2010 16:53

Ostry, ostry!

Wylansowany 16-12-2010 17:28

Małe sprostowanie:
Płyta Motorhead "The World is Yours" powinna być zaliczona w głosowaniu, bo co prawda na oficjalnej stronie zespołu widnieje data 25 stycznia 2011, ale jest to data wydania (prawdopodobnie) w USA, Japonii i normalnego w Anglii. Natomiast na naszym kontynencie można ją kupić już od poniedziałku. Np. ja, idę jutro po swój egzemplarz.


A tak, to pozostaje głosować na Accept. Zespół powrócił naprawdę w wielkim stylu. B)

milano8 16-12-2010 17:48

widze ze eminem wygra. Ehh...

Gtyk 16-12-2010 18:27

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez milano8 (Post 2792337)
widze ze eminem wygra. Ehh...

Niekoniecznie musi wygrac, dopiero jeden dzien glosowania za nami, a glosowanie trwa 2 tygodnie ;)

@Wylansowany - no to mala wpadka sie trafila ;) Chociaz w sumie, pamietam ze mial 3 glosy, wiec w zasadzie mozna go dodac do glosowania w tej ankiecie. O ile ludzie nie maja nic przeciwko, to dodam Motorhead do sondy.

Hmm, chyba jednak nie dodam, na forum chyba nie ma opcji edycji sondy, chyba ze po prostu nie umiem znalezc ;)

Voon 16-12-2010 20:36

To może nowa sonda? Od wczoraj w sumie niedużo czasu upłynęło, a błąd jest znaczny, bo nawet w przypadku dodania Motörów nie mam już głosu (i być może nie tylko ja).

Gtyk 16-12-2010 20:44

Trzeba by nowy temat zakladac, a ten usunac, watpie zeby takie kombinowanie sie spodobalo ludziom. Najlepiej jakby jakis mod sie wypowiedzial tu, czy jest jakas opcja resetowania sondy, albo usuniecia jej w tym temacie i dodania od nowa. Zobacze co da sie zrobic

GargoinX 16-12-2010 21:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Seeleesee1992 (Post 2792315)
Strachy na Lachy - Dodekafonia
Jedyna płyta z finałowej dwunastki, którą znam i lubię.

Ja tak samo jak kolega - jedyna płyta z tych 12, której słuchałem i bardzo lubię.

Mazur199 16-12-2010 23:41

2 głosy były tez na AvB - mirage..

Erverse 17-12-2010 07:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mazur199 (Post 2792397)
2 głosy były tez na AvB - mirage..

Przecież jest dodane do sondy?...

Hakuoh 17-12-2010 17:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Wylansowany (Post 2792336)
Małe sprostowanie:
Płyta Motorhead "The World is Yours" powinna być zaliczona w głosowaniu, bo co prawda na oficjalnej stronie zespołu widnieje data 25 stycznia 2011, ale jest to data wydania (prawdopodobnie) w USA, Japonii i normalnego w Anglii. Natomiast na naszym kontynencie można ją kupić już od poniedziałku. Np. ja, idę jutro po swój egzemplarz.


A tak, to pozostaje głosować na Accept. Zespół powrócił naprawdę w wielkim stylu. B)

W Anglii można już zdobyć The World Is Yours w limitowanej edycji wraz z magazynem (nie pamiętam nazwy).

Slythia 17-12-2010 23:52

Naprawiłam. Autor tematu ma ochrzan za ignorowanie slythii na gadu. A mogło być to szybciej zrobione..;].

milano8 18-12-2010 00:39

ja marze o slythi gadu, a on sobie bezczelnie ja zignorowal ;p

Gtyk 18-12-2010 00:44

Jak juz Slythi wyjasnilem, widocznie byly jakies problemy techniczne, bo zadna wiadomosc od niej do mnie nie dotarla ;) Dzieki jeszcze raz za naprawienie sondy, wszysktkich bioracych udzial przepraszam za zamieszanie ;)

No to zaczynamy glosowanie od nowa, tym razem glos poszedl na Motorhead


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:27.

Powered by vBulletin 3