Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Wydarzenia ze światów (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=117)
-   -   STOP pekowaniu! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=88857)

Enjoi 07-08-2006 19:17

STOP pekowaniu!
 
Witam.
Po tym co dzisiaj ujzalam na tibia.com [liczne diedy moich przyjaciol...] postanowilam napisac tu co mysle o tych wszystkich wojnach.
A wiec jak wiadomo Pandoria to "cudowny" server na ktorym nie mozna nawet spopkojnie stanac przed depo, bo od razu komus to nie pasuje... Aktualnie jest wojna Everlight vs. Neverlight [a moze i nawet jakas jeszcze ale samo to...]. Mysle ze nie tylko mi to przeszkadza. Pomyslalam wiec, ze mozna poprostu sprawdzic tutaj kto byl by za tym zeby napisac powiedzmy petycje do CipSoftu aby zmienili Pandorie w Non-pvp na ktorym nareszcie zapanowalaby harmonia i lad. Wiem, ze prawdopodobnie Wy wszyscy mnie wysmiejecie, no ale takie sa realia sprawy: robisz 50 lvl [przy ktorego robieniu padasz bez powodow], a od ów levelu bic cie zaczynaja high levele ktorzy boja sie konkurencji... to nie jest fair :/ Dla cipsoftu nie bylby to raczej problem, a dla grajacych tutaj byloby to prawdziwym udogodnieniem...
Powiedzialam co chcialam, czekam na wasze opinie.
Enjoi.

Morgaroth 07-08-2006 19:23

Też kiedyś o tym myślałem , ale jakoś tak nigdy tego nie ujawniłem. A co do atakowania przy dp to raczej zależy od miasta. Np. w Ab panuje spokojna atmosfera :]

ripper 07-08-2006 19:38

Rotfl. Po co Pandorie zmieniać na non-pvp? Nie podoba się? Sam idź na non-pvp. Pvp jest po to, żeby pkować, żeby były wojny, żeby móc walczyć o swoje. Głupie myślenie. Pandoria i tak imo tragiczna nie jest. Pamiętna była historia z Isary, kiedy Azrael De'vrie wylootował G Legi, a Del'toro powiedziało; "Prędzej wypadną z Azraela niż z demona" i co? I Azrael padł kilka razy, a później oddał. I to była NORMA na Isarze i mało kto się skarżył. Przywyknij do tego.

Wald_Kerius 07-08-2006 20:00

@Enjoi

Może przypadkowo, może i nie ale PAndoria jak sama nazwa wskazuje nie jest "łatwym" serwerem. (żarcik taki) Z twojej wypowiedzi mogę wywnioskować, że nie grasz na tym serwerze zbyt długo skoro dopiero teraz odkryłeś to co tak an prawdę dzieje się na "Pandzie". Taka sytuacja trwa o ho ho, i jeszcze trochę. Jedynym ratunkiem dla tego serwera na którym dziennie gra max 300 osób jest odejście wszystkich Rhalusów, Relytów, Narelich itp. idiotom. Wszystko tylko zależy od tego w jaki sposób to się stanie. Czy wybuchnie prawdziwa wojna i ci wszyscy idioci zostaną wygnani, czy po prostu znudzi im się gra i sami odejdą. Do chwili obecnej to z reguły nowi gracze którzy przybyli na Pandorie odchodzą z tego serwera. Kiedy to się zmieni? Niewiadomo, i tak jak napisał ripper najlepiej przywyknąć do tego lub zmienić serwer.

Grebol 07-08-2006 20:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Enjoi
Witam.
Po tym co dzisiaj ujzalam na tibia.com [liczne diedy moich przyjaciol...] postanowilam napisac tu co mysle o tych wszystkich wojnach.
A wiec jak wiadomo Pandoria to "cudowny" server na ktorym nie mozna nawet spopkojnie stanac przed depo, bo od razu komus to nie pasuje... Aktualnie jest wojna Everlight vs. Neverlight [a moze i nawet jakas jeszcze ale samo to...]. Mysle ze nie tylko mi to przeszkadza. Pomyslalam wiec, ze mozna poprostu sprawdzic tutaj kto byl by za tym zeby napisac powiedzmy petycje do CipSoftu aby zmienili Pandorie w Non-pvp na ktorym nareszcie zapanowalaby harmonia i lad. Wiem, ze prawdopodobnie Wy wszyscy mnie wysmiejecie, no ale takie sa realia sprawy: robisz 50 lvl [przy ktorego robieniu padasz bez powodow], a od ów levelu bic cie zaczynaja high levele ktorzy boja sie konkurencji... to nie jest fair :/ Dla cipsoftu nie bylby to raczej problem, a dla grajacych tutaj byloby to prawdziwym udogodnieniem...
Powiedzialam co chcialam, czekam na wasze opinie.
Enjoi.


Jaki kurwa noob -.-
Zapraszma na azure:)
Tam bedziesz miał luuzik jak nie lubisz war.. :evul:

NO PvP sux

Pudaba 07-08-2006 20:07

powiem tylko tyle : moze jestem nienormalny za krotko bylem w wojsku, moze w lecie jakis komar adidasa sprzedal mi....
pekowanie jest nieodzownym punktem tibi ....

