Zobacz pojedynczy post
stary 15-01-2007, 14:55   #65
Lagger
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 01 2007
Lokacja: Lubin

Posty: 3
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 17
Skille: 49/32
Poziom mag.: 5
Lagger ma numer GG 7166819
Domyślny

Cytuj:
ciągle się porusza....nie odpowiada na jakiekolwiek "Hi,hello,yo" itp.....gdy blokowali mu drogę to on ich skrzętnie omijał i gonił szczura.....To był Ewidentny Bot!!! Najgorsaze jest to ze miał 19 lv (ja wtedy tez miałem 19) i on zagrazał mojej pozycji.postanowilismy ze zrobimy raport ctrl + r i wszyscy razem napiszemy raporta na niego ze uzywa bota....
po dwóch dniach zjawił się GM.....tylko ze ten "fajny" Bot miał taką Funkcję ze gdy Gm jest online to opcje "biegania w kółko" się wyłączają I Gm nie moze mu udowodnić że uzywa zakazanego narzędzia.
Nazajutrz Nasz wróg znów się zalogował i dalej biegał za szczurami....i znów pisalismy raporty do Jaśnie pana GMA.....ale nie zjawił sie bo był juz i było "wszystko w porządku"
Pisalismy do niego jak to działa....ze gdy jest online on wyłącza opcje i wygląda ze jest wszystko normalnie. Proponowalismy mu zrobić zwykłą postać i zobaczyć.....no ale oczywiscie tak nie zrobił ;/
To zaczynało mnie juz perfidnie wkurzać....cholernie.....pieprzone nooby z cipsoftu.....ja tu Za****M dniami i nocami a jakis szmaciaz ma to bez problemu.Napisłem dokładnie to na help chacie....."gram po 16 godzin dziennie,a tej Matko J****a uzywa sobie bota i nic nie zrobicie,Zbanujcie tego gnoja"
I wiecie co sie stało? Zamiast Ten pajac dostać bana......to JA GO DOSTALEM za Offensive statemant ...czy jak to sie tam pisze ;/
Coza bezsens i paradoks......ja który gram uczciwie dostałem bana...a frajer który gra z botami gra sobie dalej.....Dlatego Właśnie CIPSOFT SUUUUX!
jak dla mnie to powinni zrobić oś takiegho że wchodzą normalną postacią nie gm i sprawdzają takieo kolesia, bo jest bot do tibi <black ice> to on ma opcje wyłączania gdy przyjdzie gm <kumpel mi go propoował ale nie skorzystałem> i jak ktos uzywa cos takiego to za grzyba go nie zlapią, a jak gm bedzie na zwykłej postaci to podpatrzy kolesia i zaoguje sie jako gm i banuje go ^^
Lagger jest offline   Odpowiedz z Cytatem