Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   Kiedy wyjsc z rocka (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=32559)

Hades Druid 18-04-2005 08:55

Kiedy wyjsc z rocka
 
Mam pytanie na kturym lvl wyjsc z rocka czy jezeli sie wyjdzie np z 20 lvl z rocka to ma sie mniej zyc i many niz by sie wyszlo na maina z 8lvl.
Prosze o napisanie za i pzeciw wychodzeniu z rocka na wyzszym lvl iz 8
P.S Moze ten temat jest glupi ale jestem w kafeice internetowej i niemam czasu na szukanie tematuw o tym i dopiero gram w tibie od 2 tygodni :)

Assassin 18-04-2005 09:19

Najlepiej wyjść z rooka na 8lvl (jakieś ok.3% do 9lvla), ponieważ na mainie szybciej zdobywa się mane i życie...(na rooku co 1 lvl dodaje się 5 życia i 5 many)...WYCHODŹCIE JAK MACIE KILKA PROCENT DO 9 LVLA B)

Sir Prymas 18-04-2005 09:42

Nalezy wychodzić na 8 lvl, nie koniecznie jak pisze Assassin wyżej tuż przed 9 lvl lecz mozesz zaraz po uzyskaniu 8 lvl kiedy jestes pewien ze mozesz iśc na main i masz wystarczającą ilośc kasy. Można jeszcez wyjśc na 9 lvl ale już z im wyzszym lvl wychodzisz z rooka na main jetes słabsyz od innyhc pod wezględem manny, życia i cap.

M@NieK 18-04-2005 10:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Assassin
Najlepiej wyjść z rooka na 8lvl (jakieś ok.3% do 9lvla), ponieważ na mainie szybciej zdobywa się mane i życie...(na rooku co 1 lvl dodaje się 5 życia i 5 many)...WYCHODŹCIE JAK MACIE KILKA PROCENT DO 9 LVLA B)

Madre.... i 2tyg w pleci..
Ja wyjde z 8lvlem i zrobie 15, a Ty bedziesz jeszcze 9 dobijal ehh..

Sztefen 18-04-2005 12:14

Moim zdaniem, z rook'a powinno się odrazu pod zdobyciu 8lvl'a. Expienie na rooku do np. 4% do 9 lvl'a jest bez sensowne, a nawet nie opłacalne, ponieważ na main'ie się dużo szybciej expi. Co do rook'a, kiedy się na nim znajdujesz, Twoje HP i MP rosną, co 5 na lvl. Na mainie zależy to od profesji, ale i tak, jest to bardziej opłacalne niż na rook'u.

Dlatego doradzam wychodzić odrazu po wyexpieniu 8lvl'a.

dziadbab 18-04-2005 14:52

co za lol
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Assassin
Najlepiej wyjść z rooka na 8lvl (jakieś ok.3% do 9lvla), ponieważ na mainie szybciej zdobywa się mane i życie...(na rooku co 1 lvl dodaje się 5 życia i 5 many)...WYCHODŹCIE JAK MACIE KILKA PROCENT DO 9 LVLA B)

Co z tego ze zaraz po wyjsciu z rooka masz 9lev ?!?!?
Ja wychodze odrazu na 8lev a 9lev na mainie robie w kilkanasnie minut!!

Fragenstein 18-04-2005 16:02

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Hades Druid
Mam pytanie na kturym lvl wyjsc z rocka (...)

Ja nie wiem- czy wy jesteście analfabetami?! ROCK
Moze zacytuje (koles mi to mowil na rooku): "masz rocka"

btw. proponuje na 8 lvlu- skille zaleza od profesji, a w rooku profesji nie ma

Bob3k 18-04-2005 16:10

Kiedy ci się chce byle na 8 levlu

Avager 18-04-2005 17:04

najlepiej przed 13:00 , bo wtedy najczęściej robi się obiad !
Dobrze też jak byś wyszedł/wyszła/wyszło przed 19:00, bo jak nie wyjdziesz to pójdziesz spać bez bajeczki (twój umysł się zamuli i będzie klapa - koszmary jak cie znowu cave raty zabijają ).
Także będzie dobrze jak wyjdziesz przed Piątkiem 13 bo wtedy to możesz odrazu spaść na minotaur hell combo mega ultra super combo (czyli minosek cie udeży a ty jak zwykle nie wiedziałeś do czego jest food, więc 5 hp i dead).
Będzie dobrze jak zdasz do klasy 2 w podstawówce, to może się nauczysz piać po Polsku a nie po pOLACKIEMU.
Także będzie dobrze jak nie wyjdziesz, bo takich noobów nie chce widzieć (znaczy się moi kumple bo ja nie gram) na mainie !

