Zobacz pojedynczy post
stary 08-01-2007, 20:51   #1274
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

Sprostowanie - ktoregos dnia po tych wszystkich akcjach gammblera - nie tylko tb ale i rl napisalem mu ze jest dla mnie zerem. Ten sie obruszyl i zaczol szczekac ze jak bedzie w poznaniu to mam mu to powtorzyc w twarz to mi najebie, potem odgrazac sie do Klaudi i Julity zaczął. Jakby uwazam sie za poziom wyzej od neandertala zebym poszedl prac sie z jakims gosciem pod dworcem Poznan Glowny bo on ma jakis problem z soba i swoimi porazkami w grach. Ale jak gosc do 4 lata mlodszych lasek zaczyna jechac + po forach wymysl niewiadomo jakie historie ze je "przeruchal" to sorry ale ktos tu conajmniej kultury nie trzyma

jeli tak to komus przeszkadza ze nie chce poddac tej wojny w tibia i zaczyna myslec o rekoczynach to sorry ale to wy macie jakis problem a nie ja.
z nikim bic sie zamiaru nie mam ale jak gammbler wyjezdza mi z grozbami to sorry ale bronic sie bede - i nie sam a "z ekipa"

apropo tego bicia sie za tibia - przypomina mi sie scena z TVN jak dzieciak matke do szpitala poslal przez pobicie krzeslem po tym jak mu tibie odlaczyla
prawda ze zalosne?

konczac watek gammblera - rozpisalem sie teraz i nie chce mi sie juz wiecej tego roztrzasac - nie gadam z gammblerem, nie bede mu nic wyjasniac, nie bede sie z nim na nic ustawial bo jest dla mnie po prostu zerem i smieciem - nie mam mu nic do udowodnienia
co jedyne to docinac mu nie przestane - bo go nie lubie

@drazowi juz ziolo rzucilo na glowke - wszedzie widzi trapy dof, corrupted gmów i te sprawy - chce sie bawic to sie pobawimy i tyle

@ co Tegax robi w DoF? walczy
powrocil do spokojnego lasu I znow jest gotow walczyc i ginac w jego obronie
Cors Ent jest offline