Zobacz pojedynczy post
stary 09-11-2006, 22:11   #6177
Sand
Użytkownik Forum
 
Sand's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2006
Lokacja: Białystok !
Wiek: 33

Posty: 269
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: No Justice
Świat: Calmera
Wyślij wiadomość przez ICQ do Sand Sand ma numer GG 8637031 Adres Jabbera do Sand
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ElderDrurid Pokaż post
Kurwa jebany dzieciaku wez mnie juz nie w*****ał ze kurwa dasz raz na jakis czas posta i to bez ss a w ten temat jest umieszczony w dziale zdięć to nie wymondrzaj sie bo kurwa robisz knighta ze skillami ... To jest dlamnie nie dopuszczalne :/ mysli ze cytujesz moje słowa i jest fajny nieno nie wieże że ktoś taki itnieje koleś i co myslisz że jak bedzje tu pare twojich kumpli i co na Dwarfy po huncicie i dwarven ring wam sapdnie i zrobiće zbiorwy ss :/ gubo sie mylisz ze ktoś cie tu lubi bo w moich oczach jesteś stracony ja nie bede zważał na twoje comentarze co piszesz na muj temat od dzisiejszego dnie wali mnie to co napiszesz na muj temat !!!!!!!!!!!!!!!!!!! (kończe tą bezsęsowna kłutnie nie iwem po co ona była ale ja npewno jej nie zaczołem)

Haha.. jaka padaka..

To tak.. zacznijmy od tego..

Pierwszego "akapitu" (jeśli można to tak nazwać) w ogóle nie rozumiem... Styl, ortografia, interpunkcja... poziom pierwszej klasy szkoły podstawowej. Widzisz ? pisząc tak.. udowadniasz kto tu jest dzieciakiem idioto.. weź słownik i sie nie zapowietrzaj aj aj.


Myślisz, że nie mam kolegów ? haha.. człowieku.. grałem na Calmie, kiedy ty jeszcze rozkminiałeś jak atakować szczury... Zdziwiłbyś się, ile osób za mną stoi !

Mowy o dwarfach nie było.. ostanio siedziałem na GS'ach z endrju, więc jak widzisz ( o ile umiesz czytać) nie preferuje grupowego huntu na dwarfach. A jeśli ty lubisz i opisujesz swoje przeżycia na forum, to dajesz kolejny powód jakim jesteś idiotą.

Widzisz ? Zjadłem cie frajerze ;p więc spadaj tam na swoją wioske i "hantuj" z kolegami dwarfy.

tak btw.. na koniec.. nie mogłem sie powstrzymać..

POSDRAFJAM WSXZYSDKIH DYZLEKTYKUF ! ofc, takich jak elder coś tam

Boom !
__________________


Ostatnio edytowany przez Sand - 09-11-2006 o 22:20. Powód: literówka, ah te fast pisanie
Sand jest offline   Odpowiedz z Cytatem