Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Profesje (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=21)
-   -   Knight uboga profesja?? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=29463)

Mumakil 16-03-2005 11:44

Knight uboga profesja??
 
chciałem się spytać czy ttesz tak sądzicie
ostatnio ogladalem duzo filmow hihg level knighto i onie expuia glownie z explosion -_-
czy tesz uwazacie ze na wyzszych levelach knoightowe zycie robi sie nieco nudne?

moF 16-03-2005 12:01

1) Nie nie uwazam tak.
2) Zanim zaczniesz pisac nie patrzac na klawiature , pisz zerkajac czy klikasz odpowiednie litery w odpowiedniej kolejnosci ;)

Shinjix 16-03-2005 12:33

W sumie fajnie się gra knightem :) Choć gra sorcem jest o wiele ciekawsza :)

]v[ichal 16-03-2005 13:17

Knight śmierdzi...trening,exp i nudne lootbagi...żałuje wyboru rycerza szczerze mowiac

Scream 16-03-2005 13:29

gra knightem nie jest taka zla..... a lotbagi to musi robic kazda profesja ;]

ReMM 16-03-2005 13:38

Mi sie najbardziej podoba knight gralem wszystkimi profesjami i wygral knight :)

mr.marm 16-03-2005 13:46

Gram dopiero od miesiąca w Tibie - wybrałem knighta, no bo chyba najłatwiejszy dla początkujących. Na razie nie wydaje się nudny - zobaczymy co dalej :P W końcu to dopiero (prawie) 13 level...

Valai 16-03-2005 14:11

lool
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ]v[ichal
Knight śmierdzi...trening,exp i nudne lootbagi...żałuje wyboru rycerza szczerze mowiac

Jak sie ma takie skille i m lvl ,na 45 lvlu to sie nie dziwie...

Karphyon 16-03-2005 14:33

Ja gram knightem i nawet fajnie przynajmniej nie wtedy gdzy ktos cie czarkami nawala a inny strzela. W sumie to jak sie ma dobre skille to ze wszystkim se poradzisz i wtedy sie nudno robi

Acid 16-03-2005 14:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mumakil
czy tesz uwazacie ze na wyzszych levelach knoightowe zycie robi sie nieco nudne?

Wręcz przeciwnie! Na większym levelu możesz: expić na/solować/blokować lepsze potwory np. na około 80lvlu bloczysz Demona, a na 100 już solujesz, między lvl 60-100 ze skillami po 90/90 Dwarfy Guardy i Mintwalin pod Thais to raj dla Knighta - szybki exp. Nie zgadzam się w Twoją opinią na temat najta.

Scream 16-03-2005 14:54

lol knight solujacy demony na 100lv? na 200 moze zsolowac najwyzej dla zabawy, ale poniesie przy tym bardzo duze straty, zeby solowac z zyskiem to niewiem.... moze 400lv?

Vorph 16-03-2005 16:05

hmmm...
 
ja zaczynalem gre w tibie po tym...jak moj kolega mial 4 lvl chyba...no to mamy wychodzic na maina...mowie...nie chce sie stresowac...robie knighta...pogralem troche...hmmm...mowie...przydalby sie pall...no to zrobilem...zaliczylem kika deathow...nericy dostalem...mowie robie sorca...ale...i tak wrocilem do palla...jednak na dystans...i fajnie pozatym sprzatac knightom z pod nosa potworki :D...ale nie uwazam zeby knight byl zly...poprostu...trenisz...i nie jest tak stresujacy jak np. pall...oj biada jak mam lagi przy cycach :P

Lord Finez 16-03-2005 16:28

Ja palllem i drutem nie cierpie sorcerer juz lepiej ale knightem wrecz uwielbiam polecam go


Nick:Finez Knight
Server:Valoria
Level:16 ;(
Skills:57/55 rosną :(

best hit:135 na soldzie
best monster solo:dwarg guard

Neth Reth 16-03-2005 16:51

Nie
 
Wlaśnie na odwrót knight jest najbogatszy!!!!Pozniej Palladyn 3 jest Druid a ostatni sorc

Neho 16-03-2005 16:54

Nie prawda, Knight nie jest nudna postacią, tylko pewnie wpadłeś rutyne. Ale każda postacią tzreba dużo expić, to normalne kolej rzeczy, trzeba czerpać przyjemność z gry i tyle.

