Zobacz pojedynczy post
stary 14-11-2006, 16:41   #18
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

@Dark Sven:

Dobry przyklad.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kania kul rpg Pokaż post
ej ja miałem tesz chistorie z nobem
druid marlin;ej prosze pozzycz 1k odam
Dart Mans;nie
druid marlinrosze bo jak nie to powiem kolegom
żecz jasna gralem na n-pvp czyli dra niemodrych(nieda sie zabijac)
Dart Mans:no ale co mi zronieom?? noobie??
druid marlin;dednom cie !!!!
Dart Mans;idz do baci
druid marlin;zobaczysz
Dart Mans; boje sie

I jak myslicie, Co robi w domu ? W co gra ? Co robi w nocy ? Co robi w czasie zajec szkolnych ?

Proste.... w domu - Gra, w co ? W Tibie, w nocy tez a w czasie pobytu w szkole zapewne albo mysli o Tibii albo jest na wagarach grajac w Tibie... .


Kolejne, hmm

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Airam Naver
Niestety nooby istnieją, ale to gracze tacy jak Ty tworzą ten nędzny klimat tibii... nie chcecie, to nie, było wiele takich pomysłów/propozycji, ale nie mówcie o tym, że GMi nic nie robią, bo bez waszej pomocy chyba nie dadzą rady...
A powiedz mi ... Ile grasz w Tibie, sadzac go o tworzenie takiego klimatu ? Ten klimat tworza Dzieciaki co ledwo z podstawowki wyszly (no chyba ze jeszcze tam chodza), Idioci co nigdy nie slyszeli o Role Playing-u , a RPG kojarzy im sie z wyrzutnia granatow (No, rakiet...jak kto woli), albo z biciem lvlu.
Tibia miala klimat 4 lata temu... Teraz ? To jest nic... gorsze od pokemonow.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawel The Magician
To po kiego grzyba w nia grasz?! Nie chcesz to nie graj, a jak grasz to sie stosoj do ogolnie przyjetych zasad -,-. Inni botuja? Sporo osob kradnie w rl life to i ty idz krasc, w koncu nie tylko ty bedziesz to robil.
Czemu gram ? Proste:
1) Nudzi mi sie
2) Nie mam co robic = Nudzi mi sie
3) Chce posmiac sie z dzieci neostrady (Przyklad zostal podany wyzej - ten cytat z masa bledow ortograficznych).


Kolejnie, "Sporo osob kradnie w rl life" ... a moze ja nie chce ?
Tak samo, Wiele osob jest homoseksualistami, wiec Ty tez zostan ?
Wiele osob zostalo terrorystami, wysadzaja sie dla swej religii... dla "wolnosci" itp... To i Ty idz sie wysadz bo Giertycha i botterow nie lubisz , Wkoncu nie tylko Ty bys kochal inaczej albo wysadzal sie dla swych wymaiginowanych potrzeb.

Mi sie botowanie podoba, mowilem juz... nie siedze przy kompie, moge spokojnie dorownac tym dzieciakom bez zycia osobistego, a nie sie potem patrzec jak mnie dziecko 12 letnie, ktoremu rodzice na urodziny kupili neostrade z Liveboxem, I sie dzieciak podnieca ze siedzi 24/7 przy kompie grajac w cool Tibie.

A po drugie, mam tez cel ...
Nie chce mi sie siedziec przy kompie 24/7 by go osiagnac, nie chce mi sie siedziec miesiacami by zdobyc odpowiedni lvl.. a cel mam taki - Chce sobie popekowac...proste ? Pobiegam se knightem z Warhammerkiem pobije dysortograficzne padalce ... i bede happy, niech ida do szkoly, a nie graja w Tibie - Odbiegam od tematu, koncze posta tutaj.













EDIT:


@up:

A myslales, ze czym jest MMO ? W glownym celu jest to stworzone by zastapic nudne Chaty...
Tutaj natomiast dodaja do tego (do Chatu) mozliwosc zajecia sie czyms innym, podczas pisania z innymi osobami ! NA TYM POLEGAJA GRY TEGO POKROJU .

Ostatnio edytowany przez Avager - 14-11-2006 o 16:44.
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem