Zobacz pojedynczy post
stary 20-08-2004, 22:22   #1
Eter
Użytkownik Forum
 
Eter's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Kazordoon // Isara // Łódzkie
Wiek: 34

Posty: 67
Eter ma numer GG 5314427 Eter ma login Tlenu mortyx
Pytanie Mam problem z lvl i mlvl .... ( powazny ) ;/

Czyli tak na dzien dzisiejszy mam 24 lvl i 34 mlvl jestem Sorciem. Jutro wybieram sie na porządny hunt ( poexpic ) moze skocza 2 lvl i mam dylemat . Bo nie chcialbym miec zaleglosci w mlvl . Przyjołem sobie zasade ze bede mial ( w miare jak to mozliwe ) o 10 wiekszy mlvl .. od lvl . Ale istnieje pewna granica że mlvl rosnie tak wolno ze bardziej oplaca sie expic i przy okazji spalac mane i mlvl bedzie sam wskakiwal w swoim czasie czy ??

Naprzyklad przyjac wariant ze expie z 2 lvl a potem nadrabiam to mana fluidami itp .. i powracam do zasady .. mlvl zawsze wiekszy o 10 od lvl i ponownie expie ? czy ?

Expic non-stop nie wydawac kasy na mana fluidy tylko NON-STOP exp exp i mlvl sie nie przejmowac? ( nie dopuszczam do siebie wogule takiej mysli jako szanujacy sie Sorc ) ;/

Mam dylemat i to nie maly .. tym bardziej ze nie mam pacc ( co za tym idzie mana rosnie mi wolniej )
Nie doszedlem jeszcze do takiego poziomu aby zrezygnowac z mojej zasady czy powoli mam sie przezucac na exp niz na nabijanie mlvl i spalania many nad woda czy rotach .

Prosze o madre posty ( nie chce tu o wypowiedzi osob .. nie znajacych sie na sprawach sorca itp. ) Prosze o to by post napisany pod tym tematem byl rozwiazaniem ( chodz po czesci mojego problemu ) , prosze o fachowe rady ..

thx za wszystko z gory
Eter jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.