Zobacz pojedynczy post
stary 26-11-2006, 20:02   #46
GiantSpider
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2006

Posty: 94
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ber-ek Pokaż post
@dwóch panów, kilka postów up
1. Hm, guardy juz bilem, teraz pewnie jeszcze mniej bede na nich palił jako że się trochę dopakowałem od owego czasu.. a z tego co pamiętam to hunt mi się mniej więcej zwracał. Dzięki za pomysł, serio, zapomniałem o guardach exp nie taki jak na vamp ale duzo mniejszy waste..
2. Hydry.. jako że gralem knightem to i blokowałem wiele hydr koledze (po update). Nie wiem, może to mój pech ale rzadko kiedy coś udało się lootnąć, zazwyczaj po dość dlugim huncie w plecaku mialem poza zlotem jakiś pojedyńczy warrior helmet/ k-arm.. Ale i tak dzięki za pomysł, wart rozważenia.
Pozdrawiam
Na guardach jest bardzo cienki exp i loot. Exp jest 2-3 razy gorszy niz w elf fortress a loot 1,5-2 razy gorszy niz w elf fortress. Nie polecam. Na dodatek duze ryzyko smierci na lagu, o wiele wieksze niz na elfach. Na guardach trzeba robic lootbaga, na elfach nie trzeba bo bez lootbaga sie zarabia wiecej niz na guardach z lootbagiem. Ogolnie guardy sux dla knighta. (dla innych profesji calkiem calkiem chociaz tez przeludnienie przeszkadza)

Ostatnio edytowany przez GiantSpider - 26-11-2006 o 20:03.
GiantSpider jest offline   Odpowiedz z Cytatem