Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Profesje (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=21)
-   -   Trening Paladin'a na Monku. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=61007)

MtS 11-01-2006 21:24

Trening Paladin'a na Monku.
 
Czy moj Paladin ze skillem (narazie marnym) 45 i 13 lvlem bedzie trafial Monka z Spear'ow. Bede mial takiego Monka na jedna noc i nie wiem czy taki dist wystarczy zeby na nim przyzwoicie trenowac? Chcialbym sie tez dowiedziec czy w ~8h-10h ciaglego walenia w potwora zdolam wbic z 45 na 60 dista?
:baby: :confused: :baby: :confused:

Endin 11-01-2006 21:38

Przed chwilom kolega trenił na monku i mówi że z 45 do 50 to średnio 4h. Jak będziesz często zadawał blood hity to szybciej będzie ci rósł skill. Ale czy monk wytrzyma? myśle że w noc nabijesz okolo 10-15skilla zależy od blood hitów.
A mówią że knajci to afkerzy.(nieprawda).
Sorki za afkera. Na pewno trafisz. mój kolega od 40/35 zaczął trenić na monku i mial blood hity. POZA TYM PAL TO NIE KNIGHT nie musi zadawac blood hitów. Skill leci bez blood hitów (z blood hitami szybciej)

MtS 11-01-2006 21:44

To ze trenie w nocy i przez tyle czasu nie znaczy ze jestem afkerem. W dzien za duzo osob sie paleta, a duzo nieprzewidywalnych noobow sie trafia :p . Mysle ze na full defie wytrzyma napewno tylko obawiam sie czy ja mu walne wogole tego blood hita

Rinnaroc 12-01-2006 15:24

Powinieneś zadawać obrażenia spokojnie, nie za często, ale będą jakieś tam hity wchodziły ;)

Lord KareX 12-01-2006 19:11

nie wiem czy skile wejda do 60 zalezy od szczescia tez(blood hitow),ale bedziesz cos tam zadawal raczej. :]

Bhall the Destroyer 16-01-2006 16:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Endin
POZA TYM PAL TO NIE KNIGHT nie musi zadawac blood hitów. Skill leci bez blood hitów (z blood hitami szybciej)

Oczywiście jest to kompletną bzdurą nie wiem ja to jest po updateach ale przynajmniej jakiś rok temu żeby skill rusł co jakiś czas potrzebny jest blood hit miałem kiedyś przypadek że waliłem w gościa a skill nic a nic nie skakał i to z 11 na 12 dista.

Vil 16-01-2006 17:52

Oczywiscie nie jest to do konca kompletna bzdura, poniewaz o ile przy kazdym rodzaju treningu co 30 sek nalezy zadac obrazenia, to do dista wlicza sie nie tylko trafienia ( jak w melee ) a rowniez ciosy zablokowane ( za polowe pktu ) i sparowane armorem ( za caly pkt tak jak trafienie ).

Mietek_11 23-01-2006 10:52

Moim zdaniem pallem sie treni szybciej niz knigtem :)
wiem to bo mialem palla i knighta. B)
Tera gram pallem - tera lipa sie treni bo te spery znikaja ;(
mam 14 lvl 8 mlvl :baby: i skille 54/43 :cup:
Najlepiej na poczatku do 40 dysta tren na trollach
pozniej jak bedziesz mial 40-45 dysta sprobowac mozesz na monku

AUREA ROX! :D 8o :D

Lord KareX 23-01-2006 11:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mietek_11
Moim zdaniem pallem sie treni szybciej niz knigtem :)
wiem to bo mialem palla i knighta. B)
Tera gram pallem - tera lipa sie treni bo te spery znikaja ;(
mam 14 lvl 8 mlvl :baby: i skille 54/43 :cup:
Najlepiej na poczatku do 40 dysta tren na trollach
pozniej jak bedziesz mial 40-45 dysta sprobowac mozesz na monku

AUREA ROX! :D 8o :D


napisal ze ma 45 dista i nie pytal sie jak ma trenic od poczatku tylko czy moze trenic na monku ze skilem 45 LOL!!! :p

Marixon 23-01-2006 11:49

Tylko skąd ty weźmiesz tyle spearów na te 8-10h?

DAWA 25-01-2006 14:18

Nie rub z siebie nooba ja wale od 30 dista na monku + 2 sneiki i leci jak ta lala
mozna wczesniej jak sie ma odrazu monka a jeszcze lepiej jak masz monka codziennie i kasy ze 10 k na spiry bo jak kasy nie masz to lipa i tak w 4 dni planuje 70 dist wbic a juz nie durzo brakuje fakt mam pacca i exp puzniej to nie problem ale skile daj dla facc morzliwosciB)
Gralem wczesniej sorcem lecz patryjotsi + galana dla mnie to sie zrównalo z huntem
A tak mi dobrze szlo ahh
To nic paladyn tez nie zgorszy hyba

Dark polo 25-01-2006 14:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mietek_11
AUREA ROX! :D 8o :D

Aurea SuxOr! :P

@topic
Na monku będzie iść Ci bardzo dobrze. Pamiętaj tylko, że speary się łamią :D
Szczerze to nie wiem ile Cie to będzie kosztować. Napewno dużo...

Pozdro

Wiadomix 26-01-2006 02:06

Ja postawilem kumplowi ghoula a wyszedl swiezo z rooka potem nabil skille 25 w dystansie i niechacy zabil ghoula postawilem mu monka i walil jakies tam hity calkiem niezle mu szlo :p


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:47.

Powered by vBulletin 3