Enjoi 07-08-2006 20:13

@Morgaroth

W Port Hope niby tez ;) Przyznam ze sama atakowalam tam ludzi ale dla zartow :P [i to znajomych].

@ripper

Nie bede sie rozpisywac... Poprostu chce zeby to byl normalny server bez kozaczenia a jak inaczej to zmienic to nie wiem :/

@Wald_Kerius

Gram tu od roku [z krotszymi badz dluzszymi przerwami... ;)].
Masz racje, wykopanie ich z servera to tez jest wyjscie, ale to przeciez nie jest takie latwe :( Z tego co wiem to Thaldus przestal expic, Fenza tak samo, Nareli niby "strajkuje" [chyba strajk to dla niego mass pk'ing]; co do reszty sie nie rozpisuje bo wiekszosc ppl co tu gra to wiedza [no, oprocz fanow "free itemz!"].
Jesli chodzi o zmiane servera, to niestety nie jest to tak latwe jak sie wydaje. W koncu ciezko jest sie rozstawac z przyjaciolmi i w miare dobra postacia. No, ale pozyjemy zobaczymy xD

Enjoi.

Edit:
@Grebol
Jak juz masz wyzywac to lepiej nic nie mow.

@Pudaba

Masz racje, ale to co dzieje sie na Pandorii to juz jest przegiecie paly ;/

PS. Nauczycie sie wreszcie odmieniac czasowniki przez rodzaje?

Black Man 07-08-2006 20:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Enjoi
@Morgaroth

W Port Hope niby tez ;) Przyznam ze sama atakowalam tam ludzi ale dla zartow :P [i to znajomych].

@ripper

Nie bede sie rozpisywac... Poprostu chce zeby to byl normalny server bez kozaczenia a jak inaczej to zmienic to nie wiem :/

@Wald_Kerius

Gram tu od roku [z krotszymi badz dluzszymi przerwami... ;)].
Masz racje, wykopanie ich z servera to tez jest wyjscie, ale to przeciez nie jest takie latwe :( Z tego co wiem to Thaldus przestal expic, Fenza tak samo, Nareli niby "strajkuje" [chyba strajk to dla niego mass pk'ing]; co do reszty sie nie rozpisuje bo wiekszosc ppl co tu gra to wiedza [no, oprocz fanow "free itemz!"].
Jesli chodzi o zmiane servera, to niestety nie jest to tak latwe jak sie wydaje. W koncu ciezko jest sie rozstawac z przyjaciolmi i w miare dobra postacia. No, ale pozyjemy zobaczymy xD

Enjoi.

To poprostu ty zmień Server wybierajac Pandorie wiedziałas ze to PvP wienc w czym problem?

Morgaroth 07-08-2006 22:33

Dobra Ab nie jest takie bezpieczne :P Wpadło dwóch szwedów i chcieli mnie huncić. Mam nadzieję , że Everlight ich rozwali. Pandzia 4ever ;]

XIII 07-08-2006 23:27

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Enjoi
pomyslalam wiec, ze mozna poprostu sprawdzic tutaj kto byl by za tym zeby napisac powiedzmy petycje do CipSoftu aby zmienili Pandorie w Non-pvp

nie chcemy noobostwa jak na harmonii i securze

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Enjoi
Wiem, ze prawdopodobnie Wy wszyscy mnie
wysmiejecie

jak przeczytalem twoja wypowiedz zacytowana powyzej, to idzie naprawde mi sie wyśmiac.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Enjoi
robisz 50 lvl [przy ktorego robieniu padasz bez powodow], a od ów levelu bic cie zaczynaja high levele ktorzy boja sie konkurencji... to nie jest fair :

Co do lvla to prawda, ale z ta konkurencja....jest troszke inaczej.

@co do pandorii, to mogles pisac w innym temacie, jest tu temat o pandorii.

@up
Everlight nic nie robi calymi dniami, tylko stoja dupami w depo, a po smierci gonzaleza zapanowala cisza wsrod tych wojownikow, ktorzy po dedzie xenzera chwalili sie, ze moga rozwalic kazdego na tym serwerze. Zycze im powoedzenia, ale na razie nic nie robia.

Blood Romeragura 08-08-2006 10:37

@up
 
Mit dobijasz mnie... k u r w a a co mamy zrobic jak szwedzi sa non stop online a nas jak kilku sie lognie ... to jest dobrze po za tym mule sa wakacje.. i troche osob wyjechalo ...

Btw. Enjoi chyba twoje infomracje na temat Pandorii sa jakieś lewe ;)

Morgaroth 08-08-2006 12:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez XIII
@up
Everlight nic nie robi calymi dniami, tylko stoja dupami w depo, a po smierci gonzaleza zapanowala cisza wsrod tych wojownikow, ktorzy po dedzie xenzera chwalili sie, ze moga rozwalic kazdego na tym serwerze. Zycze im powoedzenia, ale na razie nic nie robia.

