Zobacz pojedynczy post
stary 26-09-2006, 19:48   #23
]v[ichal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Bydgoszcz, 4don
Wiek: 34

Posty: 619
Imię: Odin Raven
]v[ichal ma numer GG Nie podaje...
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marixon Pokaż post

Zaczynamy! Ja pierwszy:

Szukam tytułu filmu animowanego o dinozaurach, żyjących we współczesnym świecie. Mieli oni cechy ludzkie, poruszali się na dwóch nogach. Byli ubrani, ale nie pamietam w co; kojarzę, że mieli buty. Było ich bodajże pięciu, mówili ludzkim głosem i latali na jakichś skuterach (skutery były cztery, bo jeden z tych dinozaurów był pterodaktylem, archeopteryksem, czy czymś w podobie, więc potrafił latać; był on koloru czerwonego). Inny z tych dino był zielony i miał na plecach takie trójkątne łuski (czy jak to się tam fachowo nazywa) i pamietam, że miał na imię Stego (więc chyba był stegozaurem, o ile istnieje taki gatunek). Jeszcze kojarzę niebieskiego triceratopsa (niestety nie z imienia). Wszyscy lubili ostre jedzenie, a w szczególności sos salsę. Z tego co pamiętam, film leciał 6-8 lat temu na Polsacie albo TVN-ie (bądź na ówczesnym RTL 7).
T-Rex(??)


i moje:

Szukam tytulu piosenki, która mam w telefonie opisana jako MV[1] w formacie dzwonka MIDI - tutaj do niej link
http://download.**************/17EE51B157C3C2E4


Jesli ktos zna tytul to bylbym zobowiazany. Aha. pod gwiazdki wpiscie y o u s e n d i t . c o m Bez spacji
__________________
.hail Metal Militia.

Ostatnio edytowany przez ]v[ichal - 26-09-2006 o 19:49.
]v[ichal jest offline   Odpowiedz z Cytatem