Zobacz pojedynczy post
stary 25-10-2006, 06:38   #2
oWn3d
Użytkownik forum
 
oWn3d's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2004
Lokacja: Shadow Moses
Wiek: 36

Posty: 24
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Arcania
Poziom: 36
Skille: 78/78
Poziom mag.: 5
oWn3d ma numer GG 3168774
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez King Mati Pokaż post
Zrobiłem film o reklamie tibia.pl

film dałem na youtube.com bo naniej można oglądać bez limitów.

link
http://www.youtube.com/watch?v=1kQFy9E2thQ

Wszystkie moje prawa ałtorskie oddaje tibia.pl

Ps: Mam pytanie jeśli film jest słabej jakości (jeśli da się pełny ekran) bo jest na youtube to może być takie czy czeba dać na megaupload?
Czeba wzionść słownik w dłoń.
Co do samej reklamy... błędy ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne, to moim zdaniem dyskwalifikuje tę pracę na starcie... ale idziemy dalej... do 1/3 klipu pokazujesz forum, ale uwierz, nic nie widać, zbyt niska jakość. Od 1/3 do prawie samego końca pokazujesz bronie, których także praktycznie nie widać. Pytanie: Po co?
Tak na marginesie, reklama powinna mieć w sobie to "coś", właśnie to co sprawia, że się ją pamięta (vide dwie najnowsze reklamy Coca-Coli, reklama Sony).

EDIT:
@down
"tibi" powtórzone kilkukrotnie, "Najlepsza strona o tibi" - winno być z dużej, "wszytkim" - tego chyba nie muszę tłumaczyć; błędy interpunkcyjne - najbardziej się rzuciło w oczy "Wiele poradników dla nowych graczy i zaawansowanych i wiele innych tematów" (stylistycznie też jakoś nie do końca poprawnie); błędy stylistyczne - tych jest najwięcej, bardzo często powtarzasz to samo wyrażenie kilka razy pod rząd.

Ostatnio edytowany przez oWn3d - 25-10-2006 o 08:18.
oWn3d jest offline