Zobacz pojedynczy post
stary 22-10-2003, 19:08   #1
Alhall
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2003

Posty: 115
Alhall ma numer GG 3045483
Domyślny Wyjście na Maina

Może pare osób zirytuje tutaj ten temat, ale wyjaśniam już na początku że nie będe sie tutaj pytał jak wyjsć na main'a i który trzeba mieć level. N00b'em jednak nie jestem i sobie podstawowe informacje potrafie znaleźć.

Chodzi mi głównie o pewną wskazówke którą wycztyałem na tej stronce. Radzono, żeby przed wyjściem na maina sprzedać prawie wszystkie rzeczy, gdyż na mainine są one właściwie śmieciami. No ale co macie na myśli po przez wszystkie. Rozumiem, żeby nie sprzedawać ekwipunku typu: backpack, rod, shovel, pics(tak apropo do czego to służy?). Mam tu bardziej dylemat ze zbroją. Mam mace, legion helmet, studded armor, brass shield, leather legs, leather boots i nie wiem co warto z tego sprzedać przed wyjściem, a co i tak zostawić. Z tego co pamiętam studded armor i tak lepiej zostawić, bo w sklepie nie sprzedam, a na rynku chodiz po banalnych cenach. Z góry dziękuje za odpowiedź i w ogóle przeczytanie tego

P.S. A tak apropo rada dla osób które osiagają po woli level 8. Jak go już sie osiągnie to chyba lepiej poczekać na Rook'u troszke i nabić sobie exp., ale nie zdobywać kolejnego levela. Wtedy na main'a się wyjdzie, zabije jednego potwora i od razu level 9. Myśle, że to w pewnym senise rozsądne zachowanie
__________________
Gniew Inosa>>>Solera>>>Thais
Spowrotem uzalezniony
Alhall jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.