Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Wydarzenia ze światów (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=117)
-   -   Polskie godło w znaku gildi br (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=50985)

MaciekWRO 21-09-2005 11:21

Polskie godło w znaku gildi br
 
http://img381.imageshack.us/img381/5109/br2od.png

zamieszczam zdjecie pozatym kazdy moze zobaczyc na stronie www.tibia.com
czy to nie jest zrobione złośliwie ze br daja soie na logo Polskie godło skoro sie tak nie lubia br i Polacy

Valest 21-09-2005 11:23

ja bym ich roz***ał !!!!!!!!!!!!;\

Mipi_Oles 21-09-2005 11:43

pff^^ to to troche lekka przesada. jezeli to jest server pvp to ja bym na miejscu wszystkich high lvl polakow bym huntowal cala ta gildie a najlepiej wszystkich zrookowal a przede wszystkim tego co tą gildie założył :P

Xagar 21-09-2005 11:55

Mi sie wydaje ze polakom hight levlom to sie nie spodoba :P

Matyjasz 21-09-2005 12:13

Przesadzili...

Hakuoh 21-09-2005 12:26

No no no...uważam że Br'sy chcą pokoju. Jaja se PITA'sy robią!

Zawi_sl 21-09-2005 12:35

Niestety Honera to świat non pvp , gdyby byl pvp sam sprobowal bym sie z nimi policzyc :D

Date youi ( jamera) 21-09-2005 14:04

omgf
 
omgf przesadzili ale tzreba pamietac ze br tak maja br sux :>

maro38 21-09-2005 17:35

Po co tyle paniki?
Przeciez to bardzo dobra gildia. Z tego, co napisane jest w jej opisie dowiadujemy się, że wzoruje się na naszych cechach narodowych - 'NOSSA GUILDA NÃO LURA, NÃO ROUBA' - 'Nasza gildia nie luruje, ani nie kradnie'. Po tym, że przyjmuje lvl 30+ można powiedzieć, że jest przyjazna. Chodzą na wspólne hunty, questy...
Dobrze by było, gdyby polskie gildie też tak się prezentowały.

Niepokoi mnie też niechęć/nienawiść niektórych osób do Brazylijczyków. Czemu Br/Brazylijczyk ma być pisane z małej litery a Pl/Polak z wielkiej? To tacy sami ludzie jak my.

LPR 21-09-2005 18:09

to nie tylko ludzie z brazyli są tam tez z wenezueli, gadalem z nimi ale muwia po angielsku tak samo jak ja wienc sie nie dogadalismy. Pozatym ich blokuje na silniejszych potworach

jeszcze jedno po raz pierwszy od miesiaca zawitał do nas gm :)
dał jednego bana i już sobie poszedł

Barts 21-09-2005 18:28

Poszukac serva z GMem online i mu o tym powiedziec uzywanie Znakow narodowych w grze jest zakazane :P

NoRiX 22-09-2005 14:27

Mam chęć ich zabić ! ! ! X( :evul: :evul: Tylko problem w tym że to non-pvp ... :( :(

Risofek 22-09-2005 16:37

Jak Jest Non-PvP to raport i jest disbaned guild.

The Larch 22-09-2005 16:51

Tak! Zabić ich! Jak mogli?!?!11
Grabić kobiety i dzieci, gwałcić bydło, kraść domy!
Jak tacy z Was patrioci, to czemu (większość z Was) wyrabia Polakom opinię głąbów, złodziei i buraków? Pozatym ten gość nie zrobił nic złego, no ale plebs sie musi burzyć, nie? B)

Elun 22-09-2005 17:10

jesli tak bardzo oni chca miec godlo jako logo swojej gildii, to mogli wziasc godlo swojego kraju, tym bardziej, ze to gildia tylko dla ich narodu.
Chyba, ze przywodzca gildi jest tak super wyedukowany i nie wie, ze to goldo polski i wzial ten "obrazek" na logo gildii, bo mu sie po prostu spodobalo...

Jerkov Thundersword 22-09-2005 17:11

Oczywiście używanie symboli prawdziwych państw/narodów oraz utożsamianie się z narodami które istnieją naprawdę jest zabronione przez Tibia Rules. Ale czemu wam to przeszkadza? Polska ma ładne godło, więc im się spodobało i sobie wybrali jako godło gildii. Czyżby tu sami rasiści i nacjonaliści? Moim zdaniem powinniśmy być dumni że gildia wybrała akurat polskie godło, ponieważ objawia to ich szacunek dla Polaków, bynajmniej moim zdaniem. Byłby to brak szacunku, jeżeli by to była gildia noobów, ale jeżeli to dobra gildia, nie mam nic przeciwko temu.

Wiele razy juz widziałem jak gildie wykorzystywały godła narodowe, i to nie tylko swoje, i to nawet Polacy.

Pramus 22-09-2005 17:19

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Elun
jesli tak bardzo oni chca miec godlo jako logo swojej gildii, to mogli wziasc godlo swojego kraju, tym bardziej, ze to gildia tylko dla ich narodu.
Chyba, ze przywodzca gildi jest tak super wyedukowany i nie wie, ze to goldo polski i wzial ten "obrazek" na logo gildii, bo mu sie po prostu spodobalo...


Wlasnie o tym sobie pomyslalem. To chyba jest najbardziej wlasciwy scenariusz, ale mimo to oni powinni to zmienic. Moze nie odrazu banowanie gildii, ale nakaz zmiany loga...

spider-bialystok 22-09-2005 17:23

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Elun
Chyba, ze przywodzca gildi jest tak super wyedukowany i nie wie, ze to goldo polski i wzial ten "obrazek" na logo gildii, bo mu sie po prostu spodobalo...

Raczej niewiele osob zna sie na godlach ;s
Mi to nie przeszkadza.

Knight Buckerpol 22-09-2005 17:55

Wiecie
 
Wiecie... niech się prezentuja dobrze ale pamietajcie że nie maja pozwolenia n branie naszego godła jako logo gildi. To nie w porzadku. I to bardzo.... X(

maro38 22-09-2005 18:08

A kto by miał niby im takie pozwolenie wydać? Specjalnie zwróca się do ambasady Polski w Brazylii o pozwolenie na użycie małego rysunku w grze?

Cytuj:

Chyba, ze przywodzca gildi jest tak super wyedukowany i nie wie, ze to goldo polski i wzial ten "obrazek" na logo gildii, bo mu sie po prostu spodobalo...
Ciekawe czy ktokolwiek z Was, drodzy państwo wie, jak wygląda godło Brazylii (bez patrzenia w Google).

Nacjonaliści do domów.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:13.

Powered by vBulletin 3