Bucik 16-03-2005 17:14

.........
 
Możliwe że knight to uboga postać bo nią gram... ale dlaczego takie podsumowanie bo hight lvle noszą explosion ?? przecież paladyni też walą z SD na hight lvl i nikt nie mówi że jes ubogi sorc jest bardzo nudny tak jak i druid wg. mnie ;) bo stoisz i robisz runy w godzine na 5 minut (dopiero wyższe levele jest fajnie ale i tak sorc i druid są niczym bez pacca)
wybrałem knighta i dobrze mi się nim gra jest może trudny ale fajny co chcesz to robisz a nie czekasz aż przyjdzie jakiś bloker :evul:

Elvan Darkito 16-03-2005 18:08

wbrew pozorom sorcem sie fajnie gra -.-
a pozatym "co to by było gdyby sorca nie było?" :p (i sorc ubogi nie jest -.-)

LOL_13 16-03-2005 18:52

Haha w co moze byc ubogi knight? to ze ma mało czarów? i ze sie kiepsko nim wali? pff!!! sorcem dobrze sie gra po...mm...40lv? a knightem robisz ten 20lv
jak chcesz to skille 70/65 i wymiatasz...ja podchodze do sorca z gsem on wemnie wali z sd i moze mi zrobic qpe bo jak taki 30lv i 40mlv i co wali we mnie po 150 ok...ja w niego wale biore fallow i moge sobie cos zjesc..a sorc ucieka niedosc ze musi go trafic to jeszcze ma tak malo cap ze malo run uniesie...po była 1 rzecz. druga to z potworami ok my knightci robimy lootbagi a wy magowie stoicie przy rzece dzien i noc i robicie nuuuddnne runy kiedy my juz nabijemy z 2lv na guardach -.- a wy zarobicie jakies no np. 8k na 2bp sd...a u knighta kasa,trening (bo jak walisz w potwory to sie treni shield i sword i blablabla) + level. takie jest moje myslenie...najgorsze knightem jest to ze musisz trenic i rosna wolnko skille ale jak to juz zrobisz......to masakra knightem wymiatasz ;p;p
---------------------------------
Profesja: Knight :crusader:
eq: Gigand sword,crown armor, k legs, warrior helmet.
World: Amera
Pacc: Juz niedlugo kupie
Level: 29 my no nub plix ;p
Best monster solo:drag ;p
Best monster with team: nie poszedlem jeszcze na nic wielkiego -.-

Scream 16-03-2005 19:04

sorc z poczatku skazany jest na roty, minimum do 30lv. Knight w tym czasie expi se na soldkach/guardach jak dobre skille i eqp.
Knight ma zle z poczatku, bo potrzebuje nabic dobre skille. Ale te ubiecie dobrych skilli to z 20h, mozna to przez 3 dni zrobic, a podczas trenowania mozna robic lekcje, uczyc sie, jesc, ogladac tv czy co tam jeszcze chcemy, byle tylko moc od czasu do czasu spojrzec na monitor.
Co do pvp - sorc ma szanse pokonac knighta, knight sorca nie. Zakladajac ze obydwie profesje maja pacc - knight moze nie zdozyc sie uhnac, lub moga skonczyc mu sie runy co oznacza smierc. Gdy sorc uzna wyzszosc przeciwnika zuca poprostu utani gran hur i knight nie jest mu juz nic wstanie zrobic.

Dejvo 16-03-2005 19:13

$vboptions[postminchars]


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:28.

Powered by vBulletin 3