Nie wiem jak ty , ale ja liczę na nich. To może być ostatnia nadzieja uratowania Pandorii. Jednak jeśli przegrają to PA zajmie serwer na baaaardzo długo... Więc idź lepiej ich wspierać , a nie marudź :p

Elder Nagan 08-08-2006 12:11

1.Non pvp sa dla noobow(polakow)

2.pk to najlepsza rzecz w tibii:) Hail Dancing Shadows!

3.Everlight - jezli to sa polacy to i tak pa bedzie jezeli wygraja...

4.Teraz jest bot w cliencie i polacy maja wiecej szans ale i tak po pizdzie dostana bo sie boja o swoje postacie...

shoq 08-08-2006 12:20

Po pierwsze: chcesz grać na non-pvp - graj.
Po drugie: żeby Pandorię zmienić na non-pvp, musiałabyś mieć za sobą przynajmniej połowę graczy tego świata.

Jednym słowem: Niewykonalne. (i bez sensu)

Pozdro.

Blood Romeragura 08-08-2006 13:04

lol
 
Elder Nagan o pk to ty se mozesz po marzyc (no chyba ze cie podnieca bicie 10 lvl ) po 2. jak non pvp jest dla noobow to sprobuj tam sam zagrac zobaczymy czy tam tak latwo sobie poradzisz.

Pandorian technomancer 08-08-2006 13:53

Przegrana czy tez wygrana w wojnie Ever vs Never nic nie z mieni na PA-ndori.

PA - ndoria zostanie zawsze PA - ndorią. ;P

co do zmiany systemu servera na non PvP jestem za. Aktualnie gram na serwerze non pvp i mimo panujacego tam noobostwa uwazam ze system ten bardziej sprzyja mozliwosci rozwoju postaci. Na pandori posiadam 4 postacie z dośc wysokimi lvl, wysokimi na tyle ze chcac dalej grac musial bym płacic lub byc przygotowanym na to ze w kazdej chwili banda zakompleksionych dzieciaków z jednej lub drugiej strony przyjdzie mnie ubic.

A twierdzenie ze serwery non pvp sa dla nobów zostawie bez komentarza, nie kazdy z ludzi grajacych w Tibie musi grac tylko po to by zabijac, a jesli nie potrafisz radzic sobie w pewnych sytuacjach bez uzycia przemocy ... to współczuje.

BTW. Ja grajac na PAndori mimo lvl +70 nigdy nie zabilem nieoznaczonego gracza, a oznaczonych zabijalem tylko w obronie wlasnej. Ale spowodowane to jest raczej tym ze nie musze w tej grze leczyc wlasnych kompleksów i dowartosciowywac sie "siła" jaka posiadam ;).

XIII 08-08-2006 13:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Blood Romeragura
Mit dobijasz mnie... k u r w a a co mamy zrobic jak szwedzi sa non stop online a nas jak kilku sie lognie ... to jest dobrze po za tym mule sa wakacje.. i troche osob wyjechalo ...

Btw. Enjoi chyba twoje infomracje na temat Pandorii sa jakieś lewe ;)

1.zrobcie sobie mass loga,
2.idzcie na sneak atacckiem zabic jakiegos ,,szweda",
3.obierzcie sobie jakas taktyke,
4.zacznijcie cos robic, a nie stac w depo.

Rosi 08-08-2006 14:04

Tak, czego jeszcze ? Może zrobić jeszcze każdy pvp enforced na non pvp a każde pvp na non pvp też -.-
Sam zmień świat PAndoria ma nawet nazwe PA :D Więc sam idz na non-pvp a nie zaśmiecasz forum-,- PVP- Jest poto żeby pkować żeby były wojny, ta adrealina :o To jest coś Teraz all bedą robić tematy STOP PKOWANIU ----.-----X( Zmienienie światu na non-pvp zrobiło by wielką katastrofe h lvle by się załamali :confused: Więc lepiej nie kombinować tylko grać!:cup: A jak Ci się nie podoba to idz sam na non pvp :]
Jeszcze jeden temat STOP PK i dostane na głowe chyba ;)

pawlak69 08-08-2006 14:58

Idiotyczny temat.

Pandorian technomancer 08-08-2006 15:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rosi
... PVP- Jest poto żeby pkować żeby były wojny, ta adrealina :o ...

PvP jest po to zeby mozna bylo zabic innego gracza a nie poto by z zabijania zrobic sobie styl gry. A o tym ze nie jest ono po to zeby PKowac świadcza skull marki. Co świadczy o tym ze gracze PK ujacy sa napietnowani na tym swiecie, osoby które pk-uja moga byc bezkarnie zabijane, a osoby nadmiernie pk-ujace traca przy smierci wszytko. Jesli wg Ciebie takie zasady sa przyzwoleniam do zabijania to gratuluje inteligencji.


do PK owania jest serwer PVP Enforced. Tam mozesz pekowac do woli.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:09.

Powered by vBulletin 3