PalAnonim 18-04-2005 17:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez M@NieK
Madre.... i 2tyg w pleci..
Ja wyjde z 8lvlem i zrobie 15, a Ty bedziesz jeszcze 9 dobijal ehh..

Nieee jak dwa tygodnie wychodzisz z rooka to ile robisz lvl na mainie??

Topic:
Ja wychodze z rooka zaraz po zdobyciu 8lvl (i milej sumce w BP). Najlepiej chyba jest zrobic tak, potem juz na mainie trening skilli(chyba ze srok or drut to mlvl) i jazda expic.

Pramus 19-04-2005 19:09

...
 
Ludzie nie bądzcie n00bami... Ja wychodzę z rooka na 8 lvlq. ale Mam swój super tez sposób na XXX. hahaha jeśli chcesz się dowiedzieć jaki to sposób wyślij SMS pod numer 7999 (za jedyne 153.99 zł + VAT) :D

Evil Ligon 21-04-2005 08:59

Na 8 lv. :) :cup:

Sir Saneris 22-04-2005 18:52

A ja jestem 'za' ideą 3% do lvla.. na Harmoni na przyklad zrobisz na rooku zaraz 8 lvl.. wychodzisz szczęśliwy z rooka i chcesz (jak to mówią tu inni) szybko ekspic.. i co? i klapa.. bo większość słabszych ekspowisk jest zajęta przez BR (to nie rasizm.. stwierdzam fakt).. a na rooku jaskinia z poisonami i bugami jest wolna.. bo malo kto tam chodzi. A jak po wyjściu na main zrobisz te 3% odrazu i masz ten 9 lvl. Więc ja na przykład do 9 z 8 nabije szybciej na rooku niż na mainie :).

Youzek. 24-04-2005 14:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Assassin
Najlepiej wyjść z rooka na 8lvl (jakieś ok.3% do 9lvla), ponieważ na mainie szybciej zdobywa się mane i życie...(na rooku co 1 lvl dodaje się 5 życia i 5 many)...WYCHODŹCIE JAK MACIE KILKA PROCENT DO 9 LVLA B)

taaaa... niekoniecznie kilka % bo mnie juz po 30 min grania na rooku z tymi Noobamy szlak trafia

Dark Misio 27-04-2005 16:28

Ja też znam jednego rookstayera

Character Information
Name: Tazbig
Sex: male
Profession: None
Level: 24
World: Solera
Residence: Rookgaard
Account Status: Free Account
___________________________________________
Nie napisałem Account Status ponieważ cały czasmoze byc zmieniana...
___________________________________________
Nawet jak mnie nie ma to znaczy że jestem... :baby:

Jack De Vader 30-04-2005 17:37

ja mam pytanie... jakie powinny być optymalne statystyki przy wyjsciu z rooka??
i czy opłaca się trenować na rooku, czy poczekać na maina??

Dryb 30-04-2005 18:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Assassin
Najlepiej wyjść z rooka na 8lvl (jakieś ok.3% do 9lvla), ponieważ na mainie szybciej zdobywa się mane i życie...(na rooku co 1 lvl dodaje się 5 życia i 5 many)...WYCHODŹCIE JAK MACIE KILKA PROCENT DO 9 LVLA B)

Zgadzam się z tobą, ale jednak to się sprawdza tylko przy knighcie...
Np. mag musi wychodzić od razu, żeby nabijać mlvl.

Maciosek 30-04-2005 19:26

Ja wychodze z rooka na 8 lvl, widziałem kilka osób na Calmerze na rooku co z ponad 20 lvl biegają. Co oni nie wiedzą jak na maina wejść czy co ?

BurSzuraS 30-04-2005 19:37

A ja widziałem gościa na 81 lvl i na rooku był... Ale noob nie wie jak sie z wyrocznia rozmawia... (Temat: Kiedy wyjsc z rocka) Rock to gatunek muzyczny, albo skała po angielsku...

Tanin Hawking 08-05-2005 22:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dryb
Zgadzam się z tobą, ale jednak to się sprawdza tylko przy knighcie...
Np. mag musi wychodzić od razu, żeby nabijać mlvl.

a knight musi nabijac skille , zwlaszcza na swiecie PvP.
Knight na 10 lvl ze skillami 20/20? proszeeee.....

@topic:
Od razu jak zdobedziesz 8 lvl , najlepiej rano jak jest malo ludzi na servie, mozna spokojnie skillowac i expic. :p


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:54.

Powered by vBulletin 3